חשבון נפש..

חולצה: אריסטו שמט ג'ינס: עונות נעליים: פלייפוט שרשרת: שלי דהרי תיק: מתנה מאנגליה מאחותי

שלום לכם,

הפעם אני כותבת על סף היוםהולדת שלי…סוג של חשבון נפש קטן. או אולי בגלל הקירבה ל9 באב שגורמת לי להרהר קצת….כאשר פתחתי את הבלוג שלי לפני 3 שנים (כאן בסלונה הוא רק חדשים לפני כן היה בבלוגפוסט). המטרה שלי הייתה להראות שאפשר להתלבש אפנתי ואסתטי בכל מידה ובעיקר במידה גדולה.

מי שקורא אותי קבוע יודע שאני לא אחת שעומדת על בריקאדות בענייני משקל מאבקים של "אין לי מה ללבוש". זה אולי חלק מהאופי שלי כמו שהגדירה אותי פעם אחת החברות שלי, "בכל דבר תמצאי משהו טוב, משהו חיובי"..אכן, אף פעם לא הייתה לי בעייה למצוא בגדים בשום משקל ומידה. אף פעם לא התלוננתי. ניכנסנתי גם לחנויות למידות "רגילות". ידעתי לחפש שם גם סחורה, לא שמעתי אף פעם דברים בוטים בחנויות שלא מחזיקות מידות גדולות כלפי ולא היו לי רגשי נחיתות. דווקא בחנויות שמחזיקות מידות גדולות מרשות לעצמן הרבה יותר להיות חוצפניות. אבל לי זה מזיז עם האונה השמאלית שלי בקושי…אני אדישה.  לא נתתי אף פעם למשקל לנהל אותי או להפריע לי במשהו. יכול להיות שזה לטובה או לרעה, אבל ככה אני. למזלי/שמחתי גם אף פעם לא שמעתי במקומות עבודה שלא מקבלים אותי בגלל משקל. להיפך לעבודה הראשונה הרצינית שלי עם תלוש מסודר בגיל 27 התקבלי מתוך 50 מועמדים בגלל שאני ייצוגית מספיק..צחוק הגורל.

אבל מצד שני, אימא שלי וחמתי עם כל האהבה שלהן ובעיקר דאגה לבריאותי לא מפסיקות להזכיר לי את המשקל, הבריאות, והבגדים שאני לובשת קצרים מידי, מבליטים מידי, טומאץ' מידי, או פשוט משמינים אותי, ושכמה אני יפה ופשוט חייבת להרזות. חמתי מידי פעם אוהבת להגיד לי גם שאילו הייתה יפה כמוני הייתה רעבה שנה בשביל להיות רזה…-:))) האירוע האחרון היה שהראתה לעוזרת הבית שלה (אישה מחבר העמים) את התמונות שלי בנייד שלה וההיא אמרה לה: כמה אני יפה ורוסיה טיפוסית ולבנה (לגמרי טיפוסית…עליתי לארץ רק לפני שנתיים הרי…מהשורשים לנצח לא אברח), אבל למה אני כלכף רחבה. ולמה את (חמתי) לא אומרת לה את זה? חמתי ענתה לה שאני כבר שונאת אותה ואת אימא שלי בגלל זה…אני כל פעם נדהמת כמה אנשים אין להם מה להגיד חוץ מלהעיר הערות מטופשות על מראה חיצוני של אחרים.

אבל האמת? באהבה,  אני בטח לא כועסת על אימי וחמתי יש לי עור פיל..חהחה, ואני יודעת שהן דור אחר ושאנשים מבוגרים שרויים בסטיגמות שהן אף פעם לא ישנו…מקובל עלי.

ובגלל זה חשוב לי שמי שקוראת אותי זה ייתן לה אומץ, לא לפחד ללבוש מה שרוצים וגם אם זה לא ממש מקובל.

אז הלוק הראשון שארצה לחלוק עמכם, הוא של חצאית וחולצה. ומכיוון שאני מבנה תפוחי, זוכרות? מאוד לא מתאים לי חולצה בתוך חצאית. אבל יש פתרון. מותן גבוהה בחצאית וחצי בפנים וחצי בחוץ.

חצאית: טליה חולצה: מארקס אנד ספנסר שרשרת: רונן חן כפכפים: שרה לוי
חצאית: טליה
חולצה: מארקס אנד ספנסר
שרשרת: רונן חן
כפכפים: שרה לוי

בדוגמה הראשונה הזאת, החולצה בפנים אבל חלקים גדולים ממנה בחוץ רופפים ואז נותנת את הלוק הנכון למבנה שלי. חשוב לציין שהחצאית בגזרת A, עם הרבה בד באזור המותן ולא נצמדת מידי ולכן זה יוצר את המראה המבוקש.

המראה השני, הוא של חולצה בתוך חצאית גם כן במבנה A, אבל יותר לכיוון קלוש (פעמון) גם כן עם הרבה בד באזור הבטן. חולצת הטריקו לא ניצמדת והיא חצי בפנים וחצי בחוץ.

חצאית - יד שניה ממסיבת החלפות חולצה: עונות תכשיטים: מתנה מונציה של זכוכיות מוראנו נעליים: פלייפוט
חצאית – יד שניה ממסיבת החלפות
חולצה: עונות
תכשיטים: מתנה מונציה של זכוכיות מוראנו
נעליים: פלייפוט

ולקינוח לוק עם מכנסיים וחולצה ותיקה ומאוד חכמה של אריסטו שמט. חולצה ותיקה עם הדפס מצוין לא גדול ולא קטן מידי שיוצר אשליית אורך. ובחולצה יש מאין גלים באחד הצדדים שיוצר א-סימטריות שמחמיאה למבנה הגוף.. הג'ינס מחטב ומבליט רגליים שבד"כ מאוד חטובות במבנה הגוף התפוחי.

חולצה: אריסטו שמט ג'ינס: עונות נעליים: פלייפוט שרשרת: שלי דהרי תיק: מתנה מאנגליה מאחותי
חולצה: אריסטו שמט
ג'ינס: עונות
נעליים: פלייפוט
שרשרת: שלי דהרי
תיק: מתנה מאנגליה מאחותי

שימו לב, כל הלוקים שבחרתי הם מארוני, אין שום דבר חדש חוץ מסט התכשיטים הכחול שקיבלתי מתנה. אני תמיד מאמינה בשילובים יפים ו"קניות" בארון של עצמך במקום ללכת ולפצוח במסע קניות.

מאחלת לכולם סופ"ש נעים וצום קל נוח ב9 באב…

anett
אוהבת אופנה, לייף סטייל, טלנובלות מקסיקניות. נשואה ואימא לתאומים בני 15