חרדה מאירוע החתונה? כך תטפלו בה!

בחורה עם מחשב נייד

כנראה שהדבר האחרון שיתקשר לכם אוטומטית עם אירוע החתונה הוא התקף של חרדה. בפועל? לא מעט זוגות מוצאים עצמם מוצפים מהתרגשות, לחוצים מההכנות הרבות ובעיקר חוששים שלא לעמוד בציפיות. לשמחתכם, כל עוד אתם מתחתנים עם אולם אירועים במרכז, אתם זוכים לליווי, גיבוי ותמיכה מלאה מצוות מנהלי האירועים שעובד מולכם. איך בכל זאת תוכלו להתמודד עם התקף חרדה התוקף אתכם לאורך הפקת האירוע שלכם? די בקלות:

 

הזכירו לעצמכם בלי סוף: זה אירוע של פעם בחיים

כשאתם מוצאים עצמכם חרדים לקראת אירוע החתונה, נסו להבין האם התקף החרדה אכן שווה את הזמן הרב שאתם מבזבזים בלהיות חרדים במקום ליהנות. לא שצריכים עוד להזכיר לכם את זה, אך אירוע החתונה שלכם הוא אירוע שתזכו לחגוג פעם אחת בחיים, כך שיהיה חבל מאד שכך תעבירו את שלבי הפקת האירוע. זיכרו תמיד כי האירוע שלכם הינו אירוע אהבה, כך שכל האלמנטים השזורים בו הינם חיוביים, משמחים וכאלו המלכדים אתכם עוד יותר.

 

תמיד יש לכם אחד את השנייה

תמיד טוב שיש במי להתנחם, ובעת שיש לכם אחד את השנייה – הרי שאתם לא צריכים עוד משהו. סביר מאד להניח כי לא תחושו בהתקפי החרדה באותו זמן, אלא שאצל כל אחד מכם משהו אחר יעורר את החרדה הרגעית. התנחמו אחד בשניה, וזיכרו כי יחד אתם יכולים לנצח הכל. לא משנה אם הספק לא חזר אליכם, אם אתם לא מספיקים את סידורי השולחנות ואם המדידות של שמלת הכלה נדחו בעוד שבוע – בסוף, הכל יהיה בסדר.

 

דמיינו לעצמכם תמיד מהו התרחיש הנורא מכל

דרך יעילה מאד להתמודד עם החרדה היא פשוט לנסות ולדמיין מה התרחיש הגרוע ביותר שיכול לקרות. כל זוג מרגיש את חוסר הנוחות שלו במקומות אחרים, כך שכל אחד צריך גם לדמיין את מצב הקיצון הנוראי ביותר מכל עבורו. אתם חוששים כי לא תמצאו אולם מתוך אולמות אירועים במרכז? תמיד תוכלו להתפקס על אזור אחר. אתם חוששים כי לא תאהבו את האוכל בערב הטעימות? תמיד תוכלו להעיר ולהאיר לצוות הקולינארי. בסופו של דבר, לכל יש פתרון.

 

החליפו מחשבה שלילית במחשבה חיובית

ואפשרות נוספת להתמודד עם חרדת הפקת האירוע שלכם היא פשוט עם החלפת המחשבות השליליות במחשבות חיוביות. כוחה של מחשבה חיובית הינו רב יותר בהשוואה לזאת השלילית, כך שכל שאתם צריכים הוא להיות ערים ומודעים לרצף המחשבות המציף אתכם.