חצאית ושמה תשוקה

בחורה עם מחשב נייד

audrey-hepburn-154881_640

אם יש משהו שתמיד משך אותי זה נשים שלא משנה מה יהיה מזג האויר יראו כאילו עכשיו הצטרפו אלינו מדפי ג'ורנל אירופאי שריח השאנל שלהן נישא למרחקים, השיער עשוי בתסרוקת מושקעת גם אם פשוט מונח בטבעיות, הקשירה של הצעיף נכרכת באופן מפתה סביב הצוואר בעוד החליפה נראית כאילו רק גוהצה וזה למרות הנסיעה הארוכה ברכב והנעליים- אוי הנעליים, נקיות ללא טיפת גשם עליהם למרות המבול בחוץ, משופשפות בכל המקומות הנכונים ויוצרות סגירה לכל המראה השיקי שללא צל של ספק צריך עוד לדעת איך לשאת אותו.

במסגרת אחד מטיולי בארץ, החלטתי לקחת רכבת ולייצר לעצמי זמן התבוננות..

בתחנה עמדה הכפילה של אודרי הפבורן, בהתחלה הנעליים משכו את תשומת ליבי- להסתובב בעולם עם מידה 32 במידות נשים אי אפשר שלא לרשת איזו שריטה אחת או שתיים בנושא..

אבל מה שיותר קסם בכל המראה שלה, היתה החצאית בד עם עיגולים צבעוניים ושמחים עליה, ביום הסגרירי שהיה זאת היתה בהחלט נקודת אור מהנה במיוחד, הדרך שהכל השתלב עליה באופן אלגנטי מצד אחד ומנגד מתאים לכל אירוע בזכות הנעליים והצבעוניות של החצאית.

עליתי על הרכבת ושכחתי ממנה, שעתיים אחרי, כשחיכיתי לעצירה הסופית של הרכבת, ביצבצה לנגד עיני שוב אותה חצאית צבעונית ומשמחת אך משהו היה שונה.

מבט מהיר הבהיר לי שמדובר בגברת אחרת, אודרי לא נראתה באופק ואין ספק שהחצאית לא היתה מושכת את תשומת ליבי אם היתי רואה את זאת ראשונה..