חנות קטנה ומטריפה – שרומבה

הפעם בחנות קטנה ומטריפה – מני-פדי מיוחד באווירה מקסימה. לשרון יש עסק שבא לעשות לך שמח: מניקור ופדיקור – כולל לק ג'ל, עיצוב גבות ושעווה, לנשים וגם לגברים. ומה חשבו על כל זה כפות ידיי שהוזנחו מעט לאחרונה? קיראו כאן.

בחורה עם מחשב נייד

תזכורת אחרונה לפני שנתחיל: פדיקור זה לרגליים, ומניקור – לידיים.
אני הפעם החלטתי שמגיע גם לידיים. למה? כל כך הרבה אנחנו שמות עליהן, על המסכנות האלו, ועוד מצפות שיחייכו אלינו בחזרה בסוף היום. אז החלטתי שמגיע קצת לתת בחזרה, ופינקתי את הידיים שלי. מי הייתה אחראית על כל זה? שרומבה. והנה היא בפעולה

מה שרון מציעה?

בנות, תגידו לי את האמת – למי יש זמן לשבת במכון היופי ולחכות שיתפנו אליה? אפילו אם יהיה לך זמן לשבת שם ולקרוא את הירחון החדש שממליץ על 50 גוונים שונים בשיער.
אצל שרון את מיוחדת ולכן את מקבלת יחס מיוחד. היא עובדת עם החומרים המקצועיים ביותר, והיא מקפידה על ניקיון וסדר בעבודה. היא מחטאת את הכלים במקום ועובדת עם כפפות, יש לה מגוון עצום של לקים בשלל צבעים – לק רגיל ולק ג'ל. והעיקר – שרון מביאה איתה המון יצירתיות ושפע של אנרגיות חיוביות.היא מומחית בפיתרון בעיות בכף הרגל בכלל, ובציפורניים בפרט.
מלבד שירותי הפדיקור-מניקור וכל מה ששרון מציעה בקליניקה שלה, היא גם מגיעה לימי פינוק, בת-מצווה ושאר אירועים משמחים.

שרון עובדת בתל אביב.  היא מגיעה גם לדרום ולצפון בתיאום מראש לקבוצות. אם אתן כמה בנות שרוצות להתפנק, תמצאו זמן משותף ויאללה שרומבה! 
מה עוד צריך לדעת?
בחרתי בטיפול מניקור מפנק: שרון ניקתה היטב את ידי, טיפלה במסירות בציפורניי מבלי לקצוץ ולמרוט את מה שלא צריך, שייפה, עיסתה ומרחה לק. כל זה לקח פחות מחצי שעה והיה כיף אדיר. וכך נראיתי, או כך נראו ידיי המפונקות, בסיום הטיפול. את החיוך לא צילמתי…

מומלץ גם בתור מתנה למישהו שנורא רוצים לפנק – אני מאמינה שמתנות נבראו בשביל לפרגן לאחר את מה שהוא לא מעיז לפרגן לעצמו.
מחירים:

  • פדיקור מלא – 120 שקלים.
  • מניקור + פדיקור – 200 שקלים.
  • פדיקור מלא + מניקור אקספרס (כולל שיוף ולק בידיים) – 150 שקלים.
  • עיצוב גבות מקצועי – 40 שקלים.
  • הסרת שפם בשעווה – 10 שקלים.

אפשר להתקשר לשרון ולקבוע איתה בטלפון: 054-7506557 או לשלוח לה אי-מייל: sharoombanail@gmail.com
עוד פרטים וגם המון תמונות של ידיים ורגליים מרוצות תוכלו למצוא בדף הפייסבוק של שרומבה.