חנות קטנה ומטריפה – כרמליטה

זהו הפרוייקט שלי בו אני מבקרת לי בחנות קטנה ומטריפה במיוחד. החנות תמיד מטריפה, לא חייבת להיות קטנה, אך בשום פנים ואופן לא ממוקמת בקניון, ואינה חלק מרשת חנויות. והשבוע לרגל הבחירות בחרתי בכרמליטה. ממש ליד השוק, חנות תכשיטים ואקססוריז. כמה אהבתי את כרמליטה.

בחורה עם מחשב נייד

אחות שלי שלחה אותי לשוק הכרמל. כי אם את כבר באיזור, אז תלכי בבקשה לחנות תבלינים, נו זה באמצע השוק, ותקני לי תה ירוק בתפזורת וגם 100 גרם ציפורן. לא טחון. אז הלכתי, אחות רחמנייה שאני.
בדרך נתקלתי במקרה בחנות קטנה ומטריפה. למה קוראים לה כרמליטה? אתם כבר בטח משערים. מה מוכרים שם? מה מיוחד בחנות הזו? ולמה שווה להגיע? מיד תדעו הכל.

כרמליטה היא סטודיו לתכשיטים ואביזרי אופנה. נעמה ברוש קיבלה את פניי עם חיוך ענק. היא נחמדה ולבבית ונותנת הרגשה של בית ושמחת-קניות. נעמה סיפרה לי שאת התכשיטים שבחנות היא עושה בעצמה. היא אוספת אלמנטים ישנים ומשנה אותם, כך שבסוף הם תכשיט מקורי ומקסים.

אהבתי את העגילים בתהליך יצירתם, וביקשתי לצלם. נעמה עובדת בטכניקות שונות של עבודות יד, וכשתיכנסו – בחיי שלא תאמינו מה אפשר לעשות מכפתורים, חוטים, ומבובות הפלסטיק של ילדותנו. רק תיראו את הג'ירפים המקסימים האלו.

החנות נמצאת באזור שאתם מכירים,רק בפעם הבאה פשוט תסתכלו שמאלה. ממש על קו התפר בין שוק הכרמל ומדרחוב נחלת בנימין.
אז מה יש בחנות?
צעיפי קיץ (שגם לחורף הם יתאימו) מכותנה, משי ופשתן, תכשיטי אופנה מאלמנטים ישנים בשילוב מתכת ופלסטיק, עליוניות בסריגה מעודנת שמעוצבות ומיוצרות בישראל, גופיות 'הסוסון המכונף', הדפסי ונטאג' על דפי מילון ישנים, מבחר גדול של תיקי 'מדוזה', תיקי האקריליק של MALINCA – מקסימים ובשלל צבעים שמיד תפסו לי את העין.
יש בחנות עוד מגוון של אביזרים ומתנות שתאהבו לתת, וגם לקבל.
מה בחרתי לעצמי?
המוצר שהכי אהבתי הוא השרשרת הזו, שבמרכז התמונה. שרשרת שחורה עם תליון מיוחד בצורת לב. בביקור שלי בכרמליטה לא קניתי אותה לעצמי
בעקבות שיקולים שאינם קשורים לסטייל,
אך בטוח שאם הייתי צריכה לבחור מוצר אחד,
הייתי בוחרת בה. יש בה את התמימות הלבבית של חומר בצבע אדום וחם,
שהולכת עם כל בגד ועם הגוף שלך.
מחיר השרשרת – 240 שקלים.
מה עוד צריך לדעת?
החנות פתוחה עבורכם בכל ימי החול,
מעשר בבוקר ועד שבע בערב. בשישי עד חמש אחה"צ. כתובת: מדרחוב רמב"ם 9 תל אביב. טלפון: 0544-935092.
עוד מידע כולל קטלוג ותמונות תוכלו למצוא באתר האינטרנט של כרמליטה, וגם בדף הפייסבוק.