חנות קטנה ומטריפה – בּוּבָּה

זוכרים את הפרוייקט שלי? אני מבקרת בחנות קטנה, שאינה בקניון או מתחם קניות כלשהו, ואינה חלק מרשת חנויות. והפעם במדור – עסק מטריף לדברים מיוחדים בעבודת-יד. הפוסט מוקדש לכל מי שלא נולד עם כפית של כסף בפה ורוצה לתקן את המצב.

אני אוהבת כפיות. לא יודעת להסביר בדיוק למה, אולי זה כי יש לי חולשה למאכלים שאוכלים בכפית (גלידה, מישהו?) וכך במהלך סיור אקראי ברשת נתקלתי בבובה, הלוא היא ענבר היימן.

כל כפית שענבר עושה מיוחדת במינה, עם חריטה שאפשר להזמין במיוחד. התאהבתי ממבט ראשון ושאלתי את ענבר איפה משיגים את הכפיות ואז רצתי לספר לחבר'ה.

מה יש בבובה?

שעוני קיר מקסימים ומקוריים. טבעות: קנקן, צלחת או כוס קטנה על האצבע שלכם. מנורות – מורכבות מתיבות דואר, מאגרטלים עתיקים, ועוד. סטנדים להרכבה עצמית, עליהם תגישו עוגות, פרלינים ופרופיטרולים – אתם בוחרים את הצלחות שמרכיבות אותו, את המוט שמאחד אותו, אם אתם רוצים להוסיף כּוֹס בפיסגה – גם אפשרי. ענבר תרכיב לכם את הסטנד עליו חלמתם.

ענבר היא אומנית בנשמה. היא צדה פריטים קסומים ועושה מהם משהו קסום ומיוחד עוד יותר. רק אחד מכל אחד. שאלתי אותה מאיפה היא משיגה את כל הפריטים הקסומים האלו והיא סיפרה לי שהיא מבקרת קבועה בשלושת שוקי הפשפשים בארץ – אני ידעתי רק על אחד – והיא בקשר עם חנויות יד שנייה ועם מפרקי בתים שמתקשרים אליה כשהם רואים מציאות.

בתמונה: משמאל הטבעות, המנורות, והכלים.

איך הכל התחיל?

לפני קצת יותר משנה ענבר ראתה אצל החמים שלה (=הורי הבעל) סטנד מקסים שעליו הגישו לה כיבוד. אני רוצה כזה לעצמי, רק קצת אחר. אמרה ועשתה.

ענבר יצרה לעצמה סטנד ייחודי מצלחות עתיקות שמצאה, והעלתה תמונה של היצירה המוגמרת בפייסבוק שלה. פתאום המון אנשים ראו ואמרו שהם רוצים גם. משם הדרך הייתה קצרה.

מה קניתי?

כמובן שרכשתי לעצמי כפית מקסימה עם חריטה של המילה כפיות, מכסף מרהיב. שילמתי עליה 30 שקלים.

ענבר סיפרה לי על מתנת חתונה שהכינה לזוג מאושר: סט סכו"ם עם חריתה אישית של מילים מעולם התוכן של בני הזוג. הרשיתי לעצמי להיות צינית ושאלתי מה קורה אם חס וחלילה מתגרשים. לא יריבו על המזלג. כל אחד נשאר עם הסט שלו.

מה עוד צריך לדעת?

קצת מחירים –  סטנדים של שלוש קומות: 269 שקלים. מיני סטנדים: החל מ 65 שקלים. מנורות: 250-1,200 שקלים.
כל המחירים מופיעים בחנות של בובה במרלמלדה מרקט.
אפשר להתרשם ולהזמין גם בדף הפייסבוק של בובה.