חמישה בחמישי – 5 קולקציות תכשיטים

תכשיטים אביביים של פנדורה ומגנוליה, נוצצים של סאגה, יוקרתיים של מילר ומותג צמידים חדש וצבעוני

פנדורה

את פנדורה כבר הצגתי לכן פעם ואני אישית בעלים גאה של צמיד פנדורה משלי, עליו 5 צ'ארמס שלכל אחד מהם משמעות מיוחדת בשבילי. מזמן לא התחדשתי בצארם חדש ולפי קולקציית הקיץ החדשה, עושה הרושם שזה הזמן. הרעיון בצמידים של פנדורה הוא שקונים צמיד בסיסי (מכסף, זהב או עור) ועליו אפשר להוסיץ צ'ארמס כרצונכן. יש שאוהבות אותו עמוס וצבעוני, יש שאוהבות אותו כסוף ועדין. כל אחת ובחירתה שלה.

קולקציית האביב החדשה מקסימה במיוחד ומבוססת על אלמנטים של התחדשות ופריחה עם שפע דוגמאות של פרחים עדינים, עלי כותרת ופרפרים, חלקם מעוטרים בזרקונים בגווני פסטל עדינים או מקושטים באמייל לבן נקי. חוץ מהצארמס המיועדים לצמידים הקולקציה כוללת גם טבעות יפהפיות, עגילים ותליונים.

מחירים: צמידי כסף החל מ: 295 שקל ,צ'ארמס החל מ: 109 שקל, טבעות החל מ-199 שקל, שרשראות החל מ: 159 שקל.

להשיג בחנויות הדגל של פנדורה, בחנויות התכשיטים המובחרות ובאתר www.pandora-shop.co.il

תכשיטים

*

 מגנוליה

הקו הפרחוני ממשיך עם תכשיטי האביב של מגנוליה שהושקו לקראת החג. עגילים, שרשראות, טבעות וצמידים מכסף, ציפוי זהב או גולדפילד ובשילוב אבני זירקון וסברובסקי בגוונים עדינים.

טווח מחירים: 53-503 שקל

מגנוליה בפייסבוק

תכשיטים2

*

SAGA

מותג התכשיטים SAGA של שגית רביבו משיק אתר מכירות חדש ואת קולציית אביב קיץ 2015 שנקראת Spider. קולקציה בגווני שחור לבן ושמפניה שמתרכזת בפרשנות מחודשת למיקום המסורתי של התכשיטים – צמידים מתלפפים לידיים ולזרועות, עגילים שמטפסים לאורך האוזן, טבעות שנענדות על המפרק החיצוני של האצבעות ועוד. לצד קולקציית העכביש שגית מציעה קולקציית כלות עם מבחר קשתות וכתרים מעוטרים קריסטלים ופנינים, וקולקציית מספרים – שרשראות ממתכת לא מעובדת אליהן מצורף תליון עם מספר מזל ותכשיטים בחריטה אישית.

טווח מחירים: 125-1,200 שקל .

את הפריטים ניתן לרכוש באתר החדש www.sagarevivo.com

תכשיטים4

במסגרת השקת האתר מוצגת גם תערוכת צילומים בשם "גיבורות" אשר מוקדשת לאימהות של ילדי עמותת "קו לחיים". שגית רביבו בחרה  9 נשים ידועות שמייצגות עבורה סגנונות שונים ברוח המותג. הצילומים שצילם בכשרון רב רון קדמי מאדירים את האישה האורבנית העכשווית המחפשת איזון בין כל עיסוקיה.  ההכנסות מהתערוכה ייתרמו לעמותת קו לחיים התומכת באימהות אשר מגדלות ילדים עם צרכים מיוחדים.

המצולמות: אופירה אסייג, נטלי דדון, רוסלנה רודינה, סנדרה רינגלר, אורנה דץ, חן אמסלם– SEXY, אוולין הגואל, לאה שנירר ויובל דיין. מה כל אחת מייצגת? את זה תוכלו לגלות באתר, שם מופיעות התמונות כולן.

שגית רביבו. צילום: רון קדמי

 *

SYL

Sal Y Limon הוא מותג צמידים בינלאומי משוויץ שעשה עלייה לישראל. הצמידים, מצופים כסף טהור או זהב וצבועים בעבודת יד,  מיוצרים בארבע מידות שונות ובמגוון רחב של צבעים ושילובים. הקולקציה מתעדכנת פעמיים בשנה ובנוסף קיימות מהדורות מוגבלות ייחודיות.

את הצמידים ניתן להשיג בנקודות מכירה בקניונים (כרגע בתל אביב, כפר סבא וירושלים). אני התוודעתי למותג בעקבות בלוגרית ותיקה בסלונה בשם נתי שפירא שפתחה לאחרונה דוכן של SYL בקניון מלחה בירושלים. אם אתן בסביבה קיפצו לבקר ומיסרו ד"ש.

טווח מחירים: 149-389 שקל

SYL בפייסבוק , אתר

תכשיטים1

*

מילר

ובמעבר חד לדבר האמיתי – ובאמיתי הכוונה לזהב, יהלומים ואבנים יקרות. לא לכל כיס. התכשיטים ברשת מילר נחלקים לתכשיטים מיובאים של מעצבים בינ"ל נחשבים כמו רוברטו קוין, מרקו ביצ'גו, דמיאני, פונטה וקיו, פיירו מילאנו, ברומני, פסבנטו ואחרים ותכשיטים שמעוצבים ומיוצרים בבית המלאכה הקטן ברמת גן. כולם ברמה הכי גבוהה של דיוק ומחומרים משובחים. התכשיטים שבתמונה כולם מקולקציות הקיץ החדשות אבל בנוסף אליהם תמצאו בחנויות הרשת תכשיטים מסורתיים יותר, טבעות נישואין ואירוסין ושעוני יוקרה.

מחירים (לקולקציית הקיץ): החל מ-5,950 שקל ועד עשרות אלפים.

תכשיטי מילר בפייסבוק

תכשיטים3

 ***

KONAFACEBOOK