חמישה בחמישי: תיקים

5 תיקים בסגנונות שונים – וינטג' יוקרתי, רוקגלאם קלאץ', בוהו-שיק, מודולרי וקומפקטי. מה הבחירה שלכן?

חמישה בחמישי מהסוג האהוב עלי והפעם – 5 תיקים שונים זה מזה בסגנון ובמחיר, אבל בעלי מכנה משותף אחד – את כולם הייתי שמחה לאמץ לארון הפרטי שלי.

תיק וינטג' של דניאלה להבי

לאחר מותה של המעצבת דניאלה להבי לפני כשנה וחצי, השיקו במותג המנוהל היום על ידי בנה אורי להבי, קולקצית תיקי וינטג' שכללה שחזור מדויק של דגמים אייקונים שעיצבה דניאלה במהלך שנות פעילותה ונשמרו בארכיון הפרטי.

לאחרונה הושקה קולקצית הוינטג' השניה על פי דגמים שעיצבה בשנת 2000, השנה בה פתחה להבי את החנות הראשונה של המותג שעל פי דבריו של אורי "סימלה את השחרור של דניאלה מהטעם והצבעוניות השמרנית שאפיינה את הבחירה של החנויות להן מכרה את מוצריה". זו השנה בה נחשף כתב היד המובהק והייחודי לה שמאפיין את המותג עד היום.

בקולקצית הוינטג' תיקים בשלוש גזרות שונות: תיק סל, תיק צד, ותיק גב, כולם מז'מש רך, בצהוב חמנייה, ירוק דשא וכחול נייבי. מכל דגם וצבע יוצרו 20 תיקים בלבד.

מחירים: 890-1,490 שקל (התיק שבתמונה – 1490 שקל)

ברשת דניאלה להבי ובאתר www.daniellalehavi.com

דניאלה להבי קולקצית וינטג קיץ 2015 צילום דנה קרן  1490 שח

*

תיק לבן של קיפלינג

אי אפשר להגמל מהקוף הקטן הזה. במיוחד כשהוא נמכר בהנחה.

אני כמובן הרבה יותר מדי פרקטית בשביל תיק לבן, אבל הקטן הזה כל -כך מתוק, שהוא נכנס לחמישיה בזכות גדולה.

מחיר: 456 שקל במקום 759 שקל. באתר קיפלינג

 456שח במקום 759שח קיפלינג צילום יחצ

*

3 ב-1  של לסטר

יש לי חולשה לתיקים נשלפים, לכן מיד התלהבתי מזה של לסטר. מעבר למינימליזם המבורך מדובר פה בשלושה תיקים – תיק מרובע גדול מחורר, תיק פנימי קטן ואלגנטי יותר וארנק קטנטן. והצבעים – משגעים (יש גם בשילובים של שחור לבן ואדום ולבן)

מחיר לשלישיה: 259 שקל, באתר לסטר.

LASTER - לסטר 259 שח צלם  טל קרת

י

תיק של  קייט מוס ללונגשאמפ

מותג התיקים הצרפתי הנחשב לונגשאמפ, משתף פעולה זו השנה השמינית עם קייט מוס. על פי הדיווח, מוס מעצבת את התיקים בקולקציה הנושאת את שמה. בין אם זו באמת היא ובין אם התיקים מעוצבים ברוחה, התוצאה היא בדיוק מה שהייתן מצפות לראות מפריט ששמה של מוס נקשר בו – רוק גלאם זוהר ויוקרתי. אם זו היתה אופציה מבחינתי, הייתי בוחרת בתיק הניטים. התמונה מספיקה, אני לא צריכה לתת הסברים מנומקים.

מחיר: 1,905 שקל. בחנות לונגשאמפ בקניון רמת אביב

 קייט מוס ללונגשאמפ, תיק קלאצ, 1905שח צילום יחצ חול *

תיק פרנזים של טופ-טן

כזו אני, אישה של פלאפל וקויאר. ולכן אחרי קייט מוס, אני עוברת לטופ-טן. לפני כמה עונות קניתי תיק מקולקציה מצומצמת של תיקי ז'מש שהם החלו למכור, תיק שק פשוט בצבע מושלם שליווה אותי נאמנה חודשים ארוכים עד שנשפך עליו דיו. גם בעונה הנוכחית יש בטופ טן תיקי ז'מש (אמיתי) וכבר הספקתי לשים עין על תיק הפרנזים הזה שמסתדר מצוין עם החיבה שלי לתיקי גב, כי נוחות (כמעט) לפני הכל.

מחיר: 350 שקל ברשת טופ טן.

TOP_TEN_צילום_אפרת_אשל____349.90

***

KONAFACEBOOK2