חמישה בחמישי ישראלי

מקדישה את חמישה בחמישי לפריטים שמקושרים אצלי לחיים בישראל

בחורה עם מחשב נייד

חמש בחירות שמרמזות על ישראל שלי

1. שעון

בוודאי כבר הזכרתי בעבר שאחת הפעולות שהכי שנואות עלי היא לחכות למאחרים. מבחינתי איחור של 10 דקות יכול לגרום לשינוי של 180 מעלות במצב הרוח וייקח לי זמן לשקם אותו אחרי שהמאחר יגיע. בשביל זה נועד השעון, כדי שלא תאחרו. הזלזול בזמנם של אחרים זו תופעה שאני נתקלת בה המון. ובכל זאת התחתנתי עם מאחר כרוני. איך זה עובד? יש לנו בבית שעון אבא. כשהוא אומר 7 אנחנו אוטומטית מתייחסים לזה כ – 8. זה עובד כמו שעון שווייצרי.

אני באופן אישי כבר שנים לא הולכת עם שעון. ככה זה אצלנו הדייקנים, לא זקוקים לתזכורת. לעומת זאת, הג'דט האהוב על המאחר הכרוני שלי הוא שעון.

אם כבר שעון, שיהיה גם תכשיט – ASOS, מחיר: 28.20$ (98 ש"ח)

image1xxl (1)

*

2. כפכפי אצבע

נכון, זה לא מאוד אלגנטי, וביננו, נמצא בשימוש בארץ ביותר מדי הזדמנויות לא ראויות.  אני מודה שגם אני טרם נגמלתי מההרגל לנעול כפכפים כמעט עם כל הופעה קייצית, אבל כן נגמלתי מכפכפי גומי מהשוק. בקרוב פוסט שיוקדש לכפכפים. בינתיים, זוג שאני מאוד אוהבת

reef, מחיר: 160 שקל

R1363TAH1 סנדלי REEF לנשים  מחיר 160 שח להשיג במגוון חנויות ברחבי הארץ

*

3. תכשיטים

למה תכשיטים? כי בשנים האחרונות הכרתי המון מעצבי תכשיטים ישראלים ורובם מוכשרים בצורה יוצאת דופן. בשליפה אני יכולה להזכיר את מיכל בן עמי, הגר סתת, שלי דהרי, שלומית אופיר, אגס ותמר, וזה ממש על קצה המזלג. שימוש בחומרים מקוריים ועיצובים שפורצים את הגבולות הברורים הם הדברים שנותנים לכל אחת את הקול הייחודי שלה. בקרוב גם פוסט שיוקדש לתכשיטים, בינתיים נציגות של המעצבות המוכשרות TWO A

TWO A, מחיר: 550 ש"ח

TWO  A - 550 שח צילום קית גלקסמן (5)

*

4. תיק

כי לגור בישראל זה תיק. יקר, מאתגר, לחוץ ומלחיץ בטחונית וכלכלית. ועם כל זה, לא הייתי גרה בשום ארץ אחרת. אני לוקחת את התיק הזה ומנסה לסדר אותו בצורה הכי נוחה כדי שלא יעיק ויאפשר לי להנות גם כשלפעמים קשה לסחוב אותו. הייתי שמחה אם התיק היחיד שהיינו סוחבות היה מתוך קולקציית הוינטג' של דניאלה להבי, שכוללת מבחר תיקים שהם העתק מדוייק של תיקים שדניאלה עיצבה במהלך שנות עבודתה.

דניאלה להבי, מחיר: 1390 ש"ח

דניאלה להבי קולקציית וינטגצד 1390 שח צילום דנה קרן

*

5. דאורדורנט

צריך לפרט?

ממליצה באופן אישי על סדרת הדאורדורנטים החדשה של גרנייה neo שהוא דאורדורנט קרם שמתייבש מהר (למען לא יכתים את החולצה). הוא מגיע בארבעה ריחות שונים ובגרסה ללא ריח, באריזת שפורפרת עם אפליקטור המורכב משלושה חריצים מרווחים שמאפשרים מריחה נוחה, ויש לו טקסטורה עדינה ללא אלכוהול. כתוב גם שהוא מספק הגנה ל – 48 שעות. לא בדקתי. למה שמישהי תרצה הגנה ל  -48 שעות?

דאורדורנט נאו של גרנייה, מחיר: 20 ש"ח במקום 30 ש"ח עד סוף מאי

 

דאודורנטים חדשים של גרנייה NEO במרקם קרם 30 שח ל-40 מל . צילום יחסי ציבור

הקונה נחמה בפייסבוק