חלומות מעוצבים

איך ניצור יחד עולם יפה יותר

טיפול בכוויות לייזר

אני מאמינה גדולה בחלומות, הם מגיעים אליי בצבעים, במפגשים מרגשים וביצירה. וחלומות נועדו להגשים.
כמעצבת ויוצרת אני מגשימה ביום יום את החלום שלי ליצור עולם יפה יותר, בסטודיו שלי אני שמחה להיות חלק מהיצירה של מעצבות, אמניות ויוצרות אחרות, ההיכרויות, המפגשים, השיחות על עיצוב והשראה ממלאות אותי ומפרות אותי ביצירה. אלו נשות מקצוע שחיות את עולמות התוכן שלי: אומנות, עיצוב, פנים, אופנה, מוצר תכשיטים קולינריה וביוטי ועוד. אני מתרגשת בכל פעם מחדש לפגוש אותן, ללוות אותן יד ביד בכול שלבי ההתפתחות של הסטודיו שלהן, מהחלום ועד הביטוי הויזואלי במציאות – להכיר אותן לעומק, ללמוד את האיכויות שלהן ולהיות "מעצבת הבית" שלהן כמעצבת גרפית.
כשאני מחוברת מהלב לאהבה ולהשראה שלי, אני מביאה אותם לסטודיו, לשולחן היצירה, ושם אני מתחברת לבעלת הסטודיו שעומדת מולי – אל לב המותג שלה – ומדגישה את היחוד שלה כי היא לא כמו כולן. יש חלומות של יום יום ויש לחלום בגדול.

עיצוב קולאז' מתמונות פינטרסט ו- unsplash

עיצוב קולאז' מתמונות פינטרסט ו- unsplash

 

החלום הגדול שלי, נראה בויז'ן שאני חוברת יחד למעצבות ויוצרות מתחומים שונים ואנחנו יוצרות משהו שהוא שלם וגדול מסך חלקיו.
מעצבת פנים, מעצבת מוצר, מעצבת טקסטיל, החיבור בינינו יניב רעיונות שיעופו באויר ויחד נבנה קונספט יחודי למוצר או שירות שלנו. הרצון שלי להיות חלק אינטגרלי ומשמעותי ביצירה יחד עם מעצבות או יוצרות אחרות, כי אני מרגישה שיש לי הרבה מה לתת. יש לי סקרנות ותשוקה גדולה לעיצוב מתחומים שונים, ומרגש אותי להיות שותפה בתהליך, בפיתוח, ולתת ליצירתיות שלי, שלנו, ביטוי ביצירה משותפת.
שילוב הכישרונות שלנו יחד ליצירה יחודית ומקורית תתן הרבה ערך, ותבוא לידי ביטוי ביצירה שהופכת את העולם למקום שנעים לחיות בו.תמונת תדמית מוניקה פיץ ותמונה שלי מפלורנטין

תמונת תדמית מוניקה פיץ ותמונה שלי מפלורנטין

 

 

אז אם את אותה מעצבת, אמנית או יוצרת, ויש לך תשוקה גדולה לאסתטיקה עיצוב ויצירה, את מרגישה שמדגדג לך בין האצבעות רצון לתת ביטוי לכישרון שלך במשהו גדול ויחודי, שהוא הרבה מעבר לסטודיו שלך. אם את בעלת שאיפות להגשים ולתת ביטוי רחב ומשמעותי למתנה הגדולה שקיבלת ואת רוצה שנגשים אותו יחד.
אני מזמינה אותך להפגש ויחד ניצור עולם מעוצב ויפה יותר.

אם לא מעצבת, אבל מכירה מעצבת כזו ספרי לה עליי.

אם מעניין אותך לראות מה אני עושה, מזמינה אותך לעמוד הפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/YehuditGoren/
או בעמוד האינסטגרם: https://www.instagram.com/brandheart.studio/

My Brand Heart
היי נעים להכיר, שמי יהודית גורן בעלת הסטודיו Brand Heart סטודיו שמתמחה במיתוג ועיצוב גרפי.זה תמיד מתחיל וחוזר לאהבה הגדולה שלי לאמנות ועיצוב, לאהבה הגדולה שלי לטבע. למקורות ההשראה שלי - המרקמים, הצבעים, הטקסטורות. אני מסתובבת בעולם עם עיניים סקרניות שבולעות הכל, מתבוננת בפרטים הקטנים שמחברים הכל לתמונה כל כך יפה...וזה מתחבר ומתבטא במה שאני מביאה לעולם, במה אני עושה – אני יוצרת, מעצבת, מחברת צורות, קוים, טקסטורות וצבעים לשפה מיתוגית שלמה.אני עובדת בעיקר עם בעלות עסק מתחום הלייף-סטייל שיוצרות ונושמות עיצוב, יצירה ואמנות בעצמן. והכל מתחבר. מהלב.כשאני מחוברת מהלב לאהבה ולהשראה שלי, אני מביאה אותה אל שולחן היצירה ושם אני מתחברת לבעלת העסק שעומדת מולי, אל לב המותג שלה, ויוצרת עבורה שפה גרפית שמדברת אותה, שפה שפונה אל לב הלקוחות שלה וכשנוצר החיבור המופלא הזה - היא מוכּרת יותר ומוכרת יותר.לכן הלכתי עם הלב. והסטודיו שלי קיבל את שמו החדש - Brand Heartוהבלוג הזה הוא פינה שבה אני משתפת אותך בהשראה שלי, במחשבות, ברגשות ולכן קראתי לו My Brand Heart