חלומות אל מעבר לים

צילום : גלית שמעוני עמרן
צילום : גלית שמעוני עמרן 

משחר ילדותינו אנחנו חולמים את חיינו, לעתים עושים הכל כדי הגשים ולעתים ממשיכים לחלום.

כעצמאית ובעלת עסק 15 שנה כל  בוקר יש לי שתי ברירות  להמשיך לישון או לנסות ולהגשים את החלומות שלי . משתדלת לא לוותר על החלום רק בגלל הזמן שלוקח להשיג אותו כי הזמן עובר בכל מקרה אני אומרת לעצמי  אז יאללה לעבודה.

בלילה כשאני חולמת על דגמים חדשים אני מבינה שאלה הם הזרעים ליצירה של מחר והמחר כבר הגיע והוא פה .

כעקרון אני לא טיפוס חולם או חולמני או כל קשר תחבירי ביניהם חלומותיי כולם נשארים בממדים אותם אני משתדלת או יכולה להגשים אף פעם לא באמת הרשיתי לעצמי לחלום בגדול ,חלום  כזה מפחיד שמצריך ממני לצאת מגבולות עצמי אבל בהחלט יש לי חלום .חלום חלומי רק שלי רוצים לשמוע? בואו קרוב יותר כי לא נעים לי מעצמי.

כמעצבת ויצרנית טקסטיל אני משווקת את  ליין המוצרים שלי בארץ כבר 15 שנים . כדי להיות מעודכנת אני לא מוותרת על שום תערוכה ומסתובבת בכל תערוכות הטקסטיל רואה טרנדים מתחלפים, רואה צבעים משתנים ואייקונים קופצים פעם זה שנת הפלמינגו שנת הסוס שפם או קקטוס.

כולם מעתיקים את כולם ההודים מהסינים הסינים מהצרפתים והאיטלקים ,ההולנדים והדנים מביאים את זה מהבית . אבל לי יש הסגנון הייחודי והאלגנטי שלי. אלגנטיות במיטבה עם קריצה עכשווית , תפירת הבוטיק והשימוש באריגים שונים הוא הDNA של העסק שלי וזה מבדל אותי  משאר הפריטים אותם אני רואה בתערוכות . מספיק עם עיצוב עדרי באיכות נמוכה שנעשה בסדרות ענק ומשווק לכל העולם ,מספיק עם פריטים נדושים אלה שכבר ראינו אצל כולם סוג של אופורטוניזם עיצובי  שאומר ויתור על הסגנון והמטרה הראשונית לטובת מה שנראה נוח יותר להשגה .

החלום הגדול שלי הוא לפרוץ בגדול ולשווק  בחו"ל ולקוח החלומות שלי יכול להיות רשת חנויות לעיצוב הבית או רשת בתי-כלבו יוקרתי מעבר לים קניין או קניינית יקרים מנהלי תחום רכש או מנהלי תחום"הבית" אני הדבר שאתם תרצו להכניס לרשת שלכם .

מספיק להסתובב בכל החנויות ולראות  שכולם בחרו באותו הדבר ולא בכדי כל הבתים דומים . מה עם הייחודי זה שנתפר בסדרות קטנות  בתשומת לב יתרה ושמתאים בדיוק למי שמחפש את האחר השונה כמו בציור אומנות .

בחלומות שלי אני רואה את עצמי מגיעה לפריז עם מזוודה מלאה בכל טוב ,כל הדגמים הכי טובים שלי ,ארזתי איתי במזוודה

קמתי דיי מוקדם יש לי פגישה ב12 בצהרים אני מתארגנת אליה בקפידה .

יורדת לשתות קפה של בוקר בפינת הרחוב  משפשפת את הצרפתית השבורה שלי ויוצאת לדרך . תופסת מטרו ויורדת  בבולוארד אוסמן  נושמת נשימות עמוקות ונכנסת ברגל ימין.

כיפת הזכוכית בגאלרי לפאייט  בעיצוב אר נובו חדשני
כיפת הזכוכית בגאלרי לפאייט בעיצוב אר נובו חדשני

גאלרי לה פאייט היכל התהילה החנות האגדית היוקרתית  והמפורסמת ברובע התשיעי של פריז החנות הכי משובחת שכל תייר ביקר בה לפחות פעם אחת . וכל תושב פריזאי מכיר היטב גלרי להפאייט היא חנות כל בו מובילה בעולם שמציגה מעצבים שונים טרנדים השפעות ומביאה אליה את מיטב היצרנים בעולם. אני מבטיחה לספק את היצירתיות הניסיון ההבנה הרבה בבדים ואת כל תשוקותיי יש לי את הסגנון וטביעת היד הנכונה ללקוח הלא מתפשר . אז אם אתם מכירים מישהו שמכיר מישהו שמכיר קניין בחו"ל או בעל רשת עם חנויות ייעודיות  לעיצוב הבית או סוכן שמשווק לחו"ל אשמח להפניות קישורים חיבורים ופרגונים .

בשנת 2004  נפתח סניף ראשון של רשת בתי הקפה הישראלית ארקפה בתוך גלרי להפייט וזה בהחלט נותן לי אמביציה שאם נחלום  זה כנראה אפשרי.

https://www.galerieslafayette.com/

http://www.artdemaison.co.il/

https://www.instagram.com/art.de.maison.studio/