צועקת חלומות

אם פעם הייתי לוכדת חלומות, היום אני צועקת אותם. כדי להגשים את החלום העכשווי שלי, אני צריכה לצעוק את לקוח החלומות שלי. אבל מי הוא בעצם?

צילום: גלית סבג

מדובר בשאלה לא פשוטה. כבר כמה ימים שאני מנסה לדמיין את אותו לקוח ולכתוב נקודות שיאפיינו אותו, ואני לא מצליחה. הלכתי לישון עם המחשבות, קמתי איתן בבוקר, וכלום.
ברור לי, מעל לכל ספק, שלפני הכול, הוא צריך להיות נעים וסימפטי, אבל זה משהו שמן הסתם כולם מבקשים לעצמם. אני יודעת גם, שהלקוח האידיאלי שלי יודע מה טוב בשבילו, אבל מוכן להקשיב ולהתנסות בדרך אחרת, אולי קצת שונה.

בהתחלה חשבתי שזו צריכה להיות אישה, הרי לא סתם פתחתי את קהילת השוות של ראש העין. כשהתעמקתי קצת, הבנתי שאני נהנית גם מלקוחותיי הגברים, ואני עפה על זה שהם מצליחים בזכות מוצרים שיצרתי עבורם.
שוחחתי עם חברות ולקוחות קרובים וכל אחד מהם זרק לי עצם, עד שהבנתי שאין אחד כזה. אני לא יכולה לדייק מי הוא אותו לקוח מסתורי. לקוח החלומות שלי יכול להיות כל בעל עסק, שרוצה לקדם את העסק שלו באמצעות פתרונות שיווקיים עכשוויים, החל ממיתוג וכתיבת תוכן ועד כלים טכנולוגיים כמו בניית אתר או עמוד נחיתה, כרטיס ביקור דיגיטלי או ניהול עמוד פייסבוק. החל מלימוד בניית ערוצי התקשורת באופן עצמאי ועד לליווי רחב.

depositphotos
depositphotos | זמן עבודה

 

בדיוק שחשבתי שהגעתי לתובנה הזו, לקוחה כתבה עלי בפייסבוק: "היא בהחלט יודעת לחבר בין אנשים לעסקים". (תודה חגיתוש)
ואז הבנתי. לקוח החלומות שלי יכול להשתנות מתקופה לתקופה, בהתאם לעונה ולצרכים שלי, אבל תמיד זה יהיה קשור לחיבורים בין אנשים. אז, הפעם, החלטתי לדייק את לקוח החלומות לפי הצרכים שלי לתקופה הזו שבשנה. יש שני דברים שהייתי מאוד שמחה לעשות עכשיו, ופה אתם יכולים לעזור:

1. אם אתם מכירים את יו"ר לשכת עורכי הדין, מר אבי חימי (ברכות על התפקיד החדש), אשמח לקדם מולו הקמת פורטל של עורכי הדין בארץ.
יש לכם רעיון להקמת פורטל עסקים לגוף אחר? אשמח מאוד לשמוע.

2. יש לי חלום להקים מרחב עבודה "בית לעצמאים" בראש העין. מכירים משקיע שיהיה מוכן ללוות אותי בתהליך? יש כל כך הרבה עצמאים בעיר שעובדים מהבית או מבית הקפה השכונתי, ואני מאמינה שמקום שייתן את כל השירותים תחת קורת גג אחת, תוך כדי חיבור למעגל העצמאים בעיר, ייתן תשובה ויועיל לכל הצדדים.
אז מה אתם אומרים? יש לכם דרך לעזור לי להגשים חלום אחד או שניים?

צילום: גלית סבג
צילום: גלית סבג

דברו איתי 052-2313856 
מי יודע, אולי בפעם הבאה, אני אגשים לכם חלום.