חלומות או לא להיות

אף פעם לא היה לי חלום גדול להיות מפורסמת וחשובה מאד או אשת העולם הגדול, אבל כן היה לי חלום תמים והרואי כילדה ולהפתעתי הוא נשאר כזה גם עכשיו, כשאני נושקת לעשור החמישי בחיי

אלבום פרטי

"הלוואי, הלוואי" אמרתי לעצמי, כשידיי מונחות כף אל כף קרובות לליבי, עם עיניים עצומות ומבט פונה אל השמיים.

"הלוואי שלכל הכלבים בעולם יהיה בית עם משפחה אוהבת וחמה ומי שלא ימצא כזו אני אהיה לו אומנה".

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חולמת. על עצים בדרך הביתה מבית הספר, בכיתה ולפני השינה.

היום שהתחלתי לחלוםאני בת 5, היום שהתחלתי לחלום – אלבום פרטי

 

זה כל מה שרציתי לקבל כמתנה לכל יום הולדת שלי, כל שנה ולמזלי הרב לא הייתי זקוקה לחגיגות כדי שזה יגיע. אמא היתה המודל שלי. היא זו שאספה כלבים עזובים וטיפלה בהם במסירות ואהבה גדולה. גורים קטנים מיום היוולדם, מבוגרים יותר, פצועי נפש מהתעללות אנשים בלי לב ורחמים שידעו מחסור ברעב, בקורת גג גם בימים קרים וביד מלטפת וחומלת.

כלבים עזובים ברחובות שתרים אחר מבט מתחנן של "קחו אותי" עדיין מציפים אותי דמעות בדיוק כמו פעם כשהייתי קטנה. זו סיטואציה שאני לא מסוגלת לשאת, לא מסוגלת גם להבין, איך ישנם בתים שעדיין אין בהם כלב? כאילו, מה אתם לא רואים? עם השנים הראש הבין שיש לכך סיבות רבות ונכונות עבור הרבה אנשים, אבל הלב, הוא הרגיש שיש בו מקום לאסוף את כולם לחיק. ושוב הראש אומר: "למה הם לא מנסים לפחות לשמש כמשפחת אומנה"? גם זה לא מתאים לכולם מסתבר. הנחתי לכולם ועברתי לחפש מה אני יכולה לתת.

אם וגורהלגדל ביחד אם וגורה – אלבום פרטי

החלום הלך והתעצם "שרק יום אחד אהיה מספיק עשירה" כדי שאקים את בית הגידול החופשי לכל הכלבים העזובים בעולם. שלא ישאר אחד ברחוב ובטח שלא יהיו רבים שממתינים במכלאות לאימוץ, כי מה ייצא מלשמור עליהם בתאים ולהמתין שיאמצו לפעמים חודשים או שנים, כשבחוץ מתנהל עולם טוב ויפה?

שישה כלבים היו לי עד כה ועכשיו השביעי, ברדק. האושר של הבית, השמחה הבלתי פוסקת והנתינה שהוא מביא איתו עולים פי עשרות מונים על כל טיפול שהוא דורש. לפעמים אני חושבת על שהם יודעים לפשט את הדברים כל כך הרבה יותר מאיתנו בני האדם ולעשות בדיוק את מה שצריך כדי להשיג תקשורת נכונה.

רק על המיטההברדק של הבית, תמצית הטוב והשמחה בעולם – אלבום פרטי

כלבים זה החיים ובלעדיהם הם הרבה פחות יפים והחלום שלי, שואלים אם הוא יתגשם? על אף היותו גדול והרואי אני מאמינה שכן וכדי לראות תצטרכו להישאר.

בינתיים, אם גרמתי לכם לחשוב שנית בנושא, כנסו לאמץ חבר: http://www.letlive.org.il/?post_type=pet

חלומות נועדו להתגשם הוא לא עוד משפט יפה. יש לי את הזכות להגשים לאנשים חלום בכל בוקר שאני מתעוררת.

מוזמנים להמשיך לקרוא אותי בפוסטים הבאים ולבקר בפלטפורמות נוספות:

בפייסבוק: https://www.facebook.com/revitalstudio/

באינסטגרם: https://www.instagram.com/revital_rodezky/

באתר: https://www.revitalstudios.com/

שלכם,

רויטל

רויטל רודצקי
בכל בית גלום פוטנציאל גדול, אני רק עוזרת לו להראות. הי אני רויטל. אמא, רעיה, מעצבת פנים, בלוגרית, מרצה ומנטורית למעצבים מתחילים. בחיים אני אנרגטית, אוהבת צבע, אנשים, חיות וטבע. כאן מצאתי לי פינה נוחה וחמה לשתף אתכם בכל אותם דברים שעושים לי שמח וטוב.