חלום של DOSSIT GIRL

התחלתי את חיי' המקצועיים בלי חלומות , ידעתי שצריך לעבוד כדי להתפרנס, התקבלתי למו"ל של מגזינים למגזר הדתי חרדי בתור מזכירה והייתי מאושרת ,
לאט לאט התקדמתי לעמדת עורכת של מגזיני לייף סטייל ומשם עדיין בלי להעז לחלום הקמתי את משרד הפרסום שלי.
עמוד מתוך כתבה עלי במגזין Grazia magazine france התמונה צולמה כשבועיים לאחר לידת בני השלישי בסטודיו של הצלם קיט גלסמן
עמוד מתוך כתבה עלי במגזין Grazia magazine france התמונה צולמה כשבועיים לאחר לידת בני השלישי בסטודיו של הצלם קיט גלסמן
במהלך שנות עבודתי כעורכת במערכת של מגזינים ללא תמונות של נשים בגלל קהל הקוראים שלו, יצרתי בלוג בשם DOSSIT GIRL, בבלוג ביטאתי את הידע שלי בליווי תמונות נשים צנועות .
לאחר שמגזין הלייף סטייל שערכתי נסגר ,התשוקה לעולם הזה המשיכה ולכן הפכתי את הבלוג לאתר- אתר הלייף סטייל DOSSIT GIRL הפך לסנסציה בכל העולם האורתודוקסי,  אתר המוקדש כולו לכל מה שחדש בעולם הלייף סטייל בהתאמה לציבור שומר המסורת,
הכניסות והתגובות מישראל בפרט ומכל העולם בכלל מרגשות וחמות. האתר מסקר את כל מה שחדש בעולמות העיצוב,קולונריה,טיפוח,אופנה ועוד ועוד בהתאם לערכי היהדות ומלווה בפעילות שוטפת בפייסבוק ובאינסטגרם.
דאבל מתוך מגזין סטייליש בעריכתי
דאבל מתוך מגזין סטייליש בעריכתי
אבל שוב משרד הפרסום שלי הוא ה"פרנסה" שלי, שם יש את הלקוחות הקבועים , הרייטינר וכו… וכך DOSSIT GIRL נמצא תמיד במקום השני ונשאר במשבצת התחביב למרות הפונטציאל העצום בו. כמויות הכניסות אליו מדי חודש מפתיעות אותי כל פעם מחדש , דווקא בגלל שהוא מתופעל ברמת המינימום, אני יודעת שיש בו פונטציאל אדיר, אך בשביל להניע אותו חייב להיכנס למשוואה מישהו שיכניס כסף. איש שיווק שימכור שטחי פרסום באתר וכך נוכל לתת לאתר מה שכל כך מגיע לו: צוות כותבים שיסקר ויכתוב באופן תמידי תכנים שחסרים במרחבי האינטרנט, תוכן איכותי על עולם הלייף סטייל העולמי וגם המגזרי. להמשיך ולראיין נשים משפיעות ומעוררות השראה, לסקר אירועים ומרגשים וגם ליצור כאלה, להרחיב את הפלטפורמה מחוץ למרחב הווירטואלי. לגעת באנשים.
צילום מסך עדכני של דף  הבית של אתר DOSSIT GIRL שבבעלותי
צילום מסך עדכני של דף הבית של אתר DOSSIT GIRL שבבעלותי
הבנתי מזמן שכדי להעיף לשמים את DOSSIT GIRL אני צריכה גב כלכלי חזק, שמאמין בשוק איכותי של נשים שומרות מסורת ואוהבות לייף סטייל, אז אולי את\ה הולכ\ת להגשים את החלום?
מוזמנים להמשיך לעקוב גם באינסטגרם ובפייסבוק העסקיים שלי