חלום נצחי: להישאר צעירה

צילום: שאטרסטוק

איך סבתא שלי היתה אומרת כל הזמן: להזדקן זה כבוד, כל עוד עושים את זה בחן. בעידן המודרני להתבגר בחן מביא איתו המון פתרונות לסימני הזמן.

מזלי שאני שייכת לעידן הטכנולוגי המתקדם ויכולה להעלים את סימני הגיל בדרכים שונות. בייחוד שהיום יש פתרונות שלא כוללים ניתוח כלשהו, בעיניי זהו יתרון עצום.

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק

מעבר לקמטים יש כל כך הרבה סימנים בפנים שלנו שיכולים להסגיר את מה שעבר עלינו בחיים, אם זה פיגמנטציה, אקנה וצלקות.

אני אמנם כבר מזמן לא נמצאת בגיל ההתבגרות אבל האקנה (העונה לשם פצעי בגרות), לא מפסיקים מלהגיע. אחרי שנברתי רבות באינטרנט, קראתי מאמרים, כתבות, סיקורים ושיטות הגעתי למרפאה שהצליחה, פשוט הצליחה לגרום לי להרגיש טוב.

מי שמכיר אותי באמת יכול להעיד שאני לא בדיוק אוהבת להיות בשמש ולהצטלם, וזה מפני שהשמש די מסגירה את כל הפגמים שלנו. הרבה יותר קל לראות את הסימנים בפנים כשהשמש נמצאת, החלום שלי היה להרגיש בנוח לגמרי תחת כיפת השמיים. ובכן, גבירותיי זה קרה.

למזלי פגשתי את דר' עמי איל,  רופא כירורג בכיר ובשנים האחרונות מתמקד בעיקר ברפואה אסתטית חדשנית המשלבת טכנולוגיה מתקדמת וחומרי מילוי מהטובים בעולם.בוגר רפואה מאוניברסיטת תל אביב ועבד 30 שנה בבית החולים איכילוב בנוסף הוא טייס ותפקד כ-סא"ל בחיל האוויר ויזם בתחום ההייטק והטכנולוגיה.

אחרי שיחה קצרה איתו הבנתי שאסתטיקה עבורו היא דרך חיים והיא סובבת אותנו בכל התחומים. אחרי שנים כרופא כירורג שטיפל באנשים חולים מאד, הרגיש צורך ותשוקה לעבוד ולטפל באנשים בריאים. רצון לשפר את מראה לצעיר יפה ואסתטי יותר. בשנים האחרונות פתח את המרכז ברמת החייל ושם מתמחה בשילוב של טכנולוגיות רפואיות מהמובילות בעולם, עם חומרי מילוי הנחשבים לטובים ביותר בתחום. את האבחון הראשוני הוא עושה בעצמו היות והנושא דורש אחריות ומחויבות אישית כלפי הלקוח, וגם בגלל שהוא לא סומך על אף אחד, בטח בתחום כל כך רגיש כמו הפנים של המטופלים שלו. הוא מטפל אישית בכל הלקוחות וגם בהמשך הוא זה שנמצא במעקב ומבצע את המשך הטיפול.

צילום: יחצ
צילום: יחצ

אז אם כבר הנושא עלה בטח תרצו לדעת שפיגמנטציה וכתמי שמש ניתנים לטפל ?

בעזרת מכשיר הלייזר 22M של חברת "לומיניס" העולמית, שהוא הדור החדש של מכשירי הלייזר והיחיד שניתן לטפל בו גם בקיץ, ניתן להעלים את הכתמים בפנים ובכפות הידיים. קרן אור עוצמתית ומרוכזת באורך הגל המתאים לצבע הכתם מתבייתת על המלנין ומפוררת אותו. לתוצאות מושלמות יש לעשות בין 3עד 6 טיפולים. הטיפול מבוצע עם חומר אלחוש והתוצאות מדהימות.

מכשיר הלייזר 22M גם מסיר צלקות שהן טראומה של העור, צלקות אקנה, מחדש את העור וגורם לייצור קולגן חדש . 3-6 טיפולים בסדרה לקבלת תוצאות מושלמות. הטיפול מבוצע עם חומר אלחוש.

לא יכולתי להתאפק ומיד שאלתי, מהו מכשיר האולטרא ואיזה טיפולים ניתן לבצע איתו?

זהו המכשיר היחידי שמאושר על ידי הFDA האמריקאי לטיפולי אסתטיקה, הרמת פנים ומיצוק העור. המכשיר כולל מערכת הדמיית אולטרא סאונד המאפשרת לרופא לראות בדיוק של עשירית המילימטר את כל שכבות העור, השומן והשריר. כך יכול הרופא המטפל לכוון קרן עוצמתית וממוקדת שתכווץ את שרירי הפנים הרפויים. הקרן גם גורמת לעליה של יצור הקולגן פי 150% יותר.

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק

כיווץ וקיצור השריר מרים את הפנים, מותח אותם, משפר את מרקם העור והופך אותו לאלסטי יותר, וגם מחזיר לו את הגמישות והברק שאבדו. הטיפול מתאים לפנים ולצוואר. תוצאות ניתן לראות תוך 3 חודשים ועם הזמן זה הולך ומתעצם. התוצאות נשמרות לשנתיים.

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק

ייחודו של דר' עמי איל הוא בידע האדיר שצבר במהלך שנותיו כרופא כירורג מנתח, במיומנויות הטכניות הגבוהות, ובתשוקה שלו לאסתטיקה, והמסירות שלו ללקוחותיו.  הם אשר הציבו אותו בחוד החנית וכמאסטר מוביל בתחום הרפואה האסתטית. דר' איל הינו בין היחידים בתחום שמעניק ללקוחותיו טיפולי מעטפת שלמים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות עם חומרי המילוי הטובים ביותר בתחום. ללא ספק, דר' איל הוא הרופא שלי שבידיו אפקיד את היקר לי מכול, את הפנים שלי, ואדע שאני בידיים טובות.

אז אחרי ביקור בקליניקה של דר' עמי איל, שנמצאת בבית הרופאים ברמת החייל ברח' הברזל 11 בתל אביב, הרגשתי פשוט נהדר.