חיתולי בד רב פעמיים תוצרת ישראל, יש דבר כזה

חיתול הבד הרב פעמיים של בייבי קואלה, נתפרים בעבודת יד כחול-לבן בישראל. הם בריאים, חסכוניים, סביבתיים ויפים הרבה יותר. הגיע הזמן להתקדם לחיתולים מהדור החדש

חיתול בד רב פעמי שליחות קטלנית www.baby-koala.com

"איך יודעים שאמא מחתלת בחיתולים רב פעמיים? אל תדאגו, היא כבר תספר לכם בעצמה", זו היא אחת הבדיחות הכי נכונות על מחתלות ברב פעמי, ההתלהבות שאוחזת במי שנכנסת לעולם הבד לפעמים נראת מוזרה לצופים מן הצד. למרות הקושי להסביר את תחושת השליחות, התחושה שאת עושה את הדבר הנכון לתינוק שלך, לכדור הארץ ובעיקר לחשבון הבנק, אני אנסה להעביר את רוח הדברים ואולי גם אתם תצטרפו למהפכה:

1

חיתולי הבד המודרניים, רחוקים שנות אור מהוריהם הקשישים שהיוו אימה על כל הורה טרוט עיניים. מדובר על חיתול נוח לשימוש ומזכיר במידת מה את החיתל החד פעמי, אבל יפה, בריא ועמיד לאורך שנים הרבה יותר. כשהייתי בהריון הראשון שלי עם אבגיל, חבר סיפר לי על חיתול רב פעמי, נחרדתי מעצם המחשבה אבל אחרי כמה שעות הסקרנות אכלה אותי ועשיתי גוגל. נגלה אלי עולם אחר, קסום וצבעוני.

הזמנתי את החיתולים הראשונים שלי וציפיתי ללידה, לאט לאט מצאתי את עצמי שעות בוהה באתרי אינטרנט שונים של חיתולים, קוראת בלוגים ורואה סירטונים של מחתלות ומתאהבת ברעיון יותר ויותר. כשאבגיל נולדה חיכיתי שיסתיים המקוניום (הקקי השחור) והתחלתי לחתל. בהתחלה היו לי רק 12 חיתולים כך שכל יום הייתי צריכה לכבס ולתלות, זה היה קצת מאתגר, אבל לאט לאט הגדלתי את אוסף החיתולים (נקרא גם סטאש חיתולים) ולפני שהיא היתה צריכה להיכנס למסגרת התחלתי לחפש לה חיתולים שיענו על הדרישות הבאות:

חיתולים רב פעמיים יפים

חיתולים רב פעמיים עם סקווטש

חיתולים רב פעמיים שיהיו קלים לתפעול.

2

מצאתי הרבה, אבל לא מה שחיפשתי. אז החלטתי להכין בעצמי. קניתי מכונת תפירה, הזמנתי בדים מחו"ל, ישבתי לילות כדי להתאמן בתפירה ולאט לאט הוצאתי חיתול אחר חיתול. מפעם לפעם השתדרגתי והתמקצעתי. החיתולים יצאו מהממים, צבעוניים וענו בדיוק על הדרישות שהצבתי.

בגן הן כל כך התלהבו ושיתפו פעולה בשמחה.

24

החלטתי לקחת את התחביב צעד אחד קדימה ולהקים עסק של ממש ובו אני תופרת חיתולי בד רב פעמיים בעבודת יד, כאן בישראל, בדגש על הקשבה להורים וצרכיהם וכך קם לו Baby koala חיתולים רב פעמיים בסטייל (בייבי קואלה). פיתוח המוצר היה חוויה ארוכה, מתישה ומדהימה. עברתי המון המון גזרות עד שהגעתי לחיתול שמבחינתי היה מושלם, כזה שיושב פצצה על הטוסיק, לא נוזל, לא נפוח, מתאים מגיל מאוד צעיר ועד שהם נפרדים מחיתולים, יכול להתאים לתינוקות שמנמנים וגם לרזים, יכול להיות מצויין גם לילדים גדולים פיזית.

23

מבחינתי הדבר החשוב ביותר הוא שהחיתול יהיה נוח לטיפול, סגירה, ניקוי ושכל אחד יוכל לעשות זאת, אבא, אמא, סבתא, מטפלת ואפילו האחים הגדולים.

חיתולי בייבי קואלה הם בריאים, חסכוניים, סביבתיים ויפים הרבה יותר. הם יעשו לכם שמח בלב כל פעם שתשלפו אותם כדי לחתל, הם יסובבו ראשים כי הם כל כך מיוחדים עם הדפסים מדהימים. חיתולי בד רב פעמיים של בייבי קואלה בריאים הרבה יותר לתינוקות שלכם מאשר החלופה המזהמת ומלאת הכימיקלים של החד פעמי.

מדהים אותי לפעמים כשהורים כל כך דואגים לילדים שלהם, קוראים את האותיות הקטנות של כל מוצר, דואגים שלא יהיה ביספינול A בבקבוקים (בחיתולים החד פעמיים דווקא יש), שוקלים אם לחסן, כן שמן דקל או לא שמן דקל, מאדים להם אוכל בכלים מבמבוק, אבל לא עוצרים לרגע אחד לחשוב מה יש בתוך החיתולים החד פעמיים שהם שמים על הטוסיק של תינוקם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע במשך כמעט שלוש שנים.

22

בכתבה הבאה אתן לכם את כל הסיבות למה לעזוב את החד פעמי ולהתקדם לחיתולי בד רב פעמיים של בייבי קואלה.

חיתול הבד הרב פעמיים של בייבי קואלה, נתפרים בעבודת יד כחול-לבן בישראל. הם בריאים, חסכוניים, סביבתיים ויפים הרבה יותר. הגיע הזמן להתקדם לחיתולים מהדור החדש.

שלכם דגנית,

מייצרת חיתולי בד רב פעמיים בייבי קואלה Baby-koala

מוזמנים לבקר בערוץ היוטיוב שלי

ולהצטרף לעמוד הפייסבוק שמתעדכן כל הזמן עם מבצעים מיוחדים, הגרלות והדפסים חדשים.

thiswiththed
אמא של אבגיל ואיילה, ובעלת חברה לייצור ופיתוח חיתולים רב פעמיים כחול לבן תוצרת הארץ Baby-koala.com