חיים מושלמים/ דניאל סטיל

לבלייז חיים מושלמים, קריירה מפוארת, בת יפיפייה ודירה מדהימה במרכז ניו יורק. אבל, גם בלייז מחביאה כמה שלדים בארון, גם אם הארון מהודר ויפה…

981431

מחברת רבי המכר (ביניהם: אחיות, החתונה, בלתי אפשרי, תאוות נדודים, קלידוסקופ ועוד) דניאל סטיל יוצאת עם ספרה החדש "חיים מושלמים".
לבלייז חיים מושלמים, קריירה מפוארת, בת יפיפייה ודירה מדהימה במרכז ניו יורק.
בלייז היתה בפסגה המקצועית שלה, היא ראיינה את כל הגדולים וזכתה מהם להכרה ואף צמיד זהב עם יהלומים 🙂 כולם הכירו את האישה אדומת השיער המדהימה ביופייה ובכישרונה, שכיכבה בכל מסך טלוויזיה, המראיינת המושלמת.

אבל, גם בלייז מחביאה כמה שלדים בארון, גם אם הארון מהודר ויפה.
לא רק שלדים היא החביאה, אלא גם את בדידותה,שאותה היא אף החביאה מעצמה.

לבלייז בת חולת סוכרת שאיבדה את ראייתה בגיל 8 ומאז היא התגוררה בבית ספר מיוחד עם מטפלת צמודה. בלייז לא יכלה לטפל בה בעצמה, בגלל הקריירה התובענית שלה, שכללה לא מעט נסיעות.מעבר לכך, בלייז ראתה בעבודתה את עיקר חייה והרשת קבלה קדימות על כל שאר התחומים, גם על המשפחה.
סלימה, בתה, נהנתה מהפינוק בבית הספר, קבלה בהבנה את מסירותה של האם לעבודה ואף העריצה אותה. אבל, כמעט אף אחד לא ידע על קיומה של הבת. היא שמרה אותה הרחק מאור הזרקורים. זה היה הסוד שלה.

לבלייז לא היה בן זוג כבר ארבע שנים, לאחר מספר מערכות יחסים שכשלו, ביניהן אחת עם אביה של סלימה. אנדרו, הבן זוג האחרון שלה, הבטיח שהוא בהליך גירושים…אבל הבטחה זו נמשכה ונמשכה, עד שהתברר לבלייז שהוא פשוט חי חיים כפולים. בלייז נותרה פגועה, כואבת ובעיקר מאוכזבת והחליטה שהיא סיימה עם מערכות יחסים עם גברים.

אבל הכל עומד להשתנות…

סוזי, צעירה יפייפיה נכנסת לרשת ומאיימת על מקומה של בלייז, אבל מסתבר שזו לא הצרה הגדולה ביותר של בלייז.

יום אחד סלימה התקשרה בוכה בהיסטריה לאמה. לאחר שמעט נרגעה בלייז הצליחה להבין שהמטפלת שסלימה כה אהבה נפטרה מדלקת קרום המוח. לא רק שהאדם הקרוב ביותר אליה נפטר, אלא גם שמפנים את בית הספר מחשש למגיפה.
בלייז לוקחת עמה את בתה לניו יורק ונאלצת לקבל את סיימון כמטפל זמני בביתה. האם והבת, שראו בסיימון קודם כל גבר,נרתעו ממנו ומהרעיון שגבר יתגורר עמן. אבל, בהעדר מטפלת פנויה הן נאלצו לפתוח בפניו את ביתן.

מה שהן לא ידעו, שהן יפתחו לא רק את ביתן בפניו אלא גם את לבן ונשמתן.
לא חלף שבוע ומשהו כבר השתנה. סיימון שיפר את חיי שתיהן כששהה איתן, ולא רק בגלל סופלה הגבינה הטעים שהכין 🙂 סיימון העניק לסלימה עצמאות ולבלייז משפחה ואכפתיות.
משהו השתנה והמשיך להשתנות. עד כה העבודה הייתה עבור בלייז מקום ראשון, אך השינוי שחל בבלייז גרם לכך שהמשפחה שלה קבלה קדימות על פני הרשת- סלימה ניצבה במקום הראשון. ולהפתעתה, זה גרם לה אושר רב.

סיימון הצליח לגעת בנשמתה ובלבה של בלייז. בפעם הראשונה בחייה למשהו באמת אכפת ממנה, כבלייז, לא כאשת הקריירה המצליחה. הוא התעניין בה, דאג לה ופשוט היה שם בשבילה.

אבל, סיימון צעיר מבלייז בחמש עשרה שנה. היא איננה מעוניינת בילדים ואף לא בטוחה שכבר תוכל להרות. מעבר לכך, סיימון הותיר אחריו רומן לא פתור עם מגי…
אמנם החיים הפכו למלאים עבור בלייז, אך,כאשר סיימון הודיע לה שהוא חוזר ללמד בבית הספר ולפגוש את מגי כדי לברר עם עצמו מה הוא מרגיש, היה ברור לבלייז שלמרות אהבתם הגדולה היא תחזור להיות לבד, אותה הבלייז הקודמת.

עכשיו בלייז אשת הקריירה כבר לא הספיקה לה עצמה. לבה נשבר…נחמתה היחידה היתה שלפחות היא קבלה את בתה בחזרה.

הימים חלפו ובלייז חשה לא טוב, בטנה התהפכה, היא התקררה ופשוט היתה מותשת כל הזמן. הא חשבה שזה יחלוף, שזה בטח דכדוך בגלל הפרידה מסיימון.
לאחר חודש היא ניאותה לבקשתו של העוזר שלה והלכה לרופא. שם היא התבשרה בבשורה ששוב תטלטל את כל עולמה.

מה היתה הבשורה? מה עלה בגורלם של סיימון ובלייז?

את כל אלו תצטרכו לקרוא בעצמכם….

קריאה נעימה.

XOXO

אחת שיודעת;-)

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)