חיה בסרט

או נכון יותר בסרטון ומדויק יותר בסרטונים ביוטיוב

התמונה מאתר pixabay

בקורס "דיגיטליות בעסקים" של סלונה שבו אני משתתפת בו בחודש האחרון, איתגרו אותנו השבוע לכתוב על לקוח החלומות שלנו. האמת שלא היה לי קשה לחשוב ולדעת מיהו לקוח החלומות שלי כי זה משהו שאני חולמת עליו הרבה בתקופה האחרונה. לקוח החלומות שלי זה לא מישהו אחד אלא בעצם הרבה לקוחות- ילדים, מהארץ ומהעולם, שאוהבים את הכלבים שלהם.

התמונה מאתר pixabay
התמונה מאתר pixabay

החלום הוא להגיע אליהם בעזרת סרטונים. לא אחשוף בדיוק מהו הרעיון כיוון שזה משהו חדשני ובכל זאת היום ברשת הכל פתוח ועלול להוביל להעתקות. מה שכן אספר זה שהסרטונים יהיו קלילים, כיפיים וגם יתנו ערך לילדים. הילדים יוכלו ללמוד מהם וליישם עם הכלבים שלהם. כך בעזרת הסרטונים יוכלו ילדים כבר מגיל צעיר להבין איך להתנהל עם הכלבים שלהם בצורה הטובה ביותר.

בשביל להגשים לי את החלום אני צריכה עזרה בביצוע– החל מהצילומים, עריכה, הפעלת ערוץ היוטיוב וההפצה בארץ ובעולם. את רוב הדברים אני יודעת בעצמי ואשמח לעזרה בחסות בהפקת ובפירסום הסרטונים. כאן אפנה ברשותכם לחברות מזון וציוד לכלבים.

הי,
שמי דפנה מונשרי ואני מטפלת בעזרת כלבים ומאלפת כלבים. אשמח לעזרתכם. מודה שלא קל לי לפנות לבקש עזרה אבל לוקחת נשימה וכותבת.
יש לי חלום ליצור סרטוני וידיאו לילדים. בעבודתי לאורך השנים אני רואה את החיבור המיוחד בין הילדים לכלבים ואיך זה גורם לילדים תחושת העצמה וביטחון עצמי. אני יודעת שלסרטונים יהיה ערך רב לילדים שיצפו בהם והם גם יהיו מהנים וכייפים. הסרטונים יהיו מקצועיים ויוכלו לשנות את הדרך שבה ילדים מבינים ומתנהלים עם הכלבים שלהם. אשמח לעזרתכם בלקיחת חסות על הסרטונים, אני אביא את הערך מעולם האילוף והילדים ואתם תעזרו לי בפירסום הסרטונים כך שיוכלו להגיע לכל רחבי העולם. נשמע לכם מעניין? אשמח להיפגש ולספר לכם עוד הרעיון שלי.

התמונה מאתר pixabay
התמונה מאתר pixabay


אשמח שתיכנסו לקרוא עוד עליי גם באתר ובדף הפייסבוק שלי

דפנה מונשרי 050-5359553
monshrid@gmail.com

דפנה מונשרי
הי אני דפנה מונשרי, מטפלת בעזרת כלבים ומאלפת כלבים. מוזמנים להיכנס לבלוג שלי על עולמם המרתק של הכלבים