חטאים מתוקים

6 נשים חושפות סודות ישנים ומשתפות בווידויים על סקס אסור. השמות בדויים – הסיפורים אמיתיים

שאטרסטוק

חברה טובה ששירתה איתי בצבא, תמיד אמרה שכל אישה צריכה לפחות שערוריית מין אחת ברזומה, כדי שכשנתבגר ונזדיין רק בתנוחה המיסיונרית יהיה לנו סיפור סוער אחד לפחות להתרפק עליו. הזמנתי 6 חברות לשתף בחטאים מתוקים, והנה לפניכם אוסף וידויי סקס אסור, בסגנון ׳סליחה, חטאתי. אבל היה כדאי׳.

דנה, 35 – טוב שכן קרוב

״כשהייתי בת 19, גר מעלינו שכן חתיך הורס. הוא היה רווק, ותמיד ניסינו לנחש כמה זמן תחזיק הבחורה התורנית שלו. לא זוכרת מה גרם לי לעלות יום אחד לבקש ממנו ביצים, והוא הזמין אותי לחזור עם העוגה כשאמא תסיים לאפות. היא בכלל לא אפתה, אז בשביל התירוץ אני אפיתי.

ישבנו במטבח שלו לאכול עוגה, ואין לי מושג מאיפה היה לי האומץ, אבל כשסיימנו את הקפה התפשטתי והתחלתי ללכת לחדר השינה שלו. לקח לו כמה שניות להתגבר על ההלם, אבל כמובן שהוא בא בעקבותיי.

חיכיתי לו על המיטה. זה לא היה הסקס הכי טוב בחיים שלי, אבל כשהוא גמר הרגשתי מנצחת, שלכדתי אותו. עשינו את זה עוד כמה פעמים אחר כך, וכל פעם מתחתי את הגבול עוד קצת, באחד הלילות חיכיתי בתחתונים על סף הדלת שלו, כשהוא פתח התברר שיש אצלו מישהי ושהם באמצע, זו הייתה הפעם היחידה שעשיתי שלישיה."

שאטרסטוק

קרן, 39 – אבא שלי, חבר שלו

״בפנטזיה הכי פרועה שלי לא דמיינתי שיום אחד אגלה את זה למישהו. בגיל 23, כשחזרתי מהודו, הלכתי ללמוד יוגה אצל מורה בשכונה. הוא היה חבר טוב של ההורים שלי, למד עם אבא שלי בתיכון, ותמיד הם צחקו עליו שנהיה ׳רוחני׳ כזה ששוכב עם צעירות.

באחד השיעורים הוא העביר לי יד על הגב כשניסה לתקן איזו תנוחה, הייתה לי צמרמורת שאני זוכרת עד היום. בסוף השיעור התעכבתי לסדר את התיק, וכשכולם התפזרו היה ברור מה הולך לקרות. שכבנו על המזרנים הדקים, עם הריח של השמנים באוויר, זה היה סקס פרוע ומאוד לא ׳יוגי׳, אבל הגמישות שלו לגמרי הוסיפה לעניין."

שאטרסטוק

מירב, 37 – קצין לא ג׳נטלמן

״ביחידה ששירתתי בה כמעט לא היו בנות ובוודאי לא קצינות כמוני. תמיד הרגשתי ועבדתי כמו הקצינים הבנים, למרות שידעתי שהם מסתכלים עליי אחרת.

עם אחד מהם זה פשוט קרה. הוא היה מאורס, וזה התחיל בסתם טיזינג, המשיך בהעברת יד על הראש ובבקשה שלו שאעזוב את היחידה כדי שנוכל להיות ביחד. באותו ערב לקחנו את הטנדר הפלוגתי, אני זוכרת שעברנו לחלק האחורי ושהוא ירד לי, אחר כך רצנו ערומים לתוך הים והיה שם זיון בלתי אפשרי במים, זו גם הייתה הפעם האחרונה שדיברתי איתו."

שאטרסטוק

רונה, 41 – מישהו קטן וטוב

״כשהייתי בת 31 חשבתי שאשאר רווקה לנצח והחלטתי לצבור כמה שיותר חוויות. כשהלכתי ללמוד ציור היה לנו שיעור עם מודל עירום. הוא היה די צנום, לא איזה אליל מין, וברור היה שהוא צעיר למדי.

כשהסתיים הסשן הוא לבש חלוק ויצא למלתחה להתלבש וכשעלתה המודליסטית הבאה אני מיהרתי כאילו ללכת לשירותים. הוא עמד שם חצי עירום ושאלתי אם בא לו שנקפוץ אלי. הוא היה קצת נבוך. התקרבתי והכנסתי לו יד לתחתונים. הוא התקשה מיד. ואז כמובן שהסכים שנעבור אלי. במשך שבועיים לא יצאנו מהמיטה. הוא לא היה כזה זיון מעולה, אבל הוא עשה כל מה שביקשתי ורצה ללמוד, ככה שדברים אחרים הוא עשה ממש מדהים, או לפחות בדיוק כמו שאני אוהבת."

שאטרסטוק

עינת, 38 – על כוס קפה

״כשהייתי בת 25 הייתי אמורה להתחתן עם מי שהיה חבר שלי כמעט 6 שנים. הוא היה בחו״ל והתחילו לי מחשבות חרטה על הצעד הזה. אני הייתי בין עבודות ומשועממת, ואת רוב הימים ביליתי בקפה השכונתי.

הבעלים של המקום קלט שאני יושבת שם יום יום. כל פעם היה שואל מה שלומי וכאלה. סיפרתי לו על ההתלבטות שלי, והוא ניסה לעזור עם עצות של חכמת חיים.

פעם אחת הוא הזמין אותי לפני סגירה לראות את המטבח, כי הכינו קינוחים מגניבים לאיזה אירוע. נכנסתי והיה שם ריק. רק מקרר שקוף מלא בקינוחים עם פירות וקצפת. הוא שאל אם אני אוהבת קצפת, ועניתי שבטח שכן. הוא שאל אם אפשר להפשיט אותי, ועניתי שכן. נשכבתי על שולחן ארוך וקר, והוא מרח לי קצפת על החזה, וליקק אותה ממני. הוא המשיך למרוח אותה בעוד מקומות, והאכיל אותי קצפת עם האצבעות. זה היה סקסי בטירוף, ואני זוכרת שתוך כדי הסקס אמרתי לו שהחלטתי מה לעשות עם ההתלבטות שלי. הוא הציל אותי מהחתונה שלא רציתי."

שאטרסטוק

שירית, 44 – ביג בוס

"בסיום הלימודים התקבלתי לסטאז׳ במשרד נחשב. הבוס שם היה איש מכובד כזה, כולם העריצו אותו, הוא תמיד היה לבוש מן היי-קלאס אמריקאי כזה, ואף אחד לא התעסק איתו, בטח לא סטאז׳רים.

פעם אחת הצטרפתי למנהל המחלקה שלי לפגישת הנהלה, ובלי לחשוב יותר מדי עניתי על איזו שאלה שבכלל לא הופנתה אליי. כולם היו בהלם והבוס הגדול דווקא התלהב מהתשובה. הוא ביקש שאשאר בסוף הפגישה. הוא החמיא לי ודיבר נורא יפה, אבל היה לי די ברור שהוא מפלרטט איתי.

באותו יום הוא הזמין אותי במייל לארוחת ערב אצלו במשרד, והסכמתי. כשהגעתי שאר המשרדים היו ריקים. הזמנו אוכל. בינתיים היתה לנו מן סמול טוק כזו, ידעתי שהוא נשוי אבל הוא לא הזכיר את זה. פתאום הוא שאל אם בא לי שהוא ירד לי. ברור שהופתעתי, אבל חשבתי ׳מה אכפת לי?!׳. גמרתי איזה 3 פעמים לפני שהאוכל הגיע. במשך כמה חודשים זה כל מה שעשינו – הוא ירד לי, ככה הוא הרגיש שהוא לא בוגד, ולי זה התאים ממש."