חזרנו להיות זוג או על הדרך נעים לנו יחד ?

יקר ומשמעותי לי, חבר שלי – אנחנו יחד…..בצורה זו או אחרת. אני צריכה לדעת איך אנחנו יחד . אני אוהבת אותך מספיק כדי לשתף אותך ולהכיל אותך באהבה שלי -כמה שאני יכולה.
אני מרגישה שאני צריכה לדעת אם אתה אוהב אותי מספיק כדי לשתף אותי ברצון וביכולת שלך…….

בחורה עם מחשב נייד

תגיד ילד – אנחנו ביחד כמו שהיינו? כמו שאהבנו? כמו שהיינו אחד לשני/ה בלי אף אחד באמצע או שפשוט כייף לנו כשאנחנו נפגשים? צריך הגדרה או כיוונון או לתת לקשר לזרום? אפשר גם זה וגם זה……? לא, לא נוח לי ככה – אני צריכה את הכיוונון הזה, אני יודעת שגם אתה צריך אחרת אנחנו נתפוצץ על זה עוד שבוע, עוד שבועיים – אבל יהיה משבר פשוט כי לא ידענו איפה ולאן.
נכון אפשר להחליט שלא להחליט – גם זו סוג של החלטה. להתעלם מהאמירה, זה לא אומר שכל אחד מאתנו מתעלם מהמחשבה האישית (וההתלבטות – אם קיימת כזו) אבל לא מדברים על זה. ילד – מיליון פעם אמרנו שאנחנו מתנהגים כמו פולנים ותראה כמה זה נכון – הכי טוב לא לדבר על הדברים ולטאטא מתחת לשטיח – הם ייפתרו את עצמם בכח האנרציה למרות ששנינו יודעים שלא. – אבל מה אכפת לנו לנסות?
אמרתי לך אתמול שהפכתי להיות נערת ליווי שלך – הייתה שתיקה לכמה שניות (מה שמאד לא אופייני לך) – שאלת אם אני באמת מרגישה ככה. כן אמרתי, יש ימים ושעות שאני מרגישה ככה. מתי זה קורה אתה שואל? בדיוק באותם ימים ובאותם שעות שאתה מתקשר בשעה שש בערב ומקשקש איזו שיחה לא מחייבת שעה או עד שהגעת הבייתה, וכשאתה מגיע הבייתה אתה מספר לי בסוג של אנחת רווחה (אפשר להבין אחרי דרך ארוכה כזו), הרגשתי כאילו בעצם דיברנו גם כי מעניין לנו לקשקש ולהיות מחוברים טלפונית – אבל גם כי ליוויתי אותך בדרך. לא שאני חושבת שזה רע ללוות אותך, אתה סך הכל פרטנר לא רע למסע, אתה מעניין, אתה מצחיק, יש לנו המון נושאי שיחה משותפים – אנחנו אוהבים ושונאים די הרבה אנשים במשותף. אבל התחושה הזו של מי שמלאה את הזמן שלך בנסיעה הזו מהעבודה הבייתה וזהו…לאותו ערב או בימים אחרים שזה קורה מעצבנת ולפעמים מעליבה. לא נעים להיות על תקן " נערת ליווי" – כשזה בעצם מה שקורה. לא חשוב אם תקרא לזה בשם אחר – בפועל, אני נערת הליווי שלך מהעבודה הבייתה.
נכון, לתואר נערת ליווי שאני חיברתי בהקשר הזה יש חיבורים שלא הייתי רוצה לקשור אליי, אבל זה גם בלתי נמנע  מצידי. בימים האחרונים אני ככה די מתלבטת אם לשתף אותך בתחושות האלה שמלוות אותי – אבל אתה מדי חבר בשביל לחסוך את זה ממך. צריך לדבר על זה.
האמת היא שאני קצת פחדנית בנושא הזה. יש לי תחושה שאני יודעת איך תגיב, אבל אני לא ממש רוצה לקחת את הסיכון של לאבד את ה"ביחדנס" הזה שלנו.  אפילו עכשיו אני מנסה לברר לעצמי מה הסטטוס שביננו עכשיו, רק אחר כך אני אוכל לשאול אותך. חשוב לי לדעת. יש כאלה שיגידו בהרמת גבה מה זה משנה בכלל.
זה משנה מתוק שלי, זה משנה לי וחשוב לי שיהיה תיאום ציפיות. חשוב לי לדעת עד כמה אני יכולה להרגיש מושקעת בקשר הזה, באהבה הזו. אתה יודע איך אני מרגישה מול המילה הגדולה הזו שקוראים לה אהבה. אתה מכיר את המנעד הרחב כל כך שאני מייחסת לה ואני צריכה לדעת כמה אנחנו ביחד במנעד הזה. אני יודעת שאנחנו ביחד, אבל עד כמה מתוק.
אנחנו ביחד – אבל לחוד. זה בסדר אם תצא עם….או עם….או לא תשכב באלכסון? זה בסדר אם אני אשכב שלא באלכסון או אחבק את….זה בסדר בשבילך? בשבילי זה לא. אני משאירה לך את המנעד – אני מזמינה אותך לשתף אותי בתחושות שלך ולספר לי איפה אתה נמצא שם. אנחנו הרי צריכים לעשות תיאום ציפיות כדי שלא נתחיל במסכת האשמות של חשבתי ש…..או למה היית בלילה עם….או הרגשתי שאני…… בוא נחסוך את זה. אני רוצה אותך. אני צריכה אותך. אני אוהבת את החיבוק שלך , את הדרך שבה אתה יודע ומכיר איך אני אוהבת שאוחזים אותי, מה מצחיק אותי, מה מעצבן אותי, אני אוהבת אותך כמו שאתה. בעצם, לפעמים אתה גורם לי לבכות, להתעצבן, ולומר מילים שאחר כך אני יודעת שלא התכוונתי – אבל אני אוהבת אותך ואת מה שיש בך הרבה יותר מכל דבר אחר וכל אחד אחר.
אני מקבלת אותך ואת מה שאתה מציע לי או יכול להציע לי, אבל אני גם רוצה שנדבר על………….פשוט כי בסיבוב הראשון זה היה מקור להרבה מאד עימותים. אני יודעת שאנחנו לא גן של וורדים ומדי פעם מישהו ידמם – אבל השאלה כמה? אתה בכלל מוכן או רוצה לדמם??
זה בסדר גמור גם אם תגיד לי שאתה רוצה להמשיך בעמדת ה"נעים ונוח", זה בסדר גמור, אל תרגיש מתגונן מולי, זה לא נחוץ. זה יהיה פייר לגמרי שיהיה ברור לשנינו איפה אנחנו עומדים בקשר הזה כמו שהוא עכשיו.
לפעמים סיבוב שני הוא סיבוב מתקן, הוא סיבוב שבו גם חוויה מתקנת, הוא סיבוב שהוא גם מלמד כדי שנוכל להתחיל פרק ב' בכלל, וממקום אחר וטוב יותר. זה יהיה בסדר גם אם תבוא ותאמר לי שאתה יכול להשקיע היום בקשר ביננו את הנחמדות והכייף – אני אוהבת אותך במקום הזה גם, אבל אני מדי אוהבת אותך מכדי להיות במקום הזה בלבד, זה יכאיב לי כל פעם מחדש ואתה בוודאי לא רוצה שזה ייקרה ואני לא רוצה שזה ייקרה. אז אם אתה נמצא שם עכשיו – אני מכבדת אותך על הכנות והיושר, על החברות ועל מה שאתה – ועל שאתה אוהב אותי מספיק כדי לומר לי איך אתה עם הקשר הזה.
אני חושבת שאנחנו אוהבים אחד את השני , אני לא חושבת – אני אוהבת ונדמה לי שאתה גם.
חיבוק גדול