חזון ודעה קדומה – פוסט שלישי ואחרון בטרילוגיה

מניפולציה היא לא מילה גסה! בואו ללמוד את טכניקת ההדמיה – טכניקה נהדרת להיפנוט תת המודע. לא מדובר בכישוף או בקסם אלא במניפולציה קלה על תת המודע.

בחורה עם מחשב נייד

כל שנותר לנו להבין היום הוא כיצד לשלוט באינפורמציה הנכנסת ומזינה את התודעה, איך להטמיע מידע שיקדם ויאפשר עבורנו מציאות שהיא גן עדן עלי אדמות…

בפוסט הנוכחי והמסכם, אזמין אתכם לצאת איתי למסע קטן בתאילנד…

הייתי מבקשת מכם לעצום עיניים, אבל מסיבות טכניות אצטרך להסתפק בצמצום קל של מפתח הראיה. הרגישו כיצד עינכם הופכות כבדות ומעורפלות… מסך המחשב המשרדי או זה האישי מנצנץ ובוהק עד שתמונה חדשה עולה ומתבהרת מתוכו… כן. הדמויות מוכרות לכם. זה אכן אתם… שוכבים על החוף התאילנדי…. אחד החופים היותר מדהימים…. אתם ממש יכולים לחוש את החול הזהוב והרך מלטף את רגליכם…מים קרירים מתנפצים בשלווה,  ומעיפים רסיסים לכיוונכם…. טעם של אננס טרי ומתקתק עוד מדגדג את גרונכם… הריחות והצבעים ממלאים את תודעתכם… וכל הטוב והיופי הזה מעייף מעייף…  אתם סוגרים את הספר שניסיתם לקרוא, עוצמים עיניים ומתחברים בקו ישיר לבריאה…. נרדמים כשהשמש מלטפת את פניכם, תחושת מלאות ושלווה ממלאת כל תא ותא בכם…

מי שחש כיצד ממלאת אותו רגיעה, כבדות ושלווה שירים יד! (וימשיך לפסקה הבאה…)

טכניקת ההדמיה, או כמו שאני קוראת לה "דמיון רב חושי" היא טכניקה נהדרת להיפנוט תת המודע. לא מדובר בכישוף או בקסם אלא במניפולציה קלה על התודעה על מנת שתעבוד עבורנו. העניין הוא שדמיון מודרך זה מאד נחמד לעשות, ולעיתים גם אפקטיבי. אבל מה לגבי כל אמונה יומיומית, סתמית ורגילה שאספתי לעצמי לאורך השנים? כל אמונה שאני מסכים לקבל לתוכי מתנהגת כמו סוג של היפנוט,  עצם האמונה באותה "השאה" מהפנטת אותי. לא ניתן להתווכח עם אדם המאמין שאינו יודע לדבר מול קהל, יומיים לפני שהוא צריך לעלות לבמה הוא כבר יסבול מהתקפי חרדה… לכאורה הפחד שלו "אמיתי" אבל זה בדיוק העניין. הכל אמיתי, כמו שהכל לא אמיתי, תלוי מאיזה כיוון נסתכל על הדברים. הכל ענין של מה שתול לנו בתודעה, שכן ברגע שאני מאמין במשהו, אני מתנהג כאילו והוא המציאות שלי. מרגיש וחי בתוכו כאילו והוא כבר קרה. לשני הכיוונים כמובן, טוב (היכולת לייצר את חלומותינו) ורע (ההגשמה של גדולת החרדות שלנו). אם נבין כיצד התודעה פועלת ונסתייע בטכניקת ההדמיה, נוכל ליצור בתודעה את העולם המושלם שלנו. ואני לא מדברת רק על חומר (למרות שהוא הכי נגיש ובר השגה) בכלל זה נכנסים גם: זוגיות, אהבה, הגשמה, יצירה, ילדים, קריירה, רווחה, שלווה, מזג אויר (כן, אני מייצרת גם מזג אויר בתודעה) ובריאות. לכו תדעו, אם מספיק אנשים יבינו זאת אולי שלום עולמי לא יוותר שאיפתן הבלעדי של מלכות יופי… ככל שרק נדמיין ונערב את חושנו בדמיון, נאמין ללא סייג שזוהי מציאות חיינו, תלך התודעה ותיצוק את עצמה לתוך התבנית שיצרנו.

צריך להבין ולזכור שהגשמת התודעה על החומר אינה ענין של שניה. כל אמונה המנהלת את התודעה אט אט קורמת עור וגידים, יורדת דרך כל שכבות האנרגיה עד להפיכתה למציאות חיים חיצונית. לוקח זמן לתודעה לחלחל ולהגיע אל רמות האנרגיה הכבדות (החומר) וליצור בו צורה מוחשית. לפיכך, התמדה זהו שם המשחק.

נסו בבית וצפו להפתעות מדהימות!