חופשת הקיץ: 4 פעילויות מעולם החיות

אוהבים חיות? הקיץ תוכלו לפגוש בהן במספר אטרקציות מלאות חוויות, פעילויות, משחקים וסיורים ב: בית הקולנוע, ממלכת הדינוזאורים בגן הבוטני בירושלים, סיור מרתק בספארי לילה ותערוכת עולם הכרישים

EK_Grand Finale_01
מתוך הסרט: עולם נפלא

.
אחרי יותר מ-3 שבועות של בילויים, פעילויות וחוויות משפחתיות שאספנו במהלך החופש הגדול, מסתמן שהקיץ הזה הוא בסימן חיות. פגשנו אותם מקרוב ומרחוק, בגודל אמיתי ובהדמיות, דוממים וזזים – כל אחד מיוחד בדרכו. נסענו ברכבת, הלכנו בין מוצגים, ראינו אותם באור ובחושך, שמענו הרבה סיפורים ולמדנו הרבה עובדות.
 
promo_long

עולם נפלא

יצאנו כל המשפחה למסע קסום באפריקה. טוב, לא באמת נסענו לאפריקה, אבל במשך כמעט שעה וחצי נשאבנו לתוך היופי המיוחד של היבשת הזו בסרט הטבע "עולם נפלא". באמצעות טכנולוגיות תלת מימד חדשניות ראינו נופים, תופעות טבע ובעלי חיים, האופייניים ליבשת הזו, שלא היינו יכולים לראות בשום הזדמנות או בדרך אחרת.
הסרט מאפשר הצצה מקרוב אל עולם שלם שלא הכרנו. נותן לנו נקודת מבט אחרת על תופעות טבע המוכרות לנו מהיומיום, כמו: גשם, חום וסופת חול. תופעות שביומיום אנחנו לא נותנים עליהם את הדעת, כמו למשל טיפת גשם שמסמלת עבורנו את החורף, שבו אנחנו מתלבשים ומתעטפים היטב ומגינים על עצמנו עם מטריה, אבל  עבור בעלי החיים הנמצאים במדבר היא מאוד משמעותית וקריטית לקיום.
הסרט מתחיל עם יערות הגשם שבאפריקה. הקטנה ואני מיד הסתכלנו אחת על השניה. היא אוהבת את נושא יערות הגשם וכבר חקרה ולמדה עליו רבות ומבחינתה לראות עוד זווית, שמתייחסת אל האזור הזה, היתה מרתקת. אבל לא רק היא היתה מוקסמת מהסרט. כולנו נפעמנו לראות את הצילומים המרהיבים, שהפנטו אותנו למסך.
.

EK_Grand Finale_45

.

את הסרט מלווה קריינות בקולו של גידי גוב, שמסביר בדרך קצת הומוריסטית את מה שקלטו המצלמות בשטח. בכל פעם הסרט מתרכז בתופעת טבע אחרת ובחיים שמצליחים להתקיים סביבה. ראינו גורילות, פלמינגו, משפחת פילים, משפחת גנו, נחשים, עקרבים, תנינים, דגים, צב ים ובעלי חיים נוספים. למדנו גם על הצמחיה והקסם שמתגלה בלילה בחלק מהאזורים ביבשת אפריקה, החל מהמדבר הלוהט ועד תחתית האוקיינוס. זה לא עוד סרט טבע, אלא מה שמיוחד בו, אלה זוויות הצילום והצילומים המיוחדים והנדירים. מומלץ לחובבי הטבע. בבתי הקולנוע החל מה- 30.7.15

 EK_Fiery Underworld_01

עוד פעילויות מעולם החיות

ממלכת הדינוזאורים בגן הבוטני בירושלים

DSC_1953

ספארי לילה

ספארי לילה3

עולם הכרישים

DSC_1823