חופשה ספונטנית בחג המולד

המחשבה שנצטרך לשעשע שתי שובבות קטנות במהלך יומיים של חג המולד כשהכל, כולל הבריכה שאנחנו מנויים אליה, סגור, גרמה לנו להחליט להזמין חופשה ספונטנית במלון Boston Harbor על גדות המים ולנצל את חופשת הכריסטמס על אף הקור של 5- מעלות בחוץ…

בחורה עם מחשב נייד
הנוף שנשקף מבעד לחלון המלון
השנה לא עשינו תכניות מיוחדות לחג המולד, שחל ב-24-25/12. שבוע שעבר שתי בנותיי היו חולות ובעלי ואני החמצנו 2 ימי עבודה כל אחד כשנשארנו איתן בבית. אחרי שהגדולה הייתה חולה יומיים לקחנו יום חופש ביום רביעי בשבוע ונסענו לסקי ב- Cannon Mountain שבניו המפשייר אבל חצי שעה אחרי שעלינו לגלוש הזעיקו אותנו מהגן שהבת הצעירה שלנו עם חום גבוה. אז אמנם היינו במהלך השבוע רק יומיים בעבודה אבל חופש זה לא היה… ובכל זאת, בגלל ההעדרות הממושכת בשבוע שעבר החלטנו לעבוד ביומיים שאחרי חג המולד וויתרנו על נסיעה מתוכננת למלון עם פארק מים במקום בשם North Conway, שתכננו למשך החג והימים שאחריו.
ביום שלישי בבוקר, ביום של ערב חג המולד גם אני וגם בעלי הרגשנו צורך עז לנצל את היום וחצי חופש שיש לנו, במיוחד כי ידענו שיהיה עלינו לשעשע את שתי בנותינו האנרגטיות במשך כל הזמן הזה בעוד שכל המקומות, כולל הבריכה אליה אנחנו מנויים, סגורים. אז כיאה לזוג שעובד בתחום הטכנולוגיה ואפליקציות לסמארטפונים זה חלק ממה שאנחנו עושים יום יום, שלפנו את האייפונים שלנו… פתחנו אפליקציה בשם Hotel Tonight שבכל יום החל מהשעה 9 בבוקר שעון ארה״ב מציעה רשימה של מלונות הפנויים לאותו לילה והתחלנו לחפש מלון עם בריכה שיהיה מפנק ובעיקר לא יצריך נסיעה ארוכה מידי. אמנם אנחנו מתגוררים באזור בוסטון אבל תפס את עינינו דיל למלון בשם Boston Harbor Hotel, מלון שמחיריו הרגילים הם לא במסגרת התקציב שלנו והזמנו לילה בכמה קליקים!
הגענו למלון בשעות אחה״צ המאוחרות ומאחר שהמלון היה בתפוסה של 50% בלבד (בכל זאת רוב תושבי ארה״ב בילו את הערב עם משפחותיהם) שידרגו לנו את החדר ונתנו לנו סוויטה שמחירה המלא הוא 500$ ללילה!
את הערב העברנו עם ארוחת ערב בחדר, שהוזמנה ממסעדה קוריאנית בצ׳יינה טאון הסמוך. מזמן כבר הגענו למסקנה שלרוב ארוחת ערב במלון רגועה הרבה יותר מארוחה במסעדה עם תינוקת שובבה וילדונת בת שנתיים וחצי עם קוצים בישבן כי בחדר הן יכולות להתרוצץ כשנמאס להן לאכול. קינחנו בבקבוק שמפניה אחרי שהבנות נרדמו בעודנו צופים בנוף הנשקף מקומה 16.
את הבוקר של יום חג המולד העברנו בבריכה ואפילו בעלי ואני הצלחנו להתחלק בשיעשוע הבנות בעוד כל אחד מאיתנו נהנה מטבילה בג׳קוזי הענק. ביתי הגדולה, על אף שבחוץ שררה טמפרטורה של 5- מעלות, נהנתה כשבעלי לקח אותה לנסיעה ברכבת התחתית של בוסטון ובאותה העת נשארתי עם ביתי הצעירה שישנה בעגלה והתענגתי על כוס הקפה השקטה הראשונה מזה שבועות ארוכים.
חזרנו הביתה. בזמן כתיבת שורות אלו ישבנו בעלי ואני בביתנו ושתינו קפה בזמן שהבנות ישנו מעולפות בחדרן וזאת האינדיקציה הכי טובה לכך שהן נהנו ושהייתה חופשה מוצלחת…
Latnerit
שמי ענבל לטנר. אני בוגרת הנדסת תעו"נ בטכניון ובעלת תואר MBA מאוניברסיטת Wharton בפילדלפיה. התחלתי את הקריירה שלי בייעוץ טכנולוגי ואסטרטגי בחברת Deloitte ומאחוריי עשור בתפקידי ניהול מוצר בכירים בחברות סטארט אפ בישראל וארה"ב. יש מגוון רחב של נושאים שקרובים לליבי אך בעיקר אני אוהבת לכתוב על חוויותי כאמא לשלושה, נשים בהייטק, יזמות וחינוך.