חופה

הבקשה שריגשה אותי כל כך והזכירה לי את חלומי מזה שנים

חופת לב רקומה
צילום: גלית שמעוני עמרן

חופה

כל עשיה ויצירה ממלאים אותי בשמחה

אני חייה ונושמת בדים  והאמת שאני נהנית מכל תהליך של יצירה והעשיה. אני מבקרת במאות בתים נותנת ייעוצים נהנית לראות את השוני שחל בבתים שאני מבקרת בהם הם. אבל מתחשק לי לספר לכם דווקא על משהו שונה. סיפור שהיה כך היה.

לפני שנתיים  נכנסה לסטודיו אישה טובת מראה ועם ניצוצות בעיניים. את תופרת היא שאלה ? בטח עניתי לה מה תרצי ? חשבתי שתרצה כריות מיוחדות או וילונות בהזמנה. אני מחפשת חופה . נדהמתי מהבקשה אין לי חופות אמרתי. בדים לבנים יש לך ? הלקוחה שאלה. ברור, עניתי. תחרות מיוחדות וגיפיור יש לך? כן, עניתי בטח. אז פנתה אליי, בבקשה תכיני לי חופה.

יש לי חלום כבר שנים. אני מחתנת את ביתי הבכורה ומכיוון שהיא הכלה הראשונה במשפחה רציתי שתהיה לי חופה משפחתית אישית כזו שאעביר אותה במשפחה משמחה לשמחה, חופה כמו של פעם מסורתית אישית כמו בסיפורים של סבתא שלי מפעם. התרגשתי רק מהמחשבה כי אף פעם לא תפרתי חופה אף פעם לא ביקשו ממני חופה.

מיד זרמתי עם הרעיון, ספרי לי על איזה חופה את חולמת? והיא המשיכה, חופה לבנה עם מעט תחרה, בסגנון וינטאג' והכי חשוב שמות החתן והכלה ותאריך הנישואין רקומים בכנף החופה. יש לך חודש עבודה  בהצלחה.

ברור לכם שמיד קפצתי על הרעיון, התרגשתי ברמות של כלה ויצאתי למלאכה. פרשתי בדים בחרתי, סימנתי וציירתי לב גדול ענק לשמיים. גזרתי, חיברתי, תפרתי, פרמתי, הוספתי, רקמתי ,שוב תפרתי ,שוב פרמתי, נשמתי, חייכתי, שמחתי.

לב ענק על חופה  צילום : גלית שמעוני עמרן
לב ענק על חופה
צילום : גלית שמעוני עמרן

כל תהליך הכנת החופה היה מרגש, ועם אנרגיה מיוחדת שמחתי מאוד על הזכות לייצר חופה כל כך אישית ומיוחדת חופה שתעבור שמחות רבות ותישאר בחיק המשפחה.

הגיע היום ובאה הכלה עם אמה לאסוף את החופה, יצאנו מחוץ לסטודיו ופרשנו את החופה ברחוב. היה חשמל באוויר, הלובן הצחור וקרני השמש חדרו והביטו מבעד ללב הגדול מהתחרה שהביט אל על. כל העוברים והשבים הציצו בפליאה והתרגשו חופה בהזמנה. אישי, משפחתי, פרטי.

"ככה נראה החלום שלי" היא אמרה ואני הייתי בעננים. מגשימת חלומות זו אני? אין ספק,  זכיתי.

הסטודיו שלי נותן מענה לכל פריטי הטקסטיל לבית והכל בתפירה אישית . אם גם לכם יש חלום בואו אליי אנסה להגשים .

חופת לב רקומה
צילום: גלית שמעוני עמרן

דף הפייסבוק : https://www.facebook.com/artdemaisong/

לינק לאתר שלי :http://artdemaison.co.il/

https://www.instagram.com/galit_shimoni_amran

סטודיו : רח ההדרים 13 נס ציונה