חולמת על טוקיו

עזרו לי להגשים חלום ולצלם נשים גם בטוקיו, הונג קונג וסינגפור

צילום עירום אמנותי צילום: מיכל בנדק

הנה אני צועקת את החלום שלי לאוויר העולם וזה מרגיש לי כל כך מדוייק ונכון. לכן הפוסט הזה קצקצר.

שיעורי הבית שלנו בקורס דיגיטליות בעסקים היו לכתוב את החלום העסקי שלנו ולשלוח אותו לעולם. אתמול כתבתי פוסט ובו חלום חשוב שיעזור לאחרים (הוא עדיין בתוקף, אז תמשיכו לעזור ביצירת קשרים ובהגשמתו למען משפחת וולף ממשמרת) וחשבתי שבזה סיימתי להפעם. השיחות עם החברות לקורס, גרמו לי להבין שזה הזמן לצעוק גם משהו בשבילי. החלק שלכם הוא לעזור לי להפיץ אותו לעולם עד שיגיע למי שיש לו את הקשרים הנכונים.

שנים אני מצלמת אנשים ובעיקר נשים ועוזרת להן לראות משהו שהן שכחו בעצמן – שהן יפות, נשיות, סקסיות, חזקות ונפלאות. אני עוזרת להן להיזכר במי שהיו פעם לפני החתונה, לפני הילדים, לפני שהשגרה שחקה את התשוקה בחייהן ולפני שסימני הזמן נתנו בהן אותות. זה מה שאני עושה למחייתי ומהתגובות אני לומדת שאני עושה את זה די טוב.

אני מיכל בנדק, צלמת פורטרטים, תדמית עסקית, בודואר ועירום אמנותי.

צילום: מיכל בנדק
צילום: מיכל בנדק

בקרוב אגשים חלום מאוד גדול ומשמעותי שלי ואציג בתערוכת יחיד באורבן גלרי בתל אביב. אני שוקדת על ביצוע החלום ברצינות, יוצרת ומייצרת חומרים מעניינים בהם יש לא רק יופי, אלא גם אמירה כלשהי. לא אעשה ספויילר.

למזלי אני יודעת לעבוד בכמה מישורים ולחלום ולהגשים כמה חלומות במקביל. עכשיו אני רוצה להתקדם הלאה. רוצה גם חוץ לארץ!

החלום שלי הוא ליצור קשר עם סוכנויות מקומיות בטוקיו, הונג קונג וסינגפור שיקשרו אותי לקהל מקומי, יעשו את יחסי הציבור והלוגיסטיקה שם ואני אגיע לצלם נשים, שירגישו שהן ראויות לכך.

מה צריך לעשות? מכירים חברים בטוקיו, סינגפור או הונג קונג? הם יכולים להיות ישראלים או מקומיים, בשליחות, רילוקיישן או סתם אנשים מקושרים לגלריות, אנשי חברה, מובילי דעת קהל וכו'. שתפו אותם בפוסט הזה, ספרו להם עלי ומה אני עושה, הראו להם את האתר שלי, בטח להם יש עוד חברים ובסוף זה יגיע למי שיכול לעזור.  במאמץ משותף קטן תעזרו לי להגשים חלום גדול.

רק אל תעשו לי הקיץ של אביה.

תודה על שיתוף הפעולה והעזרה.

צילום עירום אמנותי צילום: מיכל בנדק
צילום עירום אמנותי
צילום: מיכל בנדק

 

לעוד צילומים של מיכל בנדק