חולמת מעבר לאופק

אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות

1a16dc20-464e-490f-afff-907ca235a652

יש לי חלום. האמת שיש לי כמה. שביקשו מאיתנו בדיגיטליות בעסקים לעלות פוסט בבלוג על חלום, הסתכלתי על הרשימה שלי, כן אני נוהגת להכין To dream list  כי חלומות מתגשמים והכי כייף שאני מגשימה אותם ואני מסמנת וי. ניצחתי והגשמתי עוד חלום.

אבל החלום שאני אספר עליו עדין לא התגשם ובשביל זה אני צריכה אתכם.

צועדת בשאנז אליזה בפריז  ולאורך הדרך חנויות מדהימות הנשקפות מהחלונות הראוה,  עוצרת ליד סרט ורוד גדול ורואה שההכנות בעיצומם,  הערב זה קורה , הערב הפתיחה הגדולה של החנות שעיצבתי הגעתי לשער הנצחון שלי בפריז .

לאחר ריצת הבוקר בסנטראל פארק אני מגיעה למרכז הצעירים בניו יורק, הקבלן מחייך אליי מהסולם good morning designer,  המקום נמצא בשלבים אחרונים לעיצוב ולהקמה של מרכז הצעירים הישראלים, שעוזרים לילדים היהודים בניו יורק . מקום שמגשים חלומות צבעוני, ציוני ומלא השראה .

הרחובות מתחילים להיעלם ומתגלים שטחים ירוקים , בתים כפריים,אגמי מים עם ברווזים ואז היא מופיעה במלוא עוצמתה הטירה הגדולה. יורדת מהמונית השחורה, את פניי מקבל בעל המקום לבוש חליפה מחויטת , אני צועדת מרגישה כמו מלכה שירדה מהכרכרה וחולמת על אבירים. אני, כן אני. הולכת להפוך את הטירה הזו למלון מהאגדות  אבל בגירסא  המיוחדת הצבעונית שתעלה חיוך לאנגלים ולתיירים.

הנוף הנשקף מהדירה בקומה ה47 פשוט לא נתפס אורבני מצד אחד וים כחול באופק, פינישיים אחרונים של סטייליניג  יישור תמונה, סידור הכריות והדירה הזו באוסטרליה ששייכת לישראלים שחיים פה אבל הלב בישראל ועדיין רוצים להרגיש בבית,  ולשורשים ביקשו אותי שתעצב להם .

אז זה החלום שלי והוא לעצב מקומות לאנשים בחו"ל לישראלים שעזבו אבל רוצים להרגיש בבית, כאילו הם בארץ. לצעירים שנמצאים בחו"ל במרכזים קהילתיים ,או כאלה שיש להם בתים בארץ אבל הם גרים בחו"ל

7d07068c-5b49-4c59-9488-07e96d0088ff

לקוח או לקוחה יקר/ה, היי שם מעבר לאופק והים  שמי נטלי קונטנטה ואני מעצבת פנים, משמחת בתים. עיצבתי מרכזי נוער,  משרדים, בתים פרטיים ודירות. אני אוהבת את מה שאני עושה . יש לי הרבה נסיון הרבה פלפל ואני מעצבת לאנשים . לשמחתי ומהתגובות של האנשים והביקורת המדהימה והמפרגנת של הלקוחות, אני מצאתי את הייעוד שלי ולכן הייתי רוצה לשמח גם מעבר לאופק, רוצה להגיע מעבר לים, אז אם יש לך דירה בלוס אנג'לס או בקתה באיטליה, מרכז לצעירים בהולנד או טירה בסקוטלנד, אני רוצה לעצב את המקום ליפה ומלא השראה. לעשות שינויי ולהביא את העיצוב הישראלי המעיז הצבעוני והמיוחד . לעצב לאנשים שרוצים מישהי שתוביל את הפרויקט שלהם, שתבין אותם ואת הצרכים והרצונות שלהם, אנשים שצריכים להכניס צבע ויופי למקום שהם נמצאים בו, לא משנה באיזה חלק זה של העולם, המטרה שלי היא ,להחיות מקומות ולשים חותם בכל העולם.

אז אם אתם איילי נדל"ן או אחראים על אירגונים בחו"ל או יש לכם בית, דירה, משרד, חנות או טירה ותרצו לעשות באמת שינויי ולהביא מישהי שיודעת להפוך חלום למציאות, אניי פה בשבילכם.

אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות "וולד דיסני "

נטלי קונטנטה מעצבת פנים והום סטיילינג  054-5743114

https://www.facebook.com/natalycstyle/

תמונות : https://crello.com

32247246_806763389532927_30697110517055488_nת