חולמת. יוצרת. מגשימה

רק כשאיבדתי אותה, הבנתי באמת שלזמן יש משמעות
וזה בדיוק הרגע שלי לחלום, ליצור ולהגשים

עליזה היתה אישה מיוחדת.

האמא של האהוב שלצידי, הסבתא המרגשת של ילדיי, האמא השנייה בחיי. ארבעה חודשים לפני שנפרדה מאיתנו ישבנו שתינו ובכינו. היא שיתפה אותי בתחושותייה כלפיי, ואני בכיתי! היא אמרה אהבה במילים חמות, ואני?! בכיתי הרבה יותר. מאז שנולדו הילדים שלי, הנכדים שלה, בכל שיחה היא הביעה את דעתה על ההורות שלי, על המשפחתיות שיצרתי יחד עם יוסי. היא היתה גאה וביקשה לחזק אותי ואת הדרך שבה בחרתי למשפחה שלי.

היתה לי קשה המחשבה שבקרוב נאלץ להיפרד, זה לא פייר, היא חיה חיים בריאים ופשוטים, חשבתי! לא לקחה סיכונים מיותרים, רכבה על אופניים ואכלה כל יום סלט לצהריים. והכי הכי ויותר מהכל, טרם הספיקה להגשים חצי מהחלומות שלה, חשבתי לעצמי. כשסיימתי את אותו מפגש מרגש בינינו ידעתי משהו אחד! שאת החלומות שלי אני אספיק להגשים אחד אחד.

הקמתי את "משפחה מנגרת" מתוך האהבה הגדולה שלנו כמשפחה, ליצור ולהגשים את עצמנו ביחד. היה לי ברור שהמילה שעליזה הכי אהבה היא המילה "משפחה". היא אהבה את יהודה, את הילדים והנכדים שלה יותר מהכל, היא אהבה את שיצרה. אני ידעתי שהערך הזה חייב לעבור הלאה!

חץ המלצות חדש

 

משפחה מנגרת נולדה ודרך המותג אותו בניתי בשתי ידיי יחד עם משפחתי האהובה, תפס תאוצה. ידעתי לנצל כל הזדמנות שהופיעה בדרך והרגשתי כבר מההתחלה איך החלומות שלי לאט לאט מתגשמים. מכוון ואני אשת הגם וגם וגם ידעתי בתחילת הדרך שיותר מהכל אני רוצה את המעבר לים. ישבתי לשיחה מעמיקה עם היועץ העסקי החושב שלי והתלבטנו מהי הדרך הנכונה, הוא הציע לנסוע ולבדוק, "לא יודעת" עניתי בספקנות המתאימה לי! "אני אמנם חולמת ומגשימה, אבל זה כבר משוגע! אני מעבר לים?! אתה בטוח שאני יכולה?!" רגע של ספק החל לחלחל.

כמה חודשים אחר כך, בעודי נותנת לחלום לחלוף, פנתה אלי מירי בלבול, כוהנת העיצוב (טוב, אולי הכי גדולה בתחומה) וביקשה פריט שלי לחדר של הנכדה האהובה שלה. החדר של אלה נמצא בניו יורק! כן, כן! הכי ניו יורק. לקח לי כמה ימים להבין את גודל העניין ובעיקר את הבקשה של סבתא אחת ומיוחדת במינה שבמקרה גם המעצבת אותה אני מעריצה, מבקשת ממני פריט של "משפחה מנגרת".

מתלה מירי3

מעמד הבגדים של משפחה מנגרת בלב ניו יורק (צילום: מירי בלבול)

תמיד חלמתי עליה, על ניו יורק. להיות, לחיות, למכור ולפזר את קסם המותג שלי איי שם בתפוח הגדול. על המשפחה המנגרת שלי בנגריה קטנה ומשפחתית מעבר לים. על אותה יוצרת שתייצר את החלומות שלי, בדיוק כמו שאני, רק שתהיה היא.

אשמח לחיבור, שיתוף, חיבוק עם יזמית שמייצרת לה בחו"ל, תדע לייצר, לשווק ולמכור את החלומות שלי גם שם, מעבר לים.

מתלה מירי 2

מעמד הבגדים של משפחה מנגרת כחלק מעיצוב חדר ילדים מושלם אותו עיצבה מירי בלבול (צילום: מירי בלבול)

בטוחה שהסבתא האהובה של ילדיי שאהבה את המעבר לים מבינה שאני פה להגשים גם את החלומות הנפלאים והמרגשים שלה.

ואם גם אתם חולמים על מעמד הבגדים ועוד פריטים של משפחה מנגרת – תוכלו בקלות למצוא אותם ממש כאן http://morandahan.co.il