חולמת טלוויזיה

ממש עכשיו באמצע החיים גובר בי החשק להגשים חלום ישן ולהופיע על מרקע הטלוויזיה

כולנו חולמים, עוד מהיותנו עוברים ברחם אימנו. החלום, על פי ההגדרה המילונית הוא: חוויה סובייקטיבית של מראות דמיוניים ותחושות במהלך השינה.
מוזמנים לפגוש את החלום שלי.
השבוע, במסגרת קורס דיגיטליות בעסקים קיבלנו משימה, לכתוב את החלום שלנו, לצעוק אותו, מתוך כוונה ואמונה שהוא יפול על האוזניים המתאימות וכך נוכל להגשימו.
אז נכון, אני חולמת בלילה, כמו כולם. אבל אני כמו שאני חולמת גם ביום, חולמת, כותבת, מציבה לעצמי יעדים, רוקמת חלומות, מגשימה וממשיכה הלאה לחלום.

SEARCH

קרדיט צילום: Galit Sabag

בתיכון למדתי במגמת תיאטרון, בסוף כיתה יב' אף ניגשתי לבחינת בגרות וצלחתי אותה. רציתי מאוד להיות שחקנית, לעשות משהו עם הכישרון שלי (לפחות כך אמר לי יהונתן המורה שלי לתיאטרון), לעמוד על במה ולהגשים את עצמי. אבל החיים כמו החיים ניתבו אותי למקומות אחרים: גיוס לצבא, קורס קצינות, שירות ארוך בן 25 שנים בקבע, טיפוס בסולם הדרגות עד פרישתי מצה"ל לפני כ – 6 שנים.
יום אחד, ישבתי בבית קפה והרהרתי לעצמי שהנה אני מתחילה קריירה שנייה ואולי זה הזמן להגשים את עצמי? ללמוד משחק, לעלות על במה, לככב בפרסומות, העיקר להגשים את החלום. ושוב, החיים כמו החיים ניתבו אותי למקום אחר, למדתי סטיילינג והתחלתי לעסוק בתחום שאותו אני מאוד אוהבת. לשמחתי, במסגרת עבודתי כסטייליסטית אני מרצה במקומות רבים בהם ניתנת לי במה שבה אני מציגה את משנתי בתחום הסטיילינג בדרך של SHOW. הכי אוהבת לעמוד על במות.

לפני כ – 3 חודשים, בשבוע האחרון של חודש דצמבר 2018 רכשתי מחברת Dream In Life בה כתבתי את החלומות שלי לשנת ה – 50 של חיי, שאותה אציין בחודש אפריל, ממש אוטוטו. אחד החלומות שיכול להפוך למתנת יום הולדת נפלאה עבורי הוא לככב בפרסומת, להיות מוארת באור הזרקורים ובכך לתת ביטוי חלקי לרצון העז שלי משכבר הימים להופיע ולהתפרסם. אני מבטיחה להביא את כישורי המשחק שלי וכל שנדרש לי הוא קישור למי שיכול להגשים לי את החלום.

אם בא לכם להיות חלק מהגשמת החלום שלי, מוזמנים לקשר אותי לגורם מתאים מעולם הטלוויזיה או הפרסום.

 

ANAT

כאן תוכלו להשיג אותי 054-4443980 ובנוסף https://www.facebook.com/profile.php?id=100001649809252&epa=SEARCH_BOX