חוות דעת קורס עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

חוות דעת קורס עיצוב גרפי

בשביל לדעת לעבוד עם אלמנטים ויזואליים שונים לא צריך להיוולד עם זה ולא צריך יותר מידי חוץ מלהשקיע, לא צריך לדעת לצייר יפה, למרות שלפעמים זה יכול לעזור, במיוחד כשניתן ליצור אלמנטים גרפיים יפהפיים בעצמכם, כמו דמויות ואובייקטים וכו' מספיק שיש לכם חוש טוב לאסתטיקה, התאמת צבעים, מיקום אלמנטים שייראו יפה לעיני המתבונן. לא נורא אם תמצאו מכללה טובה תדעו לעשות את כל אלו.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

חוות דעת קורס עיצוב גרפי להיות גרפיקאי מדופלם

פעם היו מסתכלים על מקום הלימוד כשהיו בוחרים את איש המקצוע בשביל לשכור את שירותיו, היום זה אחרתמעסיקים נהגו לחשוב שסטודנט שיצא מאחת מהמכללות הללו אין מצב שיבצע עבודה טובה או לא יעצב טוב, ובטוח ההשקעה בו תשתלם, בעיקרון הם צודקים, במכללות הללו לומדים 4 שנים ומפיקים הרבה עבודות עיצוב, אבל לא תמיד העבודות מספיק טובות לבעלי עסק מסוימים או מספיק מכינות את הסטודנט לעולם העיצוב האמיתי, אין לסטודנט מושג איך להתחיל, איך לשווק עצמו, איך לפתוח תיק במע"מ מס הכנסה ביטוח לאומי וכו' איך להוציא חשבוניות, כרטיסי ביקור, המון נושאים מתחום השיווק מכל מטב שנות הלימוד שמציעות המכללות ואין שם קורס אחד לשיווק עצמי, להתנהלות עסקית, עבודה נכונה מול לקוחות וכו'. ולקוחות מתקשים לעבוד עם מעצבים שלא ממש יודעים מה הם רוצים. מעצב כזה לא מבין שצריך לשלוח הצעת מחיר, ואם היא מקובלת לעבוד על 2 3 סקיצות מעוצבות יפה בשביל לאשר אותה.

 

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

חוות דעת קורס עיצוב גרפי תבדקו טוב את המכללות השונות

מכללה טוב צריכה גם ללמד איך עושים שיווק עצמי בצורה יעילה מאוד, התנהלות נכונה מול לקוחות, מעסיקים, איך להתנהל בתור פרילנסר עצמאי ולא דווקא שכיר, תזכרו שהתוכנות השתנו, האמצעים השתנו ותבדקו בתוכנית הלימודים שהמכללה נותנת מספיק דגש על שיעורים של לימודי גרפיקה ממוחשבת, יצירה של ניירת שמיועדת למשרד כרטיסי ביקור על כל השלבים בעזרת המחשב, לדעת להשתמש במחשב ככלי העבודה הכי טוב שיכול להיות לנו, המכללה צריכה לדאוג ללימודים כאלו, מכללות שונות מלמדות מחשבים ברמה זו או אחרת, אבל רוב המכללות דורשות ידיעה בסיסית במחשב, כיום ממש כולם יודעים לעבוד עם המחשב, אבל אם משום מה הנושא לא בהיר, כדאי מאוד לעשות כמה שיעורים בשביל להיזכר בחומרים השונים.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/