חוות דעת על טרקלין הביזנס THE PIER של קתאי פסיפיק בשדה התעופה הונג קונג

התארחה: שרה פלד

טרקלין הביזנס של קתאי פסיפיק בהונג קונג THE PIER הוא אחד מ-6 הטרקלינים של חברת התעופה בשדה התעופה הונג קונג. התמזל מזלי להתארח בו, והציון שאני נותנת לו הוא "מעולה ++". הטרקלין נמצא בקומה L6 סמוך לשער 65 באגף ההמראות והנחיתות של קתאי פסיפיק.

the pier

מי יכול להיכנס?

נוסעים במחלקה ראשונה ומחלקת עסקים שטסים  בקתאי פסיפיק, קתאי דרקון או כל חברת תעופה של אונווורל. נוסעים אלה יכולים גם להביא אורח אחד. חברי מועדון הכסף של מועדון מרקו פולו בקתאי פסיפיק וקתאי דרקון יכולים להיכנס לטרקלין ללא אורחים. חברי גולד של קתאי פסיפיק, קתאי דרקון או אחר Oneworld  יכול להיכנס לטרקלין ולהביא אורח אחד. חברי אמרלד שנסעו בקתאי פסיפיק, קתאי דרקון וחברות Oneworld יכולים להיכנס לטרקלין ולהביא שני אורחים.מחזיקי כרטיסים Fiji Airways Taboa Plus  יכולים גם להיכנס לטרקלין זה ולהביא אורח אחד אם הם טסים מהונג קונג לנאדי, פיג'י; הונג קונג לבנגקוק; או הונג קונג לסינגפור.

כל הפרטים באתר החברה כאן

[youtube SdcmBaiaFZ4 nolink]

מה בטרקלין?

מתחם ענק עם פינות ישיבה מגוונות כולל כאלו הצופים על מסלולי השדה. תוכלו למצוא מבחר מגזינים לקריאה בנושאים שונים. בר הנודלס עם אוכל אסייתי מגוון ביותר ומתמלא תדיר. בר הירקות והפירות מציע מיצים שונים וסלטים מעניינים. מבחר המאפים המלוחים והמתוקים מרשים ביותר. אם תרצו לשתות אלכוהול, יש פה בר עשיר ומבחר איכותי. בפינה אחרת נמצא "בית התה", כאן תוכלו לטעום חליטות איכותיות ולצידן עוגות ועוגיות טעימות. למעונינים להמשיך לעבוד, יש אזור משרדי עם מחשבים ומדפסות.

 

רוצים מנוחה?

בקצה הטרקלין נמצאת פינת מנוחה עם ספות רביצה ושמיכות, כאשר מוזיקה מרגיעה מאפשרת לשקוע בנמנום נעים. למעונינים, יש מקלחות ומגבות להתרעננות אמיתית. חובבי היוגה ימצאו מתחם יוגה ומדיטציה מרשים ביותר.

Image may contain: people sitting and indoor

לסיכום, טרקלין מושלם מבחינת האבזור, העיצוב, השירות, האיכות. הלוואי והייתי יכולה להשתמש בטרקלין הזה בכל נסיעה.