חווית שופינג מתקנת

בחורה עם מחשב נייד

אין אשה שלא אוהבת שופינג! או ככה לפחות מספרים לנו… למעשה יש הרבה כאלו! כן, אתן- שקונות בלי למדוד, שמקבלות סחרחורת רק מלהיכנס לקניון, תוהות מאיפה להתחיל? איך לדעת מה מחמיא? ובאיזה פריט כדאי להשקיע? איך לשלב בין הפריטים? והאם כדאי להקשיב למוכרת???

חולצות קטן

התסכול לחלוטין מובן! תושיבו אותי מול טבלת אקסל ותראו את אותו מבט מזוגג בדיוק.

מזל שלכל אחת יש את החוזקות שלה… אחד הכישרונות בהם בורכתי הוא כשרון לשופינג. (אם היה ניתן להוציא תואר בתחום הייתי פרופסור).

זו היכולת לקלוט בזמן קצר את כל הפריטים הנחוצים, תוך כדי הקשבה לצורך של הלקוחה, בו בזמן להיעזר באנשי המכירה בצורה יעילה, תוך הקפדה על חציצה (מתבקשת) בינם לבין הלקוחות, (ששונאות שופינג כן?) כדי ליצור אוירה נעימה ולא חודרנית. בזמן כל זה מתנהל בראשי תהליך סינון ומיקוד קפדני של הפריטים שמדדנו, יחד עם חישובים מורכבים של 'מה הולך עם מה' וניהול סיסטמאת מדידות יעילה תוך הרכבת האאוטפיטים שיתאימו בדיוק למטרות שהגדרנו.

ללקוחות שלי נשאר רק לנשום לרווחה, להסכים להתמסר לתהליך ולתת לי ללוות אותן צעד, צעד בדרך אל מלתחה שימושית ומחמיאה. ו- למרבה ההפתעה זה קורה בקלות ואפילו בכיף.

אז תברכו על כל היכולות הטובות שלכן והשלימו אם אלו שפחות. ואם אתן מרגישות ששופינג בשבילכן הוא לא פחות מעיק מאשר לסייד קיר – קחו בעלי מקצוע לסייע לכן.

או במילים אחרות – אתן מוזמנות להתקשר ולקבוע לעצמכן מפגש ליווי קניות. אשמח להעביר אתכן חווית שופינג מתקנת.

זוהר שובל

לפרטים: 052-3794494

ועד שנפגש, מוזמנת לעקוב אחרי כאן:

דף פייסבוק

אינסטגרם

דיונים והתיעצות: קבוצת הסטיילינג בפייסבוק "זוהרות"

אתר: www.stylist-it.com

השראה: פינטרסט 

 

הסטייליסטית - זוהר שובל
אני זוהר שובל, סטייליסטית אישית, בעלת קבוצת הסטיילינג "זוהרות" בפייסבוק, מנחת סדנאות, בלוגרית ומעצבת. מתמחה בעבודה על דימוי גוף בריא בכל גיל ומידה. מטרתי היא לעודד נשים להרשות לעצמן להרגיש ולהראות נפלא. ממש עכשיו. עבורי זו זכות ללוות נשים בתהליכי שינוי, ואני שמחה לחלוק ידע ולפזר השראה לכל מי שחפצה בכך. כילדה אהבתי לחקור צורות וצבע ולעצב בגדים מחדש. כמובן שמאז ומתמיד הלבשתי את החברות שלי. המשיכה הטבעית לאומנות ולסטייל הובילו אותי לעסוק בתחום העיצוב. אחרי 15 שנים בהן שימשתי כמעצבת אופנה ודיגיטל, עשיתי הסבה מקצועית לתחום הסטיילינג. מקצוע המגלם בתוכו עולם שלם של פנים וחוץ, נראות והרגשה, חומר ורוח, ומאפשר לבטא את הקול הפנימי. בו אני משלבת את הידע המקצועי שצברתי במהלך השנים, עם הזיקה הטבעית לעיצוב יחד עם עבודת עומק פרטנית שנותנת ערך לזולת. ניתן לפגוש אותי במפגשי סטיילינג אישיים, בתהליכים ממושכים או קצרי מועד, בסדנאות סטיילינג בהתאמה אישית ובמפגשים עם נשים, נערות וקבוצות.