חווית השינה שלי OLYMPIA

יצרנית המזרנים אולימפיה פתחה חנות דגל ראשונה בעיר כפר סבא במרכז הפעמון. החנות תעניק לרוכשים ייעוץ מלא בתחום נינוחות השינה והתאמת המזרן הנכון הכריות והמיטה לרבות האווירה בסביבת השינה.

בחורה עם מחשב נייד

אמש נרדמתי במתיקות על כרית 'אולימפיה' החדשה שלי.הרכות הנעימה גרמה לי להירדם במהירות לאחר מספר לילות של נדודי שינה טורדניים.את זוג הכריות שלי ושל בן זוגי רכשתי מחנות הקונספט החדשה של 'אולימפיה 'שנפתחה לאחרונה בכפר סבא במרכז הפעמןן.

חנות הקונספט החדשה והמפנקת של 'אולמיפיה'
חנות הקונספט החדשה והמפנקת של 'אולמיפיה'

החנות מציגה קונספטים חו​וי​י​תי​​ם לחדרי נוער​, זוגות צעירים ואוכלוסייה בוגרת הזקוקה ​ל​נוחות וסובלת מבעיות גב.

שירות נוסף ש​י​נתן בחנות​ זו הנו שירות ​OLYMPIA ART ​ובו תעוצבנה מיטות על פי דרישות מפרט עיצוב​ ​ של הרוכשים ו/​או של האדריכלים. במסגרת שירות זה כל מפרט גודל חומר ורעיון עיצוב יופקTAILOR MADE . המזרנים מותאמים לצרכי הלקוח לרבות מזרנים זוגיים כאשר יש הבדלי צריכה בין בני הזוג הישן על המזרן.

 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏בתוך מבנה‏‏

 

אול​י​מפיה הנה יצרנית מזרנים ישראלית מזה ​כ-40 ​​​שנה ועד כה שיווקה מוצריה בחנויות שונות. בשנים האחרונות נכנסה החברה לשיווק אונליין ובחנות מפעל.

לחברה מוניטין רב באיכות המזרנים והשירות ​אותו מעניקה לקהל לקוחותיה ואף נהנית מלקוחות חוזרים.

מוצרי החברה עומדים בכל הסטנדרטים של התקינה האירופאית​ ​ומוטמעות בהם טכנו​ל​וגיות ייצור חדשניות מתקדמות המאפשרות מתן נוחות שינה, תמיכה לגוף, מזרן עם בדים נושמים ופתחי א​וורור. כיום בטכנולוגיה החדשה ובחומרים האיכותיים אין צורך להפוך את המזרון אלא אפשרי לישון על צד אחד בלי לחשוש שחלילה המזרון לא ינשום או יפתח שקעים או כל בעיה אחרת.

 ×ª×ž×•× ×” יכולה לכלול: ‏‏‏חדר שינה‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏

תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏מחייך‏, ‏‏בתוך מבנה‏‏‏‏

 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏חדר שינה‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏

 

 

ל​אתר החברה

https://mizraney-olympia.co.il/