חוג עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

חוג עיצוב גרפי

איך ללמוד להיות מעצב גרפי או גרפיקאי   לימודים אישיים ופרטיים מהבית אונליין דרך המחשב עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה להיות מקצוען בתחום ללמוד לבצע בעצמך גרפיקות במחשב לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  חוג עיצוב גרפי אם יש לכם עניין בגרפיקה ואתם בטוחים שיש לכם את הכישרון לכך, אתם צריכים ללמוד תוכנות גרפיקה רלוונטיות. , אתם צריכים לוודא שמדובר בקורס מקיף שמתאים לשנות העתיד, שמקיף טכנולוגיות ועבודה עליהן, עיצוב ממשקים, עבודה עם תמונות, עיצוב כרטיסי ביקור ידיעה בעיצוב ויצירת לוגואים וצבעים, אם תלמדו את הטכניקות והתיאוריות תוכלו להיות מעצבים גרפיים מדופלמים.

חוג עיצוב גרפי אילוסטריטור – איך עובדים איתה בכלל.

כל מה שרציתם לדעת על עולם המדיה –  העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה שכולל שיעורי  הסבר בווידאו  ומידע  מאוד חשוב על עולם הגרפיקה והעיצוב אילוסטריטור היא וכנה וקטורית מה שאומר שהיא לא מסתמכת על פיקסלים. בניגוד לפוטושופ שכל הקטנה או הגדלה של תמונה או אלמנטים גרפיים שיצרנו בפוטושופ עלולים לפגוע באיכות התמונה להדפסה.  אתם צריכים ללמוד לעבוד נכון עם תוכנת האילוסטרייטור, כמו בפוטושופ גם לה יש שכבות וספריית ספרים, והיא די דומה לפוטושופ אבל אם תרצו לעבד תמונות ולעשות עליהן מניפולציות הקטנות והגדלות ואפקטים, כדאי מאוד לעשות את זה בפוטושופ ולאחר מכן להעביר לאילוסטריטור.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

חוג עיצוב גרפי איך מייצרים ומעצבים לוגואים עם אילוסטריטור?

רוצים לעבוד בתחום כובש כמו עיצוב גרפי? מחפשים מידע  רלוונטי על עולם הייטק במאמר זה תקבלו הכל על עולם העיצוב הגרפי חוג עיצוב גרפי אם אתם רוצים לדעת לייצר לוגואים אתם צריכים להכיר את אילוסטרייטור, תיק עבודות עם איורים פרי ידיכם יכול להשרות רושם טוב על גבי מעסיקים פוטנציאליים ואתכם זה יאמן כמה שיותר לעבוד עם איורים דיגיטליים יפים וטובים, תוודאו שבקורס שתרצו לקחת במסגרת לימודי  אילוסטרייטור, תלמדו גם לעבוד עם כלי העט שבעיקר איתו עובדים כדי לאייר את הציורים הדיגיטליים, תלמדו לעבוד עם ספריות צבעים, לעבוד עם תבניות טקסטורות וכמובן ליצור מברשות שיחסכו לכם המון מזמן העיצוב, תוכלו ללמוד גם  לבנות כפתורים יפים וקטוריים לאתרי אינטרנט, ממשקים למשחקי מחשב, אפליקציות וכו', כל עיצוב שתחשבו לעשות באופן וקטורי, מומלץ שתלמדו לעשות זאת בצורה מקצועית עם תוכנת האילוסטרייטור, התוכנה גם יכולה לעבוד עם טקסטים בצורה מדהימה, ניתן לעבוד עם טקסטים בצורות כתב שונות שמוגדרות בתוכנה, צורות כתב אלו נקראות גם טיפוגרפיה, תורת הכתב, סוג כתב נראה אחרת נכתב אחרת, יש לו מספר צורות, עובי הטיה, זו טיפוגרפיה היא תורה שלמה שצריך ללמוד

עבודה עם אילוסטריטור

ללמוד לעבוד ולדעת לעצב גרפיקה בצורה מקצועית עם התוכנות הגרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים ומבוקשים בתעשייה הישראלית ובעולם כולו כמו בפוטושופ, גם באילוסטרייטור יש חלונות, עבודה עם שכבות גם מומלצת עם אילוסטרייטור, אך כיוון שהכל נעשה באופן וקטורי עדיף לשים אלמנטים ב group וכך להיות בטוחים שלא יהיה לכם בלגן וכשתצטרכו אלמנט מסויים פשוט תלחצו על השכבה שלו או תבחרו בקבוצה שלו ותוכלו לעשות עליו קצת אפקטים, שינוי צבע, שינוי קו לברשת חדשה וכו'. כדאי לבדוק את האופציה של לימוד התוכנות עם מורה בשיטה הוירטואלית.

 

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/