חוגים גרפיקה ממוחשבת

חוגים גרפיקה ממוחשבת

כל מה שרציתם לדעת על תחום העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה הכולל שיעורי הסברים ומידע  מאוד חשוב על עולם העיצוב חוגים גרפיקה ממוחשבת הכיתוב "ניסיון הכרחי" במודעות דרושים שמחפשיות מעצבים גרפיים נראה תמיד. הן מעוניינות באנשי מקצוע שכבר למדו גרפיקה מזמן, עבדו בתחום הגרפיקה, מכירים את כל התהליכים, את כל קיצורי הדרך למניעת טעויות ושגיאות, יודעים לעבוד באופן מקצועי מול לקוחות, יודעים להפיק לקחים, יודעים לתת תוצאות טובות, חברה לא מעוניינת להשקיע במשאבים בתלמיד שזה עתה סיים ללמוד, עדיף שילך וילמד לעבוד קודם, יכנס לחברות שמעסיקות מעצבים גרפיים ומוכנות להעסיק את אותו תלמיד כשוליה, כעוזר למעצב גרפי שמנוסה הרבה יותר ממנו וילמד ממנו לעבוד, ליצור זה יהיה אימון טוב, נכון השכר נמוך, אבל אם חושבים קדימה זה בטוח ישתלם.

חוגים גרפיקה ממוחשבת מה כדאי ללמוד? מקצוע ויזואלי

לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה מי שמתכוון ללמוד גרפיקה צריך להבין שהוא הולך ללמוד מקצוע ויזואלי, אבל צריך לדעת איך לעשות זאת, צריך לדעת באיזו צורה ניתן להגיש כאלו עיצובים ועל זה ללכת בעת יצירת סקיצות שגם אותן לומדים להגיש בלימודי גרפיקה. התלמיד יקשיב למורים ויעשה את שיעורי הבית, בתור התחלה צריך לדבר איתו על העיצוב הגרפי, הגרפיקה עצמה מבחינה תאורטית, ללמוד מושגים חשובים כמו קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע ועוד המון דברים.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

חוגים גרפיקה ממוחשבת מתיאוריה למעשה אפקטים ושינויים בתמונות

ללמוד לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום צריך לעבור לעבודה בפועל לאחר שלומדים, ללמוד להפיק גרפיקה בעזרת שימוש נכון בתוכנות הגרפיות, ללמוד לעבוד נכון עם תוכנה גרפית כמו פוטושופ שווה הרבה שיעורים, לימוד נכון של שלבי עבודה, יחסוך לכם חיפוש של אלמנטים אם מסדרים אותם בשכבות נפרדות, יחסוך לכם יצירה של צבעים מחדש שוב ושוב, אם תיצרו לכם ספריית צבעים, יחסוך לכם לפתוח כל פעם מחדש תמונה לעבוד עליה אם תלמדו איך אפשר לפתוח מספר תמונות רב בבת אחת ולהעבירם לדף העיצוב במהירות ובקלות. תוכלו גם ללמוד ליצור שקופיות יפות ואיתן לבצע מגוון אפקטים ושינויים בתמונות, אם תלמדו לעשות כל מיני מניפולציות זה יעזור לכם

חוגים גרפיקה ממוחשבת עבודה מעשית האלמנטים הגרפיים

לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  לאחר שתסיימו ללמוד את הכלים הבסיסיים בפוטושופ ותלמדו לעבוד נכון עם התוכנה כולל לימוד של קיצורים ודרכים נוספות לבצע את אותן פעולות זה מאוד יעזור לכם בפרויקטים הבאים, תוכנה נוספת שתלמדו עליה במסגרת לימודי גרפיקה היא אילוסטרייטור, זוהי תוכנה מדהימה ווקטורית, היא מעולה ליצירה של לוגואים, או כל יצירה גרפית אחרת, העיצוב ייצא ברור וחד בדפוס בגלל שנעשה בתוכנה ווקטורית, אם תנסו לכווץ את האלמנטים הגרפיים שעיצבתם באילוסטרייטור ולהגדיל תראו שאיכותם לא נפגעה בכלל, בעוד שאם תעשו זאת בפוטושופ זה פוגע באיכות הפיקסלים בתמונה וזה עלול גם להתבטא בהדפסה בעייתית. יש מקומות בהם ניתן ללמוד מהבית אחד על אחד עם מורה פרטי.

ללמוד לבצע בעצמך גרפיקות במחשב

 

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/