חובה בכל חופשה עם ילדים

בכל יציאה שלי לבד או עם הילדים יש כמה דברים שהם פק"ל קבוע. לפעמים אין מקום לשטיפת ידיים, לפעמים השמש קופחת על הראש, וכשאני מסתובבת עם הילדים, כל בילוי שגרתי הופך לפרוייקט.

הילד אכל גלידה והתלכלך כולו? מסתובבים שעות מאטרקציה לאטרקציה בחום הגדול? אוכלים ארוחת צהריים בחוץ? אין חכמה כבעלת ניסיון, וכדי להיות מוכנים לכל תרחיש כדאי לסחוב אתכם אריזות מוקטנות של כל מיני מוצרי חירום וניקיון.

ראשית, מומלץ תמיד להסתובב בחוץ עם בקבוק מים. לרוב עלות המים במקומות בילוי סגורים היא יקרה מאד, וחבל. כמו כן, מאותה סיבה, מומלץ להביא אתכם משהו טעים שהילד אוהב, בין אם זה במבה או תפוח או ביסקוויט פתי בר. אם אתם מסתובבים בחוץ עם פעוטות, אתם בטח מתורגלים עם הערכה החיונית, וכמובן אל תשכחו כובע לכם ולקטנים.

מה חשוב לקחת לחופשה

עוד כמה דברים שכדאי שהיו זמינים לשליפה מהירה:

ג'ל לחיטוי  ידוע כי ילדים אינם חסידי ההיגיינה. לאורך היום, הם משחקים ונוגעים במשטחי עתירי חיידקים כדוגמת משענות המושבים ברכבת, באוטובוס או על המטוס. אם יצאתם לבלות הם נחשפים למתקני הלונה פארק, ידיות עגלות הסופר, מתקני שעשועים ועוד ועוד. עד שתוכלו לשטוף להם את הידיים מכל מה שנגעו בו, תעשו לעצמכם טובה ושימו בתיק בקבוקון אלכו-ג'ל של ד"ר פישר לניקוי יעיל ומהיר וללא צורך בסבון ובמים. אלכוג'ל הינו תכשיר מבוסס נוסחה ייחודית המשלבת אלכוהול בריכוז גבוה (70%) הקוטל 99.99% מהחיידקים ובמקביל שומר על לחות הידיים.

הגנה מהשמש  כולנו יודעים שהחשיפה לשמש היא מסוכנת. הקרינה ההרסנית מסוכנת לנו לא רק בחוף הים, אלא גם בפעולות היומיומיות תחת השמש – בדרך למסעדה לארוחת צהריים, בנסיעה לעבודה או בבילוי בפארק עם הילדים. אולטרסול ספקטרום היא הסדרה היחידה בישראל, שבנוסף להגנה מפני קרינת UVA&UVB, מסייעת בהגנה גם מפני קרינת IR ומפני קרינת HEV – קרינת האור הנראה באנרגיה גבוהה. זיכרו – בעת נסיעה, חלק מקרני השמש עוברות גם דרך שמשת הרכב ולכן יש להתגונן מפניהן.

ומה עם התינוק? גם בעגלה, חשוב לשמור על עורו העדין של התינוק מפני השמש עם מוצר המותאם לתינוקות ומסוגל להזין את עורם. קמיל בלו קרם פנים לעור יבש לתינוק הכולל הגנה גבוה מהשמש SPF30, ישמור על עור הפנים של התינוק שעשוי להיות יבש או מגורה במהלך הבילוי הארוך מחוץ לבית והכי חשוב תוכלו להיות שקטים שהתינוק שלכם מוגן מהשמש.

כדור נגד כאבים  נהוג לומר no pain no gain אבל אנחנו מעדיפים ליהנות ולא לסבול. אז אם חטפנו כאב ראש מחוסר שתייה או מיום ארוך במיוחד עם הילדים בחוץ, או לחילופין הילדה מתלוננת על כאבי בטן, חשוב שתמיד יהיה איתנו בתיק משכך כאבים. אני משתמשת באדוויל בגלל שהוא אנטי דלקתי, מצליח להעביר את הכאב במהירות ופעיל עד 8 שעות. לילדים כמובן יש את אדוויל לילדים.

מגבונים לניקוי ידיים  ארוחת הצהריים מתקרבת ואין בנמצא מקום לרחוץ ידיים כראוי לאחר יום שלם בחוץ? הכי פשוט יהיה לשלוף את אלכו-ג'ל מגבונים של ד"ר פישר ללא אלכוהול לילדים לשמירה על הגיינת הידיים. הם מגיעים באריזות אישיות וזה מאוד קל לזרוק כמה מגבונים לתיק שיהיו שם ברגע הנכון.

מגבוני פנים הארטיק לכלכך את הפנים? זה הזמן לשלוף את מגבוני פנים לתינוק מסדרת קמיל בלו סנסיטיב באריזת TO GO ולתקן את המצב, לפני שיחמיר… ובכלל, טיפ חשוב לחיים – מגבוני פנים הם אחד המוצרים שאתם רוצים שתמיד יהיה אתכם. הם עבים ורכים המיוחד, מועשרים בקמומיל להרגעת העור ובפרו ויטמין B5 להענקת לחות ומניעת יובש. הם מעולים לניקוי פנים ולהתרעננות, גם עבורכם ההורים. אל חשש! המגבונים נבדקו אופטלמולוגית ואינם צורבים בעיניים ואף עברו את מבחן הסנסיטיב המחמיר המעיד על התאמה לעור רגיש ועדין במיוחד.

והכי חשוב לזכור שיש גם מצבים שבלתי אפשרי להיערך אליהם מראש ולא נותר אלא לזרום ולהשתדל לקבל הכל ברוח טובה 🙂 חופשה נעימה!

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".