חדש: שמפו ומרכך ללא סולפטים

מותג טיפוח השיער הידוע "הרבל אסנס" משיק בישראל סדרת שמפו ומרככים ללא סולפטים, בשם Herbal Essences SulfateFree, אשר השימוש בה מגן על השיער מפני הנזק המכני הקיים בהחלקה קבועה לשיער.

נשים בישראל ובעולם כולו, מקדישות תשומת לב מיוחדת לשיערן ולטיפוחו, ומחפשות ללא ליאות את תכשירי הטיפוח המתאימות לו.

רוית 1

כ- 50%  מהישראליות עוברות החלקה קבועה לשיער אצל הספר, ולכן מותג טיפוח השיער הידוע הרבל אסנס משיק בישראל סדרת שמפו ומרככים ללא סולפטים, בשם Herbal Essences SulfateFree, עם נוגד חמצון פעיל, ללא פאראבנים, חומרי צבע ופראפין, אשר השימוש בה מגן על השיער מפני הנזק המכני הקיים בהחלקה קבועה לשיער.

רוית 4

הנוסחה החדשה הינה הפיתוח העולמי העדכני ביותר של המותג "הרבל אסנס", והיא מועשרת באוסף תמציות צמחי מרפא ופי 6 יותר אלוורה, המעניקה לחות לשיער.

סדרת המוצרים Herbal Essences חדשה זו, נוצרה בשיתוף פעולה עם הגנים הבוטניים המלאכותיים "קיו גארדנס" בלונדון, הסמכות המובילה בעולם לבוטניקה, אשר נתנו את המלצתם למרכיבים הבוטניים בהם נעשה שימוש בכל אחד מסוגי המוצרים.

רוית 2

למעשה, הרבל אסנס הינו המותג הראשון בעולם אשר זוכה בהמלצה של הקיו-גארדנס.

הסדרה מושקת בשתי ניחוחות טבעיים אלוורה ובמבוק, ואלוורה ומנגו:

אלוורה ובמבוק  –  שמפו ומרכך בריח של אלוורה ובמבוק, עם נוסחה המחדשת ומנקה את השיער, מחזקת אותו בעזרת מינון גבוה של אלווורה וצמח במבוק, הידוע בכוחו ובגמישותו, ומעניקה ברק מדהים לשיער וניחוח של ענבר. התוצאה היא שיער נקי, חזק בריח רענן.  המותג ללא פאראבנים, סולפטים וצבעים סינתטיים.

אלוורה ומנגו  –  שמפו ומרכך בניחוח של אלוורה ומנגו , עם נוסחה המסייעת בחידוש וניקוי של השיער, בעזרת אוסף תמציות צמחי מרפא חדש של אלווורה ומנגו, המעניקים לשיער נוגדי חמצון מהטבע וריח של פירות טרופיים, סוכר קנים וניחוח של מאסק לבן. אינו מכיל פאראבנים, סולפטים וצבעים סינתטיים.

רוית 5

את סדרת Herbal Essences  ללא סולפטים ניתן להשיג ברשת סופר פארם במחיר מומלץ לצרכן של 26.90 ש"ח ליחידה.

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.