חדש על מדף העיון בספריה

חדש על המדף באגף העיון שלנו

היה הבוס של עצמך/שרה ברכאת. ספרי ניב, 2020

זה לא ספר קריאה, כך שזה לא משהו שמתמקמים איתו על הספה ונשאבים לעולם אחר לכמה שעות. זה ספר שמורכב מציטטות ממקורות שונים המיועדים לאדם המנסה לעשות שינוי למען הגשמה עצמית מתוך האמונה כי השגת המטרות שלנו תלויה רק בנו. הספר מסודר על פי שבועות, 54 שבועות, בכל שבוע 7 "טיפים" אחד לכל יום. כתובים בעברית ובאנגלית חלקם שייכים לכותבת שרה ברכאת וחלקם של אנשי מדע ורוח מוכרים או אפילו כמה משפטים אנונימיים. מניחים את הספר ליד המיטה וכל לילה או כל בוקר קוראים טיפ אחד מהספר. בהצלחה.  הספר זמין להשאלה בספריה.

 2020-01-20_114348

לכל מאן דבעי/קין/ספרי ניב, 2020.

ספרון קצר, אך עוצמתי של 32 עמודים. סיפורו של איש בשם קין, תלמיד מצטיין, חובש קרבי, תואר ראשון מסלול מצטיינים, הכל נפלא אז שהכל קורס. והוא מוצא את עצמו מאובחן עם פסיכוזה. באותו הרגע הוא יוצא למלחמה על התודעה שלו – ומנצח.  בסיום הספרון ישנן "עשרת הדיברות לאדם העובר פסיכוזה".  הספר זמין להשאלה בספרייה

ראשי חותמות

סדרת ספרי "בראשית"/ שירלי מנוחין אלמוג, הוצאה עצמית, 2019.

ספרי סידרת בראשית שכתבה שירלי מנוחין אלמוג הגיעו לספרייה שני הספרים: "בראשית: מדריך ליצירת מציאות בשיטת H.T.T" ו"ובראשית: מדריך להתפתחות רוחנית בשיטת H.T.T – ספר יצירה" מביאים לקורא שיטה שפותחה על ידי המחברת. H.T.T הינה טכניקה ייחודית ומעשית הרואה את האדם והבריאה כשלם. החלק הראשון עוסק בעיצוב מציאות אישית והתחברות לכוחות הבריאה של כל אחד מחמשת ימי המעשה, הספר השני עוסק בעיצוב האישיות, תיקון פגמים וקבלת אחריות על החיים ועל הזוגיות, שני הספרים לטענתה נתקבלו בתקשור. הספרים זמינים להשאלה בספרייה, דרך אפליקציית עברית או לרכישה ישירות מהמחברת.

Untitled design

ספריית כבר תבור
בואו להכיר את הספרייה הכי יפה בארץ (אולי אני קצת משוחדת). את העשייה, את הצוות ואת האהבה למילה הכתובה ולקהילה שלנו.