חדש על המדף לילדים – ספרים בהוצאת דני ספרים

אין זו אגדה/רחלי פליישמן, הסקרנים – גוף האדם, קסם חדי הקרן 2. – שלושה ספרים חדשים על המדף בהוצאת דני ספרים

אין זו אגדה/רחלי פליישון, דני ספרים, 2020

ברגע ששמעתי כי הסופרת המוערכת, רחלי פליישון הוציאה ספר ילדים חדש הוספתי אותו לרשימת הקניות. והפעם ושם הספר מרמז על זה "אין זו אגדה", מורשתו של הרצל מונגשת לילדים בדרך מיוחדת. עידו בטוח כי הכיתה שלו יכולה לנצח במשחר כדורסל, כל מה שצריך זו אמונה, נחישות ומנהיג שמאמין בדרך. כמו בספרייה האחרים בסדרה, גם כאן ישנם חלונות צבעוניים עם מידע מרתק לילדים, במקרה שלנו, סיפורו של הרצל. הספר מצטרף לחבריו לסדרה – להיות מנהיג, להיות מנהיגה והאחר הוא אני. זמין להשאלה בספרייה  או כעותק דיגטלי דרך אפליקצית עברית או לרכישה בחנויות הספרים.

agada_master

משב רוח וכישוף השמיים/קייטי מדואוז, דני ספרים, 2020

ספר חדש, מספר 2  בסדרה של קסם חדי הקרן, לאחר שחזרו מאי חדי הקרן בפעם הקודמת, איישה ואמילי קיבלו תליון קריסטל, דרכו אורורה המלכה יכולה לתקשר איתן. באחד הימים התליונים מתחילים לזהור והן נשאלות לאי חדי הקרן. הפעם, סלינה המרושעת, גונבת את תליונה של "משב-רוח", חדת הקרן של השמיים ומזהמת איתו את האוויר. שתי הילדות נתרמות לעזרה לפני שיהיה מאוחר מידי, אל דאגה, הן מצליחות. הספר מתאים לקוראות עצמאיות או להקראה החל מכיתה א. מנוקד וכתב גדול כמעט ללא איורים. זמין להשאלה בספרייה או לרכישה בחנויות הספרים

4999_21012020133707_large

הסקרנים – גוף האדם/הוצאת דני ספרים, 2020.

כבר כתבתי בעבר על הסדרה המצויינת שהגיעה לספרייה. והפעם ספר נוסף בסדרה והנושא הוא "גוף האדם" ומצטרף לחברו "מדע". בקרב ילדי היתה התלהבות רבה על הספר, לכן סליחה מראש, יקח קצת זמן עד שהוא באמת יגיע לספרייה, כל אחד מהם יקרא בו בטח פעמיים לפני שישחרר אותו.  הספר צבעוני מאוד, כתב גדול ומנוקד כל מה שצריך מספר מידע טוב לעידוד קריאה.

Untitled design (1)

 

 

ספריית כבר תבור
בואו להכיר את הספרייה הכי יפה בארץ (אולי אני קצת משוחדת). את העשייה, את הצוות ואת האהבה למילה הכתובה ולקהילה שלנו.