חדש לתינוקות – השקת השמפו החדש נטול פרבן של ג'ונסון אנד ג'ונסון

בחורה עם מחשב נייד

לפני מספר ימים השתתפתי, יחד עם עוד הורים לילדים קטנים, ביניהם ידוענים, באירוע של מותג התינוקות המוביל ג'ונסון בייבי, מבית ג'ונסון &ג'ונסון, אשר השיק שמפו תינוקות אל דמע בשלוב תמצית קמומיל.

הילדים החמודים שלי (ג'ינג'י ובלונדינית) עשו חיים משוגעים באירוע  ומאוד נהנו (ניתן לראות אותם ב-12 שניות הראשונות של הסרט המצ"ב יחד עם עוד ילדי הביצה שעשו חיים בהשקה):

 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4093884,00.html

 קצת על המוצר:

כמעט בכל חפיפת ראש שגרתית של ילדיי, שמפו נכנס להם לעיניים ואז אני שומעת צרחות ובקשה דחופה למגבת, כדי שיוכלו לנגב את העיניים הצורבות.

לכן, כאשר מדובר בילדים קטנים,ובמיוחד תינוקות קטנים,  חשוב במיוחד שהשמפו יהיה אל דמע מהסוג הטוב ביותר, וללא חומרים רעילים כמו פרבן -חומר משמר בו משתמשים בתעשיית הקוסמטיקה, העשוי לגרות את עור התינוק.

חומרי השימור הכלולים בקבוצה זו הם: מתיל פרבן, פרופיל פרבן, בוטיל פרבן, אתיל פרבן.
חומרים משמרים אלה מעכבים התפתחות חיידקים ומאריכים חיי מדף של מוצרים.
הם עלולים לגרום לתגובה אלרגית בעור, אדמומיות, גירוד ופריחה.
ה-FDA מבצע גם כן מחקר כדי להחליט מה המשמעות של שימוש בפרבנים והשפעתו על בריאות המשתמשים (למידע מפורט על בדיקות אלה באתר ה-FDA:
http://edkb.fda.gov/index.html)).
 
לכן, שמחתי לגלות, שמותג התינוקות המוביל ג'ונסונס בייבי מבית ג'ונסון & ג'ונסון, משיק שמפו תינוקות אל דמע בשילוב תמציות קמומיל, והכי חשוב, נטול פרבן.
השמפו החדש מיועד לשמירה על שיער בהיר ומבריק ומעניק ניחוח רענן לתינוקך.

שמפו קמומיל של ג'ונסון מצטרף למגוון מוצרים מובילים של ג'ונסונס בייבי, המעניקים פתרונות לתינוקות בנוסחת No more tears, ביניהם: שמפו גולד, שמפו לוונדר, TOP TO TOEועוד. השמפו החדש נבדק בבדיקות קפדניות במעבדות ג'ונסון & ג'ונסון.

הקמומיל ידוע בסגולותיו הרבות ובין השאר ביכולותיו לשמור על גוון וברק של שיער בהיר. ניחוח השמפו החדש מרגיע ומרענן כאחד. השמפו בעל מרקם קליל ועם זאת מקציף את השיער באופן יסודי להקניית תחושת רעננות מרבית. השמפו מעניק לשיער מרקם משיי וריח רענן ומלטף.

 

מותג ג'ונסונס בייבי, מציע עולם שלם של פתרונות לתינוק מזה עשרות שנים באמצעות הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר שמציעה מחלקת הפיתוח הענפה של חברת ג'ונסון & ג'ונסון. החברה פועלת כל הזמן לחדש לצרכנים ולהקל על הטיפול ברך הנולד ובילדים עד גיל חמש.  למעשה, מוצרי ג'ונסונס בייבי מלווים את ההורה בכל שלבי הטיפול ברך הנולד: אמבטיה, הנקה, עיסוי וטיפוח העור וכולל בין היתר גם את נושא תפרחת חיתולים.

בין המוצרים הבולטים שמציע המותג: השמפו- הקץ לדמעות, סבון ומגבונים לחים בעלי נוסחת הקץ לדמעות הרשומה כפטנט בלעדי של החברה.

מוצרי ג'ונסונס בייבי עוברים הליכי בדיקה קפדניים ביותר, וברישיון משרד הבריאות.

מחיר מומלץ לצרכן 29.99 ש"ח ל-750 מ"ל

ניתן להשיג ברשתות הפארם והשיווק ברחבי הארץ

 

במהלך האירוע, ילדנו נהנו מהצגה של בוב הבנאי, דמות הילדים האהובה, באדיבות ערוץ JIM JAM .הילדים שלי כמובן היו שחקנים הפעילים במהלך הופעה:

 

JIM JAM ערוץהוא ערוץ טלוויזיה המיועד לגילאי טרום בית ספר מגיל שנה עד שש שנים ולהוריהם ומטפליהם. הוא המלווה האידיאלי להורים, מספק סביבה כייפית ובטוחה לילדים. הערוץ משדר תוכניות ברמה גבוההעם מיטב הכוכבים של הילדים כמו בוב הבנאי, תומס הקטר, אנג'לינה בלרינה, בארני וסמי הכבאי. התוכניות של JIM JAMנוצרו במיוחד לתרום ליכולות הרגשיות, האינטלקטואליות והחברתיות של הילדים.

הערוץ משדר 24 שעות כחלק מחבילת הבסיס של yes(באפיק 41 ללא תוספת תשלום). לוח השידורים מובנה בצורה מושכלת על פי שעות השינה, הרחצה והמשחקים.

הערוץ משודר באנגלית עם דיבוב לרוסית כתשובה למגזר הרוסי שמהווה כמעט מיליון איש מהאוכלוסייה הכללית.

מחקרים שנעשו על ידי החברה מוכיחים כי צפייה במותגי ערוץ JIM JAMמפתחת מיומנויות בקרב הילדים.למשל,צפייה בבוב הבנאי מפתחת אצל ילדכם את היכולת לפתור בעיות ולעבוד בצוות. לתומס הקטר איכויות דומות ובנוסף הוא מקפיד על לימוד מספרים ואותיות. אם לילד חסרה קצת השראה הוא יוכל ללמוד עם בארני וחברים להעשיר את הדמיון והיצירתיות, ואנג'לינה בלרינה תלמד אותו כיצד יוצרים חברויות חדשות.

כוחו של הערוץ ושמו משתקפים דרך תפוצתו הנרחבת בעולם. ביום הולדתו הראשון הערוץ כבר היה ב-50 מדינות וב-10 שפות.

הערוץ מיוצג על ידי חברת EllaComm, חברה המייצגת ומשווקת ערוצי טלוויזיה זרים בבעלותו של עמי אלה.

 

 וזה הבן שלי שמנסה להתמודד לתפקיד מנחה של ערוץ JIM JAM

(בתמונה לידו זאת לא אני):P