חדשות מבית SMASHBOX COSMETICS

 
 
 גילוי נאות אחד: הוזמנתי להשקה של המוצרים החדשים והמדהימים של סמשבוקס אחד המותגים הכי אהובים עלי
גילוי נאות שתיים: אני כל כך מיצטערת שיש לי רק זוג עיניים אחד לאפר
גילוי נאות שלוש: ה contur kit  הוא אחד המוצר שבהתחלה היה נידמה לי שאין לו כל כך שימוש, שבועיים שלמים אני מישתמשת בו וגיליתי שאין מצב שאוכל להיתאפר בליעדיו :
unnamed

סמאשבוקס ContourPallete_With Brush 269שח

 
CONTOUR KIT  של SMASHBOX COSMETICS
לפיסול הפנים, ליצירת עצמות לחיים נפלאות, לשיפור מראה האף ולבניית עומק ומימד
שימו לב להסבר של המיקצעים:

 
הערכה כוללת 3 פודרות הניתנות למיזוג, מברשת הצללות זוויתית ותרשים פנים מפורט עם הנחיות להצללות והארות של הפנים בפחות מ-60 שניות! ( ועכשיו גם מברשת)
סמאשבוקס STEP BY STEP CONTOUR KIT
  
מותג האיפור המקצועי סמאשבוקס משיק מוצר שכבר גרף מעריצים רבים בכל מדינה בעולם בה הוא הושק. פלטה להצללות והארות לפנים, המאפשרת לך ליצור עצמות לחיים נפלאות, לשפר את מראה אפך ולפסל את קו הלסת שלך בכמה צעדים פשוטים בלבד. כל מה שתזדקקי לפיסול מושלם של פניך בכל יום!
הערכה כוללת:
3 פודרות הניתנות למיזוג בגוונים אוניברסאליים המתאימים לגוון עורך , כדי לפסל, להעניק גוון ברונזה ולהאיר
מברשת הצללות זוויתית שעוצבה במיוחד לפלטה. 
מחיר לצרכן: 269 ₪

Screen shot 2015-05-09 at 4.37.34 PM

 כשקיבלתי ליידי את פלטת הצלליות החדשה ניזכרתי בקטע הזה מסרט מצוייר וחשבתי לעצמי שאיזה כיף היה לי אילו היו לי כל זוגות העיניים האילה כדי לאפר אותן

 
היתרונות של פלטת הצלליות החדשה:
הנחת צללית ללא מאמץ: עם שימרים בשורה העליונה וגווני מאט בשורה התחתונה, קל להגביר או למתן את הברק. בנוסף, הקלנו את מלאכת הנחת הצללית בעזרת מברשת דו צדדית: צד רך למיזוג וערבוב הצלליות וצד שטוח כדי להניח את גווני השימר. בנוסף, המברשת היא דו צדדית, עם זיפים שחורים בצד אחד ולבנים בצד השני, כך שלעולם לא תטבלי בטעות גוון בהיר בתוך גוון כהה.
 
שימו לב להסבר :

סמאשבוקס STEP BY STEP FULL EXPOSURE
מותאם לצורת העין שלך: הפלטה כוללת תרשים צורות עיניים פורץ דרך, המלמד איך להגיע למראה הנפלא ביותר שלך. מראה שנראה מדהים על חברתך יכול להיות פחות מוצלח עבורך, כך שלאחר 9 שנות מחקר ע"י צוות הפיתוח שלנו – שבחנו למעלה מ- 5,000 זוגות עיניים – זיהינו 6 צורות ויצרנו טיפים עבור כל אחת מהן.
unnamed (1)
כולל:

  • פלטה של 14 גוונים
  • מברשת דו-צדדית
  • עלון לאיפור נכון של צורת העין שלך

 
מחיר לצרכן: 299 ₪
שימו לב שניתן להשיג: ברשת אפריל בלבד
 
 
 

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))