חדר ילדים מתמלא בעננים

בחורה עם מחשב נייד

לקראת החורף, כייף להכניס אווירת החורף לחדרי הילדים אשר יכולים להרגיש בבית כמו בטיול (הרי די קשה לטייל או לצאת איתם בימים גשומים וקרים).

חברת הצבעים נירלט מציעה: "מראה עננים"-  צבע קירות חצי שקוף על בסיס מים, היוצר מראה מעונן עדין ומעניק לחדר תחושת מתיקות ורכות נעימה, בדיוק כמו שהקטנטנים אוהבים.

 

"מראה עננים" הינו מוצר מתוך סדרת המוצרים "נירלט KIDS", המספקת פתרון מלא לעיצוב חדרי הילדים בצבע וכוללת צבע קירות, צבע לרהיטי עץ, צבע במראה עננים, נצנצים, כוכבים ולבבות.

 

חשוב מאוד לציין יתורות הצבע שבסדרהנירלט KIDS

1. הצבעים בסדרה נירלט KIDS פותחו על בסיס מים

2. ידותיים למשתמש ולסביבה

3. כיסוי גבוה ועמידות לאורך זמן

רחיצות וקלות הניקוי: הרבה פעמים אני מתמודדת בתור אמא עם צביעה וכתמים על הקירות כתוצאה מהשתוללות הילדים שלי, לכן מאוד חשוב לי שהצבע יהיה רחיץ.

4. אינם מכילים רכיבים רעילים ובעלי ניחוח נעים.  היות ומדובר בחדר ילדים, מאוד חשוב שהצבע לא יכלול חומרים רעילים ויהיה עמיד לאורך זמן.

 

 

 

טיפ לעיצוב החדר עם אפקט עננים:

על מנת לעצב חדר עם אפקט עננים רך, בחרו 2-3 גוונים לכל החדר. בחרו קיר אחד מרכזי שעליו תיישמו את מראה העננים ואת שאר קירות החדר צבעו בצבע קירות בגוון משלים.

על מנת להעניק תחושה רכה לחדר כולו, הוסיפו אלמנטים רכים ונעימים כמו כריות בהירות בגדלים שונים, וילונות חצי שקופים מבד נשפך וריהוט לבן עם פינות מעוגלות.

 

אפשר להפוך הליך צביעת החדר לחויית בילוי עם ילדים בבית בימים הקרים האלה:

הם יכולים לעזור בצביעה (ילדים גדולים יותר) והקטנים יכולים להיות עוזרי צבע: להביא ספוג או סתאם להציע רעיונות.

 

 מראה עננים באריזת 600 מ"ל – מחיר לצרכן:  120 ₪

 מומלץ לצביעה באמצעות רולר או מברשת, בהתאם להוראות על גבי האריזה.

juli1974
אוהבת לכתוב על החידושים ודברים שמעניינים אותי