חג השבועות: בי נשבעתי לחיות בשפע, להשפיע ולהיות שבעת רצון.

חג השבועות: בי נשבעתי לחיות בשפע, להשפיע על הזולת ולהיות שבעת רצון.

ואני ממשיכה לתחזק הרגשה זו. לא מוותרת על תחושת ההתעלות הנפשית המלווה אותה. יותר מודעת. יותר נוגעת במקומות לא פתורים. יותר מתמודדת עם כאב ובעיקר- יותר מאושרת. ובעזרת השם: שלא ייגמר לעולם! אמן ואמן…

לא רק אני אכלתי סופגניית טורטית אפויה של "מתוקה". תודה לארנון פרידמן ששלח את התמונה.

צילום לפרסום שמלה לבנה

חג השבועות: בי נשבעתי לחיות בשפע.

מבקשת אני ומאמינה בבורא עולם שמעניק לי מטובו לכל מה שאזדקק וארצה בחיים. מקבלת אני את התבונה שאם מישהו חדר לחיי- הגיע הוא כדי להשפיע עלי לטובה ולא לגרום לי לחיות בפשע ובשיפוע מדרדר. אני פתוחה לקבל את הטוב שנותנים לי ובכך מזמנת לחיי שגשוג ופריחה כלכלית ורוחנית.

חג השבועות: בי נשבעתי לחיות בשפע ולהשפיע על הזולת.

האמונה שלי בשפע שבתוכי, תיצור איזון בחיים שלי וגלים חיוביים על הסביבה הקרובה. אמונה זו תשפיע על אחרים ותפתח בפניהם צוהר של חשיבה חיובית אחרת. השפעה זו תעצים את האחרים. תגדיל אותם. יהיו הם מבורכים, שמחים וטובי לבב. יחיו גם הם בשפע והשפעה ובכך ייצרו תהודה של גלים מעצימים בעלי השפעה חיובית.

חג השבועות: בי נשבעתי לחיות בשפע, להשפיע ולהיות שבעת רצון.

אני חיה בשפע. משפיעה על הזולת ויוצרת הדים של חשיבה חיובית. ברגע זה אני שבעת רצון. מאושרת ושמחה בחלקי. בשבילי זו הזדמנות לצמיחה אישית ורוחנית. אני חשה ניקיון פנימי. איזון נשמתי. רגועה ונינוחה ששום דבר לא יגרום לי להתעצבן, לכעוס או להרים קול. חשה את השפע, השפעה ושביעות רצון זורמים בעורקיי ולא מרפים.

ואני ממשיכה לתחזק הרגשה זו. לא… לא מוותרת על תחושת ההתעלות הנפשית המלווה אותה. מיום ליום יותר מודעת. יותר נוגעת במקומות לא פתורים. יותר מתמודדת עם כאב ובעיקר- יותר מאושרת. ובעזרת השם: שלא ייגמר לעולם! אמן ואמן…

 

חג השבועות שמח ומאושר,

מלא שפע, השפעה ושביעות רצון בחיים.

 שלכם מכל הלב ובאהבה גדולה,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב