חגים, ילדים, ספרים!

שלושה ספרי ילדים מקסימים לראש השנה, כל אחד שונה ומיוחד

חנויות הספרים עמוסות בספרים ומבצעים, מנסות בדרכן לשכנע את הקהל כי ספרים הם המתנה המושלמת לחגים. אני מסכימה איתם, אין כמו ספר טוב לכל אדם.

נתחיל עם קומיקס מקסים לילדים צעירים "חוצי" יצרה אותו הילה נועם, יצא השנה בהוצאת עם עובד. מספר על ילדה והחתול שלה, שכל היום מסתובב בשכונה ואוסף "דברים מוזרים" יום אחד היא יוצאת להרפתקה לגלות איפה החתול שלה מבלה בלעדיה. מובסס על סיפור כמעט אמיתי על החתול של הילה והמתנות שהוא מביא לה.

עטיפה_-_חוצי(2)

נמשיך עם "מילה וחוטפי החלומות" ספרה החדש של הגר ינאי, גם כן בהוצאת עם עובד. ינאי ידועה בעיקר ב"טרילוגית הלוויתן מבבל" שלה ויש לה קהל מעריצים אצלנו בספריה. הספר הזה מכוון לגילאים צעירים יותר, החל מכיתה ה' . מילה מקבלת רובוטית אנדרואידית זהה לה בדיוק. מי לא חלם על רובוט שילך במקומו לבית ספר? אך במקום מנוחה היא מוצאת את עצמה בורחת ממדען סיני גאון ומצטרפת לחבורה של ילדי פרא. מומלץ!

עטיפה_-_מילה_וחוטפי_החלומות(2)

המלצה האחרונה היא לאוהבי המדע. לאחרונה יצא ספר מצוין נוסף בסדרה "בואו לגלות!" הפעם הנושא הוא "בואו לגלות! מדע". בספר ניתן למצוא כמובן המון מידע על "מדע" אך מה שמייחד את הסדרה הזו של הוצאת "דני ספרים" זה שפרט לעובדות ולתמונות יש בסוף גם חידונים. הוא מנוקד ובכתב גדול ויכול להתאים החל מכיתה ב'. עוד בסדרה: דינוזאורים, מערכת השמש, בעלי חיים.

 jz3ybxf73s3r5msp4kr

הספרים כולם זמינים לרכישה בחנויות הספרים השונות וכמובן להשאלה בספרייה שלנו.

ספריית כבר תבור
בואו להכיר את הספרייה הכי יפה בארץ (אולי אני קצת משוחדת). את העשייה, את הצוות ואת האהבה למילה הכתובה ולקהילה שלנו.