חברת "קפה לנדוור" נכנסת אל שוק הקפסולות ומשיקה: קולקציית קפסולות של קפה לנדוור

צהרים טובים,

כמכורה לקפה ואני מודה כאן קבל עם ועדה שכזו אני! וכן גם בני משפחתי, כולנו נוהגים ואוהבים לשתות כמה ספלוני אספרסו ביום ואלו חייבות להיות קפסולות משובחות עם טעמים טובים וארומה איכותית.

את קפה לנדוור אני מוקירה, מכירה ואוהבת כבר שנים רבות, אם במוצרי הקפה השחור והמוצרים הנלווים של לנדוור וגם בהתיייחס לרשת המדהימה והכי שווה של בתי הקפה בארץ. אני ויעלי שלי פוקדות קבוע את הסניף אשר נמצא בגן מאיר בואך קינג ג'ורג- תל-אביב ועוד.
הקפסולות נמצאו כמצויינות. קיבלתי לבדיקתי 2 דרגות חוזק. 8 ו- 10. הארומות והטעמים עמוקים ונפלאים כמו שאני מצפה מהאספרסו שלי. אני העדפתי את ה Ristretto ואילו בני ואישי היקר אהבו יותר את ה Supremo.
גם הנראות שלהם אלגנטית ויפיפייה. אהבתי מאוד ואשמח להמשיך ולהשתמש בקפסולות הללו. תודה רבה לקפה לנדוור.

חברת "קפה לנדוור" נכנסת אל שוק הקפסולות ומשיקה:
קולקציית קפסולות של קפה לנדוור

קפה לנדוור, יצרנית הקפה הוותיקה בישראל, נכנסת לשוק קפסולות הקפה עם קפסולות אלומיניום תואמות נספרסו. תהליך הפיתוח של הקפסולות ארך יותר משנתיים וכעת החברה משיקה קולקציית קפסולות ב-4 דרגות חוזק:

Balanced- דרגת חוזק 6: קליית אספרסו עדינה השומרת על הטעמים המקוריים של זני הקפה. התערובת משלבת זני ערביקה ורובסטה מובחרים לטעם מאוזן ונעים. מתאים לחובבי קפה עדין.

Ristretto- דרגת חוזק 8: תערובת המורכבת מ- 100% פולי ערביקה מובחרים מאפריקה ומרכז אמריקה. הפולים עוברים קלייה ארוכה המייצרת טעם מעודן וארומטי, עם גוף בינוני ומעט חומציות.

Classic- דרגת חוזק 9: קליית אספרסו מסורתית המשלבת זני ערביקה מדרום אמריקה יחד עם פולי רובסטה הוE3יים. גוף בינוני עם טעם מלא וקטיפתי.

Supremo- דרגת חוזק 10: תערובת המשלבת ערביקה מדרום אמריקה עם שני זני רובסטה להדגשת המרירות, קלייה ארוכה בטמפרטורה נמוכה לקבלת גוף מלא וטעם חזק במיוחד.

הקפסולות ימכרו בשלב הראשון בחנות הקפה של לנדוור ברמת החייל, בחנות האינטרנטית ובמספר סניפים נבחרים של רשת בתי הקפה לנדוור (אבן גבירול ורמת החייל בתל אביב, גבעתיים, מוצארט חיפה, אושירה כפ"ס וחולון).

כל חבילת קפסולות מכילה 10 יחידות וכל קפסולה מכילה כ-5 גר' קפה אספרסו קלוי וטחון.

הקפסולות החדשות של לנדוור הן הראשונות מבין תואמות הנספרסו, אשר עשויות מאלומיניום זהה לקפסולות של נספרסו, המבטיח פעולה חלקה ושמירה מיטבית על הקפה. שאר קפסולות הקפה התואמות עשויות מפלסטיק שעשוי לפגום במכונה ואינו מבטיח שמירה על טריות הקפה.