חברת עמינח השיקה את "עמינח ספורט" המזרון לאנשים גבוהים

חברת עמינח השיקה לאחרונה את "עמינח ספורט" מזרון חדש לאנשים גבוהים במיוחד

מעכשיו… גם אנשים גבוהים יכולים לישון בנוחות !!!

חב' "עמינח" שהינה אחת מהספונסריות של קבוצת הכדורסל מכבי ת"א (חסות של כ-500 אלף ₪ בשנה) השיקה השבוע על הפרקט של אצטדיון הכדורסל את מזרון "עמינח ספורט" לאנשים גבוהים, בשיתוף כוכבי קבוצת הכדורסל מכבי ת"א.

עמינח

שחקני הקבוצה מדדו באופן אישי את מידות המזרן וציינו: שסוף סוף יש מזרון שמתאים למידותיהם ויוכלו לישון בצורה נוחה על מזרון שמתאים למידותיהם.

מזרון עמינח ספורט עם הג'ל האקטיבי
חברת עמינח פיתחה מזרון חדש הנותן פיתרון מקורי בעולם השינה ומציגה מזרון שפותח עבור ספורטאים: מזרון "עמינח ספורט" עם הג'ל האקטיבי. המזרן מעניק לגוף ולעמוד השדרה את המנוחה המושלמת שהספורטאים זקוקים לה כל כך. הוא נועד להעצים את זמן ההתאוששות מהאימונים ולספק תמיכה אופטימאלית למבנה גופם.

המזרון חשוב לגב כמו נעל ספורט לרגל
כפי שנעלי ספורט המיוצרות עבורנו מחומרים מתקדמים הכוללים ג'ל בולם זעזועים, מקלות על הלחצים המופעלים על הגוף ועל עמוד השדרה בזמן פעילות, כך יכול מזרון מתאים להיטיב עם עמוד השדרה ולאפשר מנוחה טובה יותר לחוליות, לאחר מאמץ ספורטיבי או יום מלא פעילות.

החיבור בין ספורט לעולם השינה הוא חיבור מנצח
אין פלא שמזרון "עמינח ספורט" זכה עם השקתו להפוך למזרון הרשמי של ספורטאי מכון וינגייט וכדורסלני מכבי אלקטרה תל אביב. לספורטאים שיתנסו בחוויית השינה עליו, נכון זמן התאוששות קצר יותר, ביצועים משופרים, שקט מנטאלי ופיזיולוגי, ומיקוד באתגרים הניצבים בפניהם.

ערכה: נדיה היבא