חברת הרבלייף משיקה: סדרת טיפוח לנשים ולגברים HERBALIFE SKIN וטיפים לשמירה על עור הפנים

חברת הרבלייף הבינלאומית, משיקה את סדרת ה- SKIN, אשר מהווה המשך טבעי לפילוסופיה של המותג,
הדוגל באורח חיים בריא ומאוזן וגם טיפים לשמירה על עור הפנים.

עור הפנים הוא אחד האיברים הראשונים, בו ניכרים סימני הגיל, המושפע מגורמים שונים, כמו: זיהום אוויר, עישון, תזונה, שתייה ואורח החיים. על מנת לשמור על עור צעיר וזוהר לאורך זמן, חשוב לספק לו הזנה מרבית, הן מבפנים והן מבחוץ.
חברת התזונה הבינלאומית הרבלייף, משיקה בימים אלה את סדרת ה- SKIN, אשר מהווה המשך טבעי לפילוסופיה של המותג, הדוגל באורח חיים בריא ומאוזן.

סדרת סקין הרבלייף - צילום יחצ חול
סדרת סקין הרבלייף – צילום יחצ חו"ל

סדרת SKIN מכילה 10 מוצרי טיפוח אשר נבדקו דרמטולוגית וקלינית והוכחו כמצמצמים באופן בולט את סימני ההזדקנות הנראים לעין. במהלך מחקרים שערכה החברה, הוכח כי תוך 7 ימים בלבד, נרשם שיפור משמעותי במצב העור שנראה חלק, רך וזוהר יותר, וגם הגילויים החיצוניים של קמטים הצטמצמו.
מוצרי סדרת ה- SKIN מיועדים לניקוי העור, מיצוקו, טיפול והענקת לחות, באמצעות מרקמים עשירים, שמנים אתריים זוהרים, תמציות צמחים פעילות ובשמים רעננים, המחדשים את העור וגורמים לו להראות צעיר.
12290463_1019700704748186_1458850421_o
צילום: נדיה היבא

בהרכב של המוצרים קיימים למעלה מ- 15 ויטמינים, נוגדני חמצון ומרכיבים צמחיים ביניהם: תערובת אופטימאלית של ויטמין B3, ויטמין C, ויטמין E ואלוורה. מרכיבים אלו מהווים הזנה מאוזנת לעור. כל המוצרים הינם ללא תוספת פראבנים וללא גופרית.
DSC_0490
צילום יח"צ חו"ל

סדרת ה- SKIN כוללת:
חלב פנים הדרים, מי פנים מרעננים על בסיס צמחים, ג'ל עיניים ממצק, קרם עיניים מלחלח, תרחיץ גרגרי יער לחידוש מיידי של העור, מסיכת חימר מטהרת עם נענע, קרם לחות יומי לברק הטבעי של העור, קרם לחות מגן SPF30, סרום ממזער קמטוטים וקרם מחדש ללילה.
מוצרי הרבלייף סקין ומרכיביהם לא נבדקו על בעלי חיים וכל אריזות המוצרים נושאות את סמל הארנב – סימן בינלאומי המציין שהמוצרים לא נוסו על בעלי חיים. המוצרים הוכחו קלינית ומדעית ומבטיחים תוצאות מידיות ושיפור משמעותי.
12299544_1019587278092862_572538863_o
צילום: נדיה היבא

קרולין קלוסמן –   דוקטור למדעי הרפואה (MD, PhD) ומומחית המועצה לייעוץ מדעי של חברת Herbalife מציינת: "תכשירי סדרת SKIN מיוצרים ממרכיבים טבעיים, מנקים את העור בעדינות, תורמים לצמצום סימני ההזדקנות הנראים לעין, מספקים ליחוח עמוק ומגנים על העור מפני נזקי הסביבה. התכשירים אפקטיביים ועדינים ומשתלבים אלו עם אלו בצורה מושלמת ומגבירים את האפקט החיובי ההדדי לפעולת אנטי-אייג'ינג משולבת".
ד"ר להבית אקרמן העוסקת במגוון רחב של טיפולי אנטי-אייג'ינג חדשניים בתחום רפואת עור ואסתטיקה כגון:  הצערת עור הפנים ומניעת הזדקנות העור, מקדמת את סדרת הסקין של חברת הרבלייף מסבירה: "בדיוק כפי שהגוף זקוק לתזונה נכונה ומתאימה לבריאות ארוכת טווח, כך העור זקוק להזנה הנכונה בכדי שיראה במיטבו. מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה של הרבלייף עונים על צרכים אלה".
מחירים לצרכן:
חלב פנים הדרים – 111 ₪
מי פנים בסיס צמחים – 84 ₪
ג'ל עיניים ממצק – 175 ₪
קרם עיניים – 175 ₪
תרחיץ גרגרי יער – 87 ₪
מסיכת חימר מטהרת עם נענע – 94 ₪
קרם לחות יומי – 217 ₪
קרם לחות מגן SPF30 – 217 ₪
סרום ממזער קמטוטים – 288 ₪
קרם מחדש ללילה – 217 ₪
את מוצרי סדרת הסקין ניתן להשיג בטלפון: 03-9431155
באתר החברה: http://herbalife.co.il
בדוא"ל: israeldr@herbalife.com
ד"ר להבית אקרמן דרמטולוגית מומחית לעור הפנים, מעניקה טיפים לבחירת תכשירים לעור הפנים לנשים ולגברים:
כיצד נדע לבחור מוצרי טיפוח לפנים:
הקרם הכי יקר, הוא לא בהכרח הכי טוב ולהיפך. יש צורך בהתאמה אישית של הטיפול למטופל. נכון להיום, אין נוסחאות קסם אשר רק בעזרתן נגיע לסוד הנעורים. יש לבחור בחברה ידועה, אשר מציעה תכשירים שנבדקו מחקרית, ללא חומרים אלרגניים ואשר מכילים חומרים פעילים שיסייעו בהארכת נעורי העור.
DSC_0539
צילום: יח"צ

שמירה על תדירות ניקיון עור הפנים:
מומלץ ביותר לנקות את הפנים פעם עד פעמיים ביום בסבון עדין – אשר לא מייבש את העור. באשר לסבון פילינג גרגרים – רצוי לעשות בו שימוש פעמיים בשבוע בלבד ולא בכל יום.
התאמת סדרת התכשירים לגיל:
יש להתאים את התכשיר לעור הפנים ולגיל המשתמש/ת. בשום אופן אין לקחת את הקרם של אמא לבת או להיפך. עם הגיל, העור נוטה להתייבש ויש לו יכולת מופחתת לשמר לחות, לכן יש צורך בתכשירים שמנים יותר.
כמו כן, לנשים בעלות עור שמן יש צורך בתכשירים קלילים יותר. מוצרי סדרת הסקין של הרבלייף, מאפשרים התאמה פרסונאלית לסוגי עור שונים ובהתאם לגיל.
DSC_0507
צילום: יח"צ

תפקידי קרם הלחות:
יש לקחת בחשבון שתפקידו של תכשיר הלחות הוא לא רק לספק לחות, אלא גם למזער את נזקי הגיל (אנטי אייגינג). לצורך כך יש לעשות שימוש בתכשירים המכילים חומרים פעילים כמו אנטיאוקסידנטים, ויטמין B3 ועוד. יש לשים לב שתכשירי לילה מכילים חומרים פעילים יותר מאשר תכשירי יום ועשויים לגרום תגובות גירוי לעור, בחשיפה לשמש.
גם גברים צריכים לשמור על עור הפנים:
היום ידוע וברור שגם העור הגברי סובל מנזקי ופגעי הזמן ולכן מומלץ גם לגברים להשתמש בתכשירי לחות והזנה לעור על בסיס קבוע.
לא להמתין לסימני הגיל:
סימני הגיל מתחילים להראות על פני העור כבר מגיל 30. לתכשירי לחות והזנה תפקיד חשוב בטיפול בהאטת נזקי הזמן. יש לזכור כי קרם לא תמיד משפר משמעותית קמטים קיימים – אבל בהחלט עוזר להרחיק את הופעתם. במהלך מחקרים שערכה חברת הרבלייף, הוכח כי תוך 7 ימים בלבד, ניכר שיפור משמעותי במצב העור אשר נעשה בו שימוש במוצרי ה-SKIN. העור נראה חלק, רך וזוהר יותר וגם הגילויים החיצוניים של קמטים הצטמצמו.
ערכה וצילמה : נדיה היבא
בכתבה גם צילומים באישור שימוש היח"צ