חברת נירלט מכריזה על הגוון הנבחר שלה לשנת 2018 – גרז'

גוון בסיסי, טבעי, נעים. מדובר באפרפר חם, מעין שילוב של אפור, חום ולבן. נראה כי זהו הגוון המושלם לכל חלל אשר הדגש העיצובי בו הוא טבעי ועוטף.

נירלט 2018 - גרז' הצבע הנבחר אפרפר חם, מעין שילוב של אפור, חום ולבן צילום: יחצ

כמידי שנה, כל אחת מחברות הצבע העולמיות המובילות, מציעה את מה שהיא רואה, כגוון מוביל ומשמעותי, מתוך שלל הגוונים והאפשרויות, אותו, כך היא מאמינה נראה בכל זירות העיצוב.

אם בטקסטיל ודקורציה, אופנה, עיצוב מוצר ואיך לא? בעיצוב הבית.
כך לדוגמא, חברת פנטון העולמית החליטה לצבוע לנו את שנת 2018 בגוון סגול אולטרה PANTON 18-3838 Ultra Violet המסמל עתידניות, במניפת נירלט הגוון מופיע בגוון IS 1234.

ובישראל?
בארץ חברת הצבע המובילה נירלט הכריזה על גוון השנה שלה לשנת 2018:
IS 0560 AWAKENING – אפרפר חם, מעין שילוב של אפור, חום ולבן

נירלט 2018 – גרז' הצבע הנבחר אפרפר חם, מעין שילוב של אפור, חום ולבן
צילום: יחצ

לדברי הדס כהן, מנהלת תחום אדריכלים ועיצוב בנירלט:
כמידי שנה אנו בנירלט מסכמים תהליך התבוננות רחב אשר בסופו תחזית עיצוב ומגמות בתחום הצבע, החומר,הסגנון והלך הרוח העתידים ללוות אותנו ב 2018. תמיד ישנו גוון בעל משקל רב יותר, בעל משמעות עמוקה יותר על פני שאר הגוונים. אנו מקפידים לבחון מהו אותו גוון בעל נוכחות גדולה יותר, בכל זירות העיצוב ואותו נרצה לראות כמובן גם בסביבה הביתית.

השנה, הגוון הנבחר הוא is 0560 . זהו גוון בסיסי, טבעי, נעים. מדובר באפרפר חם, מעין שילוב של אפור, חום ולבן. נראה כי זהו הגוון המושלם לכל חלל אשר הדגש העיצובי בו הוא טבעי ועוטף.

הגוון מגיע מסקאלות של אבן, של חול, של קרקע ואדמה. אפשר בהחלט לומר כי הניטרליות המאפיינת את הגוון מהווה בסיס נפלא להמשך העיצוב. קרקע חשופה , אם תרצו, להמשך פורה.

ערכה: נדיה היבא
הצילום: באישור שימוש היחצ