חברת הסטארט-אפ הישראלית emaze משיקה את הדור הבא של המצגות

כלי אוטומציה מתקדם המאפשר להפוך תוך שניות את מצגת הפאוור-פוינט לפרזנטציה מעוצבת עם אפקטים מותאמת תוכן

כל אחד שנדרש כיום במסגרת עבודתו או לימודיו, להעביר או להציג מידע באמצעות מצגת מכיר ויודע כמה חשוב שהמצגת תהייה מעניינת, מסקרנת (ואני לא מתכוונת לתכנים…) עם אפקטים ועיצוב מרשימים.
עולם המצגות השתנה מעט מאוד בשנים האחרונות. כיום, ישנם שני כלים מרכזיים ליצירת מצגות. האחד הוא כמובן Microsoft Power Point שנכלל בחבילת התוכנות אופיס. המוצר קיים קרוב ל-20 שנים ועדיין הקונספט שלו לא השתנה. השני הוא Prezi, אשר מביא קונספט מעט שונה של תזוזה בסביבה דו מימדית.

images (3)

חברת הסטארט-אפ הישראלית emaze מספקת פתרון לכך עם כלי ה – Automze, המאפשרת למשתמש להפוך את מצגת ה- Power Point לפרזנטציה מושקעת ומעוצבת – תוך שניות.
המערכת, המבוססת על אלוגריתמים מתקדמים של BigData ו – Machine Learning, סורקת את התכנים והתמונות במצגת הקיימת ומציעה מגוון רחב של תבניות מעוצבות המותאמות אישית לתוכן ולאופי המשתמש.
בצורה כזו, יכול כל אחד להציג פרזנטציה מעוצבת, מושקעת, מדהימה ביופייה – ללא צורך בידע מוקדם בעיצוב ובכל תוך שניות ספורות.

לפהי אחרי

ה – Automaze, הדור הבא של טכנולוגיית המצגות מאפשרת הוספת פיצ'רים שונים, קטעי ווידאו, מעברים מדליקים וסוחפים, עיצובי תלת-מימד ואלמנטים נוספים וכך להוביל את המשתתפים דרך מסע ויזואלי מרתק, המאפשר לספר את הסיפור של עולמות נרטיביים שונים .
המצגות החדשות ניתנות לשיתוף בקלות ברשתות החברתיות וכך להפוך לכלי שיווקי לכל דבר. ניתן לקבל ניתוחים שונים לגבי היקף הצפיות במצגת ברשת, מאין הגיעו ופילוחים שונים בהתאם לצורכי המשתמש.

544771c275f6fscr_1413814121-700x346

כיצד זה עובד?
המשתמש נכנס ל – emaze.com    באתר האינטרנט ומעלה את מצגת Power Point קיימת.
המערכת סורקת את המצגת ואת התכנים ובהתאם מציעה למשתמש תבניות שונות המותאמות במיוחד לפי התוכן של המצגת.
המשתמש בוחר את התבנית המועדפת ותוך שניות, התבנית "מולבשת" על המצגת הקיימת והמשתמש מקבל מצגת מעוצבת ומרהיבה.
המערכת תומכת עברית.
מוטי ניסני, מייסד ומנכ"ל emze, מסר כי:
"כולנו נדרשים להציג מול קהל – סטודנטים, משקיעים, לקוחות פוטנציאליים ועוד ומבלים שעות וימים בעיצוב המצגת שתעביר את המסר ותעשה את הרושם הנכון. אך במצב הקיים נוצר פעם בין התבניות הדלות ש – Power Point מציעה לבין התוכן שאנו יוצרים ו – emaze מגשרת על הפער הזה עם פלטפורמה המאפשרת לכל אחד תוך שניות לבחור ולעצב מחדש את מצגת ה – Power Point לפרזנטציה בעיצוב מדהים, המעבירה חווית משתמש של storytelling לפי האופי של המשתמש ופיצ'רים דינמיים המתאימים למציאות כיום. כל זאת ללא שום ידע בעיצוב ותוך שניות פורות. בעולם שבו נוצרים 30 מיליון מצגות מדי יום, אנו שואפים להיות ה – wix של עולם המצגות ולהוביל את השוק בשנים הקרובות".

images (5)

השימוש ב emaze הוא חינמי עם יכולת שדרוג למשתמשים מתקדמים תמורת 9 דולר לחודש או מנוי עסקי תמורת 14 דולר בחודש.
emaze פועלת כיום במסגרת חממת The Time, יו"ר החברה הוא הפרסומאי אילן שילוח והיא מעסיקה כיום 11 עובדים.

לוגו

למידע על Automaze
https://www.emaze.com/@AIIWOCZR/automaze-launch_october-15
ומכאן מאחלת בהצלחה למוטי ניסני, ל-emaze ולעוסקים במלאכה.
ערכה: נדיה היבא