חברת האופנה רנואר תציג תצוגת רחוב ביום העצמאות 67 לישראל

…בסיום שידור התוכנית בשעה 22:30 תפרוץ לראשונה בישראל תצוגת רחוב מרהיבה ברחוב הראשי אבן גבירול של חברת האופנה הישראלית והמובילה "רנואר"….

אל תגידו חבל שלא ידענו, חבל שלא שמענו…
האירוע מתחיל ביום חמישי ה- 23 לאפריל מוצאי יום העצמאות

לקראת יום העצמאות 67 של מדינת ישראל ולרגל השקתו של אולפן הרחוב השקוף של אתר "וואלה" בבית וואלה, החליטה חברת האופנה המובילה "רנואר" להציג תצוגת אופנה ספקטקולארית באבן גבירול בתל אביב שתשודר בשידור חי בערוץ 10 ובדף הבית של אתר וואלה.
את תחילת השידור ביום חמישי ה- 23 לאפריל (מוצאי יום העצמאות) יפתח המנחה דן שילון בתוכנית ספיישל ראשונה מתוך האולפן השקוף ליום העצמאות בכיכובם של ידוענים, אנשי ציבור, צבא ועוד. עם סיום שידור התוכנית בשעה 22:30 תפרוץ לראשונה בישראל תצוגת רחוב מרהיבה ברחוב הראשי אבן גבירול של חברת האופנה הישראלית והמובילה "רנואר".

רנואר  צילום אלון שפרנסקי  (2)

את התצוגה יפתחו שניים מתוך הפרזנטורים של הרשת הדוגמנית המצליחה ניבר מדר והדוגמן והשחקן גפן ברקאי לצד עשרות דוגמנית ודוגמניות שיצעדו אחריהם ויציגו את קולקציית הקיץ המסחרית לקיץ 2015.
תצוגת הרחוב תצולם כקליפ ONE SHOT בליווי השיר מתוך קמפיין החג של המותג- BABY LOVE
https://www.youtube.com/watch?v=XDBJVgIVPcs
התצוגה תסתיים כאשר כל הדוגמנים בראשם הפרזנטורים ייכנסו לתוך האולפן השקוף להרמת כוסית חגיגית לכבוד המאורע וציון חגיגות יום הולדת 67 למדינת ישראל.
אודות קבוצת רנואר
קבוצת רנואר נמצאת בבעלות יוסי ברוש ואלי ברקוביץ ומנכ"ל הקבוצה הוא סרג' דרעי. הקבוצה מפעילה את רשת החנויות אשר מונה כיום למעלה ממאה סניפים לאופנת נשים וגברים בפריסה ארצית. כמו כן, מפעילה הקבוצה את המותג הישראלי TWENTYFOURSEVEN, אשר רשת החנויות שלו מונה כיום למעלה משלושים סניפים בפריסה ארצית.
ערכה: נדיה היבא