חברת "ביופט" משיקה לראשונה סדרת מוצרי "קאלמינג" להרגעת כלבים וחתולים

חברת -ביופט- משיקה לראשונה סדרה חדשנית להרגעת בעלי חיים-קאלמינג לחתולים וכלבים. המוצרים החדשה לא מגבילה את הפעילות היום יומית של חיית המחמד ולא מפריעה לה בשום צורה

בשורה משמחת לבעלי החתולים והכלבים!
חברת "ביופט", הוותיקה והמובילה בישראל בייצור ושיווק מזון וציוד לחיות מחמד – משיקה לראשונה סדרה חדשנית לבעלי חיים – "קאלמינג".

הסדרה כוללת 3 מוצרים ומיועדת להרגעת כלבים וחתולים, מבית המותג הבינלאומי "SENTRY" השייך לחברת התרופות העולמית הנחשבת "Perrigo".

מוצרי ה"קאלמינג" מבוססים על פרומונים טבעיים ומחקים את הפרומונים שהכלבה או החתולה מפרישות באופן טבעי, על מנת להרגיע ולהקנות תחושת ביטחון לגורים שלהן. החשיפה לפרומונים אלו מאפשרת לחיית המחמד להתמודד טוב יותר עם מצבי פחד וחרדה.

סדרת הקאלמינג לחתולים וכלבים . צילום יחצ
טווח מחירים של סדרת הקאלמינג 74-110 ₪

 

הסדרה כוללת:
קולר ההרגעה לכלבים ולחתולים:    משחרר פרומונים טבעיים באופן קבוע ויציב למשך 30 יום ברצף, עוזר לחיית המחמד להתגבר על לחץ ופחד באופן מתמשך ובכל מקום בו חיית המחמד נמצאת ולהרגיש בטוחה למשך חודש שלם.
מחיר: קולר לכלב – 89.90 ₪ קולר לחתול – 99.90 ₪.

קולר הרגעה לכלב של המותג SENTRY משווק בלעדית עי ביופט
מחיר 89 שח . צילום יחצ
קולר הרגעה לחתוך של המותג SENTRY משווק בלעדית עי ביופט
מחיר 99 שח צילום יחצ

 

משחת הרגעה לכלבים:     פתרון מהיר לטווח קצר לכלבים חרדים במצבי מתח. מתאים למצבים מלחיצים כדוגמת זיקוקים, רעמים ורעשים חזקים, ואף כאשר אורחים באים לבקר. המשחה ניתנת לשילוב עם מוצרי הרגעה אחרים מהסדרה.
מחיר – 74 ₪. (לציין כמות שהמוצר מכיל)

משחת הרגעה לכלב של המותג SENTRY משווק בלעדית עי ביופט
מחיר 74 שח צילום יחצ

 

ספריי STOP THAT! לכלבים ולחתולים:      טכנולוגיה המשלבת פרומון עם רעש ומסייע להפסיק התנהגות לא רצויה באופן מיידי. השימוש בספריי מפסיק התנהגות כגון: נביחות, יללות, גירוד אינטנסיבי, גניבת מזון מהשולחן, קפיצה על אורחים, משיכות ברצועה וכדומה, ומאפשר להפנות את תשומת לב חיית המחמד לתיקון ההתנהגות.
מחיר: ספריי לכלב – 110 ₪ ספריי לחתול- 99 ₪.

כמות וקצב הפרשת ההורמונים משתנה ממוצר למוצר – הקולר משחרר פרומונים באופן רציף לאורך כל החודש, בעוד שהספריי והמשחה משחררים כמות גדולה יותר של פרומונים באופן חד פעמי, למקרים שבהם נדרשת התערבות מיידית ודרסטית במצבה או בהתנהגותה של חיית המחמד.

ספריי הרגעה לכלב STOP THAT של המותג SENTRY משווק בלעדית ע"י ביופט
מחיר 110 שח צילום יחצ
ספריי הרגעה לחתול STOP THAT של המותג SENTRY משווק בלעדית עי ביופט
מחיר 99 שח צילום יחצ

 

סדרת המוצרים יעילה במיוחד במקרים רבים: ריבוי בע"ח, קבלת טיפול מווטרינר, זיקוקים, ברקים ורעמים, לקיחת הכלב או החתול במנשא, נסיעה במכונית ועוד.

יש לציין כי סדרת המוצרים החדשה לא מגבילה את הפעילות היום יומית של חיית המחמד ולא מפריעה לה בשום צורה.

טווח מחירים של סדרת ה"קאלמינג" של המותג "SENTRY" מבית "ביופט" – 74-110 ש"ח

לאתר הבית    http://www.biopet.co.il/
ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המחמד במובחרות

ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ